Už ste zažili ten pocit, keď sa hanbíte za niekoho iného, kto sa strápňuje a robí si obrovskú hanbu? Nie, nezačnem nosiť rúško dobrovoľne kvôli koronašialenstvu, ale kvôli tomu, aby nebolo vidieť ako veľmi sa hanbím za to, ako náš pán premiér zosmiešňuje náš štát, nás občanov, náš národ… Jeho včerajší prejav v Bruseli bol potupou nášho štátu. A jeho […]
Pokračovanie článku
