Založ si blog

Niečo na tom Matovičovi je…

 

Pred viac ako dvomi rokmi povedal, že je a bude šašom, ktorý vždy hovorí pravdu.

Sociopatickým správaním a urážaním ľudí si znepriatelil väčšinu obyvateľov štátu, dokonca aj mnohých z tých, ktorí ho volili len preto, aby na Slovensku bola sranda.

Hrubo sa vyjadruje na adresu prezidentky a koaličných partnerov vo vláde a v súčasnosti ho mnohí vinia za politickú krízu, ale najmä za  totálny rozklad štátu.

Napriek všetkému si myslím, že niečo na tom Matovičovi je. A to, že buď nechtiac, alebo tvrdo úmyselne (čas ukáže pravdu), ozrejmuje svojimi výrokmi, ale aj skutkami mnohé skutočnosti, ktoré mnohí, akosi ani nechcú vnímať.

 

Ilustračný obrázok: Wikipedia

 

Nuž, len málokto si dnes už spomenie na jeho výrok po vražde novinára Kuciaka a jeho priateľky, a to cit: „Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice, by predpokladám mohol  konečne spôsobiť, aj by som povedal  návrat k svedomiu pri poslancoch Smeru.“ Týmto výrokom nielenže spojil vtedajšiu opozíciu so spomínanou vraždou, ale ozrejmil, čo sa na Slovensku začalo diať. A tým bol tvrdý boj o moc a pokus o štátny prevrat, ktorým sa mali dostal k moci tí „správni ľudia“, ktorí by bez mihnutia oka a servilne plnili  príkazy svojich nadriadených. „Správni ľudia“, ktorým v skutočnosti nikdy nezáležalo na vlastnom štáte a jeho občanoch. Aj keď  tento pokus nevyšiel podľa predstáv jeho tvorcov a predošlá vláda   napokon vládla celé volebné obdobie, ľudia si ani neuvedomovali čo sa v skutočnosti chystá. Na to, aby títo „správni ľudia“ mohli vládnuť, bolo potrebné, aby voľby vyhral práve Igor Matovič, ktorého už vtedy mnohí považovali za nevypočítateľného a schopného všetkého. Igor Matovič, ktorého sa napokon nejakým elegantným spôsobom zbavia.

Prešlo pár mesiacov a pán Matovič v pozícii predsedu vlády vytiahol do boja s covidom „atómovú zbraň“, povinné celoplošné testovanie, ktoré nebolo jeho výmyslom ako si mnohí mysleli, ale ako sa  napokon ukázalo vopred dohodnutým medicínskym sociálnym experimentom. A pán Matovič ho aj správne nazval „Atómovou zbraňou“. Len málokto si dal vtedy do súvislosti toto testovanie so skutočnou atómovou bombou, ktorá je doteraz najničivejšou použitou  zbraňou proti civilnému obyvateľstvu a spôsobila smrť  a utrpenie mnohých nevinných ľudí. A takisto si len málokto vtedy a aj teraz uvedomuje, že najviac ľudí nezomrelo priamo po zásahu atómovou bombou, ale až po čase a po veľkom utrpení.

Áno, na Slovensku táto „atómová zbraň proti covidu“ spôsobila smrť a utrpenie mnohých nevinných presne tak,  ako to bolo na konci vojny v Hirošime a Nagasaki. Nielenže  ľudia zomierajú doteraz na následky zanedbanej a včas neposkytnutej lekárskej pomoci a starostlivosti, ale týmto vopred dohodnutým  medicínskym experimentom boli zámerne pošliapavané porušované základné ľudské práva a slobody občanov Slovenska.  A to krutým a neľudským spôsobom  tým, že  vláda začala  hrubo zasahovať do tých najintímnejších sfér života ľudí.

Iným zaujímavým počinom bývalého premiéra bolo objednanie ruskej  vakcíny proti covidu „Sputnik V“. Nastala okamžitá diskreditácia tejto vakcíny nielen testovaním na zvieratách, ale aj odmietaním „odbornou  verejnosťou“  a silnou mediálnou masážou, kým iné vakcíny, ktoré predtým neboli dôsledne testované, boli úradmi aj mediálnou progandou pretláčané za každú cenu. A práve týmto činom Igor Matovič ukázal pravdu o covide,  očkovaní a očkovacích látkach. Ak by bola epidémia covidu skutočne taká závažná, tak by boli použité na záchranu ľudí všetky možné spôsoby a nebola by umelo pretláčaná tá vakcína, za ktorej vznikom sú  a predávajú ju tí istí mecenáši a filantropi, ktorí si objednali celoplošné testovanie. To že je  covid a očkovanie megabiznisom pre určitú skupinu ľudí, podvodom na ľuďoch, ale aj lotériou a hazardom so zdravím,  Matovič  ozvučil „Očkovacou lotériou“.

A tým, že sa napokon vzdal premiérskeho kresla, ale stal sa ministrom financií, aj keď podľa vlastných slov financiám nerozumie, znova len ukázal, že Slovensko je „krajinou neobmedzených možností“, kde môže vládnuť hocikto bez odborných a profesijných znalostí a skúseností, dokonca aj šašo a ľudia ho s radosťou zvolia. Pretože im tridsať rokov stačia lacné klamstvá a prázdne sľuby…

Pred časom som napísala článok s názvom „Veľká vďaka pán Matovič“.  Nuž áno, Igor Matovič ukázal pravú tvár totality  „liberálnej demokracie“, ktorá sa presadzuje pomocou tvrdej  diktatúry a slúži iba mocenským záujmom hŕstky svetových mocenských elít, pre ktorú je Zisk za každú cenu alfou a omegou ich bytia.

Áno, niečo na tom Matovičovi je… Preto je potrebné pozorne sledovať čo robí, počúvať čo hovorí a nie iba podliehať emóciám a hnevu a nadávať. Pretože, iba tak budeme vedieť čo robiť ako sa brániť svojvôli Zla.

 

Článok bol zverejnený na: Belobog.sk

Pár slov o referende a nielen o ňom…

18.01.2023

Pár dní premýšľam, či sa mám vyjadriť k otázke referenda, alebo nie. Kým mainstreamové médiá referendum viac-menej ignorujú a prinášajú informácie o mocenských rošádach našej ne-vlády a vyjadrenia politikov o tom, ako vláda v demisii musí pomáhať občanom štátu, tak v alternatíve a na soc. sieťach prebiehajú diskusie zástancov aj odporcov referenda. [...]

Stačí? .. .

08.01.2023

Stačí povedať iba pár slov, keď sa mení svet v nás? Stačí sa iba pozerať len tak do očí, keď sa duša chveje žiaľom? Stačí sa iba usmiať na život, keď uteká ako splašené zviera? Stačí sa iba ticho modliť, keď spolu s dušou zomiera aj svet? Stačí sa iba obzrieť za tiene smútku, keď sa rodí nové svetlo? Stačí povedať iba pár slov, keď k nám [...]

Svetlo. . .

20.12.2022

Vonku sa rozvidnelo a nočnú tmu vystriedalo denné svetlo. Napriek tomu panuje zvláštna zimná, pochmúrna atmosféra. Prudký vietor strháva posledné zvyšky lístia, ktoré ešte ostalo na prastarej jabloni. Veľké záveje snehu odolali minulotýždňovému dažďu a silný mráz vytvoril z kaluží malé ľadové jazierka. V takýchto chladných, tmavých dňoch si [...]

Zobor Nitra

Ani megakríž, ani vyhliadková veža. Nitra bude rozhodovať o lanovke

05.02.2023 11:00

Zámer lanovky s novým trasovaním pripravila cirkev. Okresný úrad v Nitre rozhodol, že treba štúdiu vplyvov na životné prostredie. Odvtedy leží projekt ladom.

Vladimir Putin / Naftali Bennett /

Putin sľúbil, že nezabije Zelenského, tvrdí izraelský expremiér Bennett

05.02.2023 10:36

V prvých týždňoch ruskej agresie sa Bennett snažil pôsobiť ako sprostredkovateľ medzi oboma stranami konfliktu.

nemocnica, lekar, pacient, zdravotnictvo, cakaren,

Slovenskí lekári jej odporučili spísať závet. Dnes sa radšej lieči v Česku

05.02.2023 10:00

Vzhľadom na situáciu v slovenskom zdravotníctve mnohí lekári podľa onkologickej pacientky rezignovali a niektorí sa stali surovými.

Igor Matovič, parlament, OĽaNO

Budú nákupy v nedeľu minulosťou? Argumentom je viera aj matky, podporu vyjadril Smer aj OĽaNO

05.02.2023 09:00

Prieskumy hovoria inak a rezort financií má výhrady. Pri návrhu sa prvýkrát skrížili cesty Smeru a OĽaNO. S návrhom nesúhlasí SaS ani Hlas.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,290
Celková čítanosť: 4936595x
Priemerná čítanosť článkov: 3827x

Autor blogu