Založ si blog

Ukrajinské obilie, pavučina moci a krajiny tretieho sveta…

 

Nie je to tak dávno, čo sa na Slovensku prevalil „potravinový škandál“, keď už aj kompetentní museli priznať fakt, že veľkovýrobcovia potravín k nám dovážajú  potravinové výrobky nižšej kvality, ako sa predávali v krajinách Západného sveta. Nadnárodné koncerny to obhajovali tým, že iba plnia špecifiká trhu a požiadavky spotrebiteľov, čo podľa nich znamenalo, že Slovákom potraviny nízkej kvality chutia a sú s nimi spokojní.

 

Ilustračný obrázok: Gerd Altmann Pixabay

 

Súčasná „kauza s ukrajinským obilím“ nie je iba ďalším potravinovým škandálom, ako si mnohí myslia, ale odhaľuje celý rad problémov a skutočností, ktoré spolu súvisia.

Odhaľuje „pavučinu moci“, ktorá snaží preniknúť do celého sveta a ovládnuť ho. Táto pavučina sa vytvára veľmi dlho, preto ľudia často nechápu, čo sa okolo nich deje. Nerozumejú udalostiam, pretože sú zámerne zastrašovaní a mediálnym balastom udržiavaní v nevedomosti.

„pavučine moci“ píše vo svojich knihách F. William Engdahl, americký nezávislý novinár žijúci v Nemecku. V knihe „Falošná demokracia“  opisuje praktiky nastoľovania „Slobody a demokracie“ v mnohých štátoch sveta. Do pasce pavučiny moci sa chytili ako muchy aj všetky bývalé socialistické štáty, z ktorých boli vytvorené druho a treťotriedne kolónie, ktoré boli a sú rovnako „vyspelým západom“ vyciciavané ako bývalé kolónie takzvaného „tretieho sveta“.

Kauza „ukrajinského obilia“ ukázala, že všetky postsocialistické štáty sú pre „vyspelý západ“  krajiny „tretieho sveta“, ktoré je nutné ovládať pomocou servilných politikov a vlád politických bábok a lokajov. Stačí sa pozrieť na udalosti posledných rokov a snahu dostať do vedenia postsocialistických štátov, práve takých ľahko ovládateľných a podlízavých lokajov, ktorí ochotne plnia všetky príkazy a naradenia, ktoré dostávajú a dokonca sú takí „aktívni“, že robia „nadprácu“ , len aby sa zavďačili svojim „páničkom“.  Príkladom je urýchlené podpísanie tzv. „obrannej zmluvy medzi SR a USA“ prezidentkou Čaputovou, ale aj veľkodušné dary povereného ministra obrany Naďa Ukrajine a vystavenie štátu a jeho občanovom hrozbe priameho zapojenia sa do vojnového konfliktu. Nuž ktovie, možno sa takéto konanie nazve po novom „naďpráca“.

To, že kontaminované ukrajinské obilie skončilo na trhoch bývalých postsocialistických krajinách nie je vôbec prekvapujúce, pretože bolo určené pre „krajiny tretieho sveta“. (Pozn.  Možno si mnohí spomenú ako politickí predstavitelia nazývajú SR „krajinou“ a nie štátom.)

Táto kauza odhaľuje skutočný charakter a praktiky, ktoré sa skrývajú za vznešený názov „Filantropia“, čo nie je nič iné ako vytváranie otrockého systému pomocou ovládnutia trhu s potravinami, ktorý úzko súvisí aj s farmaceutickým výskumom a priemyslom. O tomto všetko píše F. W. Engdahl v knihách „Semienko skazy“ „Pandémia verzus Plándemia.

Vďaka „kauze ukrajinského obilia“ vychádza na povrch pravda, čo sa skutočne skrýva za „covidovou pandémiou“. To, že Slovensko je „krajinou tretieho sveta“ dokazuje fakt, že sa počas tejto „plándémie“ stalo laboratóriom nadnárodných korporácií, v ktorom boli občania štátu vystavení medicínskym a sociálnym pokusom, pričom tie medicínske pokusy majú na svedomí viac ako dvadsaťtisíc zbytočných úmrtí a množstvo chorých ľudí, ktorým nebola včas poskytnutá zdravotná starostlivosť. Následkom sociálnych pokusov je narastajúca chudoba  a zhoršená životná úroveň občanov, ale najmä zlý psychický stav nielen dospelých a dokonca  aj malých detí a mladých ľudí.

„Covidová pandémia“ bola spúšťačom nielen pandémie strachu a nenávisti, ale najmä pandémie chudoby a pripravovaného hladomoru práve v „krajinách tretieho sveta“. Stačí si pripomenúť vytrvalé ignorovanie problémov poľnohospodárov a potravinárov počas nej, keď vláda SR riešila iba testovanie, očkovanie, represie voči vlastným občanom a hlavne vyzbrojovanie Ukrajiny. Práve počas núdzového stavu cez Slovensko putovali vojenské konvoje a pripravoval sa otvorený konflikt s Ruskom. To nedávno potvrdili aj západní politickí predstavitelia ako A. Merkelová, či F. Hollande.

O statuse „krajiny tretieho sveta“ svedčí aj fakt, že Slovenská republika spolu s ďalšími postsocialistickými štátmi v roku 2015 založili tzv. „Bukurešťskú deviatku“, aby tak v skutočnosti vytvorili frontovú líniu, ktorá bude obetovaná kvôli záujmom kolonizátorov v ich „svätej vojne proti Rusku“.

Kauza „ukrajinského obilia“ spustila množstvo procesov odhaľovania pravdy, nielen o falošnej demokracii, covidovej plándémii, pripravovanom hladomore, ale aj o ekonomickom,  potravinovom a medicínskom otroctve, ktoré sa pripravovalo práve na území Ukrajiny a pomocou pavučiny moci malo ovládnuť celý svet.

U nás, v našom štáte ukázala, kto nám naozaj vládne a aj to, že náš štát vďaka servilnosti politických lokajov a ich „naďpráci“  v prospech cudzích mocností je v takom stave, že ho bude nutné vybudovať úplne od základov.

Ukázala pravý význam pojmu „filantropia“. Pretože pod maskou dobročinnosti sa skrýva teror Mamonu, tyrania a totalita, bezočivé otrokárstvo, nepredstaviteľná chamtivosť, túžba ovládať všetko a všetkých a najmä neľudskosť a bezbrehý parazitizmus nielen na ľuďoch, ale aj celej planéte.

Kauza „ukrajinského obilia“ ukázala, že pre mocenské elity nemajú ľudský život a planéta žiadnu hodnotu, pretože sa rozhodli ničiť ľudstvo aj Zem pomalou a krutou smrťou pomocou dlhodobo tkanej pavučiny moci. A práve do tejto pavučiny moci im niekto hodil pomyselný kameň v podobe pravdy o kontaminovanom ukrajinskom obilí.

Preto je potrebné nepodliehať panike a strachu, ktoré sa snažia informáciami vyvolať médiá aj politici, ale premýšľať o podstate problémov a snažiť sa ich napraviť.

Ak ľudia dokážu  pochopiť čo sa v skutočnosti okolo nich deje, potom dokážu napraviť všetky napáchané škody, zničiť pavučinu  moci a uzdraviť nielen iba seba samých, ale aj celú planétu, aj keď to môže trvať niekoľko generácií a stáročia.

 

Článok bol pôvodne zverejnený na: Belobog.sk

 

„Dežo plní plán…“

07.03.2024

Pomyslela som si, keď som si prezerala nový cestovný poriadok, pretože mi v prvom momente pripomenul starý vtip o Dežovi, ktorý behal po stavbe s prázdnym fúrikom. Keď chlapi videli, že doň nič nenakladá, ani nevykladá, len s ním pojašene behá po stavenisku, začudovane na neho pozerali a keď sa ho spýtali čo to robí odpovedal: „Plním plán!“ Presne takto [...]

Na čom záleží?

06.03.2024

Dnes, v deň 549. výročie narodenia Michelangela Buonarrotiho, génia nielen doby minulej, ale aj tej súčasnej som premýšľala nad tým, kým človek môže byť a kým v skutočnosti je. A pred chvíľou, keď som z mojej obľúbenej zbierky Michelangelových básní Som ako mesiac vyberala báseň na zverejnenie, som si pri jej čítaní uvedomila, na čom záleží [...]

Župan Majerský cielene likviduje Prešovský samosprávny kraj…

06.03.2024

A začal verejnou autobusovou dopravou. V decembri som písala o tom, komu by mala slúžiť verejná autobusová doprava. V tom období nastali prvé problémy s autobusovou dopravou, ktorá minimálne dvadsať rokov ako tak slúžila občanom kraja a zabezpečovala im možnosť cestovať . Ku dňu 3.3. 2024, keď bol do praxe uvedený nový cestovný poriadok, sa situácia [...]

novinári, Rooseveltova nemocnica

Fico je pri vedomí a komunikuje, podstúpil CT brušnej dutiny

21.05.2024 11:20

Premiéra vážne postrelil 71-ročný muž po stredajšom výjazdovom rokovaní vlády v Handlovej.

nr sr, parlament atentát, fico

Uznesenie je pre strany so „zdravým rozumom“. NR SR pokračuje, Žiga: Chod štátu nezastaví žiadny atentátnik

21.05.2024 11:14, aktualizované: 11:28

Smer chce vyslať signál zmierenia, preto pripravil uznesenie na odsúdenie atentátu na Roberta Fica.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

V rámci akcie Klient zadržali sedem osôb, z toho štyroch policajtov

21.05.2024 11:10

Stíhaní sú za trestné činy podplácania, respektíve zneužívania právomoci verejného činiteľa a prijímania úplatku.

Kráľ na ťahu, relácia, ta3

Král na ťahu na ta3: Mimoriadne vysielanie v zmenenom čase. Kaliňák, Šutaj Eštok a Žiga o aktuálnom dianí

21.05.2024 11:00

V pondelok 21. mája už o 18.45 h na ta3. Diskutovať prídu traja politici, aktuálne zodpovední za chod štátu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,395
Celková čítanosť: 5519310x
Priemerná čítanosť článkov: 3956x

Autor blogu