Založ si blog

Nie som pokusné zviera, som Človek. . .

Som cítiaca ľudská bytosť  a odmietam sa stať pokusným zvieraťom nenažrancov, ktorým nikdy nešlo o ľudské zdravie a životy, ale iba o naplnenie si chorých, egoistických ambícií  zarobiť a získať čo najviac na ľudskom utrpení a nešťastí.

 

Zdroj: Getty Images

 

Odmietam ich totalitné a sadistické praktiky, ktorými chcú ľudí prinútiť k poslušnosti. Poslušnosti plniť ich príkazy, ktorými sa snažia ľudí čoraz viac zotročiť, postaviť ich do úlohy poslušných biorobotov, ktorí budú ochotní kvôli ich mamonárskym chúťkam zabíjať, ale aj sa nechať dobrovoľne zabiť.

Odmietam sa dať očkovať  neznámou vakcínou, za ktorej vedľajšie účinky odmietajú farmafirmy, ktoré očkovacie látky vyvíjajú a vyrábajú, niesť zodpovednosť. Zodpovednosť, ktorú majú prebrať vlády. Vlády, ktoré doteraz za svoje konanie nikdy neniesli žiadnu zodpovednosť. Zodpovednosť, ktorú tieto vlády automaticky prenášajú na štát. Štát, ktorým sme my všetci.

Odmietam sa podriadiť svojvôli politikov a takzvaných „odborníkov a lekárov“, ktorí sú v skutočnosti lobistami  farmaceutických koncernov a lokajmi ich majiteľov a plnia ich rozkazy. Až do takej miery, že chcú siahnuť ešte aj na naše deti.

Som Človek a  mám slobodnú vôľu rozhodnúť sa, ako naložím so svojim životom  a zdravím. Mám  svoje práva, ktoré títo dobre platení lokaji porušujú hrubým nezákonným spôsobom, aký sa používa len vo vojnových časoch, alebo pri totalitnom spôsobe vládnutia.

Som Človek a preto sa zamýšľam nad mnohým. Napríklad aj nad tým, čo v skutočnosti je Covid 19, keďže v poslednej dobe sa ukazujú ako pravdivé slová tých „konšpirátorov“, ktorí tvrdili, že je to umelo vytvorený vírus, ktorý unikol z laboratórií vo Wu-chanu. Verím, že onedlho výjde najavo aj pravda o tom, kto toto laboratórium vlastní a financuje.

A práve samotný Covid 19, jeho pôvod, ale aj to čím v skutočnosti je sa dostáva do úzadia kvôli očkovaniu. Masívnemu očkovaniu miliárd ľudí vo svete. Informácie sú podávané útržkovito a mainstreamové média zahmlievajú a zámerne zamlčujú dôležité informácie, najmä o nežiaducich vedľajších účinkoch vakcín, ktoré boli vyvinuté v „rekordnom čase“. Naopak, zapredali sa na masívnu očkovaciu reklamnú kampaň a dávajú priestor na  šikanovanie, prenasledovanie a verejné lynčovanie ľudí s iným názorom.

Preto sa ako mysliaca bytosť pýtam, ako je možné že všetci kompetentní odmietajú niesť zodpovednosť za vedľajšie účinky  vakcín a snažia sa ju preniesť na nás všetkých,  ktorí tvoríme štát?

Pýtam sa, ako je možné, také hrubé porušovanie ľudských práv a medzinárodných  dohôd vysokými štátnymi predstaviteľmi na čele s prezidentkou a vládou?

Pýtam sa, ako je  možné  násilné presadzovanie totalitných spôsobov vládnutia a vytváranie „covidového apartheidu“, ak žijeme v slobodnom a demokratickom štáte?

Pýtam sa, koľko ľudí si uvedomuje, že všetko to, čo sa okolo nás deje sú príznaky vojnového stavu, pretože vojny proti ľudstvu  a štátom sa v súčasnosti vedú najmä hybridnými spôsobmi boja?

Pýtam sa, vedia občania nášho štátu, že toto masívne očkovanie je klinickou štúdiou tak, ako bolo aj celoplošné testovanie, ku ktorému bola väčšina občanov tohto štátu prinútená hrubým vydieraním a porušovaním zákonov ústavnými činiteľmi a predstaviteľmi štátnej moci, ktorí týmto spôsobom zdehonestovali Ústavu SR?

Pýtam sa, koľkí občania dobrovoľne a vlastným podpisom súhlasili s tým, že sa stanú pokusnými objektmi klinickej štúdie, či už pri celoplošnom testovaní a teraz pri očkovaní?

Pýtam sa, uvedomujú si občania, aké  vážne zdravotné následky môžu zanechať tieto vakcíny, za ktoré nikto z kompetentných nechce niesť zodpovednosť na ich zdraví o pár rokov, keď už teraz vykazujú až také  závažné vedľajšie účinky s následkom smrti, že očkovanie by malo ihneď prestať?

Nie som pokusné zviera, som Človek. Preto nebudem hazardovať so svojím životom. A práve preto, že som Človek,  odmietam byť len číslom v tabuľke, či štatistike a poslušným otrokom vlády a farmaceutických firiem.

 

S úctou Devana

 

Zdroje:

Po stopách pôvodu Covidu

Tajná správa z USA pripúšťa…

 

Niečo na tom Matovičovi je…

16.08.2022

Pred viac ako dvomi rokmi povedal, že je a bude šašom, ktorý vždy hovorí pravdu. Sociopatickým správaním a urážaním ľudí si znepriatelil väčšinu obyvateľov štátu, dokonca aj mnohých z tých, ktorí ho volili len preto, aby na Slovensku bola sranda. Hrubo sa vyjadruje na adresu prezidentky a koaličných partnerov vo vláde a v súčasnosti ho mnohí vinia za [...]

Minister Naď môže byť znechutený z politiky, ale…

08.08.2022

Ale, treba zdôrazniť, že je vrcholným predstaviteľom a tvorcom politiky z ktorej je znechutený. Preto by bolo vhodné položiť otázku: „Je minister Naď znechutený aj sám zo seba?“ Politická situácia na Slovensku je veľmi vážna, ale dá sa v súčasnosti ešte vôbec hovoriť o politickej situácii, či politike? Pretože to čo robí súčasná vláda, je iba [...]

Ak by to s tou ekológiou mysleli vážne, tak by ľuďom nevnucovali červy a nelikvidovali poľnohospodárstvo, ale…

25.07.2022

Ak chce človek riešiť problémy a niečo zmeniť, tak ich musí správne definovať a hľadať všetky možné riešenia. To platí aj o súčasnej situácii, keď na Slovensku a aj v mnohých iných štátoch reálne hrozí hladomor. Hladomor, ktorý nie je následkom klimatických zmien a vojny na Ukrajine, aj keď je to ľuďom médiami a politikmi takto podávané. [...]

facebook

Facebook zablokoval vplyvnú skupinu šíriacu dezinformácie o covide

19.08.2022 10:46

Zakladateľom skupiny Obrana zdravia detí (Children's Health Defense) je synovec amerického exprezidenta Johna F. Kennedyho.

Kim Jo-čong

Juhokórejský prezident by mal sklapnúť, vyhlásila sestra severokórejského vodcu

19.08.2022 10:00

Kim Jo-čong tak reagovala na opakovanú ponuku Jun Sok-jola, že je jeho krajina ochotná Severnej Kórei poskytnúť hospodársku pomoc výmenou za jadrové odzbrojenie.

Monika Jankovská

Proces s Jankovskou odročili, nebola jej včas doručená obžaloba

19.08.2022 09:44, aktualizované: 10:49

Sudca skonštatoval, že pokyn na doručenie obžaloby išiel zo súdu 2. júla, obžalovaná si však poštu nepreberala.

Platan

V malackom parku sa zlomil vyše 100-ročný platan, spadol na budovu vinárne

19.08.2022 09:38

Pri udalosti sa nikto nezranil. Mesto uzavrelo jeden zo vstupov do parku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,278
Celková čítanosť: 4727544x
Priemerná čítanosť článkov: 3699x

Autor blogu