Založ si blog

Predátori vládnu svetu…

 

Zlo, chamtivosť a predátori…

Kým jedni rinčia zbraňami a ukájajú sa vidinou vojny, ktorú nemôžu vyhrať, iní zasa dostali chuť byť nesmrteľnými.

Vojnový ošiaľ, násilie, lži, vládny teror a diktatúra, totalita a na druhej strane odpor ľudí, ktorí chcú iba slušne žiť, zachvátili svet…

 

Ilustračný obrázok: Pixabay

Posledné obrázky z Európy a sveta, ktorý patrí pod vplyv „vyspelej západnej demokracie“ ukazujú obrovské protesty proti predátorom v ľudskej koži, ktorí ovládli spoločnosť. Hlavné mesto boha Mamona Brusel, včera vyzeral ako „vojnová zóna“. Polícia proti demonštrantom, ako je  to vyspelej demokracii zvykom,  použila vodné delá a slzný plyn.

USA sťahujú diplomatov a ich rodiny z Ukrajiny, vraj kvôli hrozbe, že Rusko napadne Ukrajinu. USA vždy sťahovali svojich ľudí  z miest, kde hrozili nimi podporované vojenské konflikty… Venezuela, Sýria, Libanon. Nie je to tak dávno, čo sa narýchlo „sťahovali“ z Afganistanu. A teraz sa blížia ZOH v Pekingu. Počas  tých letných, ktoré sa konali v Pekingu v r. 2008, Gruzínsko vyprovokovalo  konflikt s  Ruskom a Západ túto vojenskú agresiu označil za „ruskú agresiu“ voči Gruzínsku. Počas olympiády v Soči, začali nepokoje na Ukrajine, ktoré Západ znova označil ako proruské a z ich vyvolania obvinil Rusko.

Nuž, áno Rusko je obrovskou hrozbou pre USA a jeho lokajov, pardon spojencov, pretože si dovolilo presunúť vojakov do oblastí  hraníc s Ukrajinou. Podľa vojnových štváčov a jastrabov, je to neodpustiteľná provokácia mať vojsko vo vlastnom štáte a chrániť si vlastné hranice. Možno preto, lebo pre USA je normálne mať vojenské základne a vojská po celom svete.

Predstavte si, že máte vlastný domček, kúsok pôdy, záhradu, či hospodárstvo. Pracujete, zveľaďujete, ale máte tú smolu, že máte neprispôsobivých susedov, ktorým sa páči váš dom, úroda na záhrade, alebo úžitkové zvieratá na hospodárskom dvorčeku. A preto si opravíte plot, kúpite psíka na stráženie. Ale to vyvolá u susedov hystériu, lebo ste si dovolili niečo také nehorázne, ako chrániť si vlastný majetok. Neustále robia diery v plote, snažia sa otráviť psa, aby si mohli niečo ukradnúť. Keď sa im to nedarí,  poštvú proti vám najskôr blízkych susedov a potom celú dedinu, pretože ste si dovolili chrániť len to, čo je vaše a na čom pracujete. Závistlivci, pätolízači  a vaši neprajníci sa k nim pridajú. Myslia si, že aj im sa niečo z vášho majetku ujde.  Naopak,   charakterní ľudia, a tí so zdravým rozumom sa vás zastanú, pretože mnohí si uvedomia, že nabudúce  môžu byť ich cieľom práve oni.

Áno, presne taká je politika USA a jeho „spojencov“. Vždy zaberali pôdu a majetok, ktorý im nepatril. A vždy našli dostatok servilných pätolízačov, ktorí im oddane slúžili za tridsať strieborných.

Frázy ako „vyspelá západná demokracia“ či „boj za slobodu a demokratické pricípy“ sa stali dogmami pre prívržencov vyznávačov hodnôt západnej demokracie. A to sa stalo príčinou úpadku tejto civilizácie. Mnohé štáty, ktoré sa dnes hrdo hlásia práve k spomínaným princípom a hodnotám demokracie, si ani neuvedomujú, že sú podradnými kolóniami, či vazalskými štátmi.  Občania sa  stali rukojemníkmi, ktorí sa postupne tým, že strácajú základné ľudské práva a slobody a sociálne istoty, stávajú poddanými, alebo dokonca otrokmi. Poddanými a otrokmi, ktorým stačí  na zalepenie očí pompézne divadlo v podobe demokratických volieb, kde si dobrovoľne volia drábov, ktorí im vládnu a ktorých sami štedro platia. Preto sa na Slovensku môžu dostať do parlamentu ľudia ako pán poslanec s počtom preferenčných hlasov 1864, ktorý včera vo verejnoprávnej televízii obhajoval likvidáciu suverenity nášho štátu a moderátor počúval jeho slová ako písmo sväté.

Áno, predátori a nemorálni a chamtiví  ľudia vládnu svetu.

Jedni sa nevedia dočkať vojny, ktorá môže zničiť celú civilizáciu a planétu, iní zasa chcú vraziť miliardy do „vedeckého výskumu“, ktorý by mal priniesť liek, ktorý by im mal zabezpečí nesmrteľnosť.

Nezaujímajú ich životy miliárd ľudí, ktorých vykorisťujú a zdierajú. Nezaujíma ich osud planéty. Cítia sa pánmi sveta. Žijú v zlatej škrupine vlastnej sebastrednosti a prestali si všímať, že tá škrupinka  je čoraz tenšia a čoraz krehkejšia a pomaly začala praskať a drobiť sa. A mnohí ľudia odrazu začínajú precitať a vidieť, že títo samovládcovia planéty sú úplne odtrhnutí od reality skutočného života a hodnôt.

Lenže ľudia už začínajú vidieť pravé tváre a charaktery tých,  ktorí im vládnu. A práve preto nastáva veľmi náročné obdobie pre všetkých, ktorým záleží na vlastnej budúcnosti a budúcnosti vlastného potomstva a na budúcnosti planéty, na ktorej smieme žiť.

Článok bol publikovaný na belobog.sk

Hodina býka

22.11.2022

„Čo sa nám to všetkým stalo? Chceme ešte ostať ľuďmi? Chceme vôbec prežiť, alebo sa stať zabudnutou mŕtvou civilizáciou a planétou?“ boli moje prvé myšlienky po prečítaní si jedinečnej knihy Ivana Antonoviča Jefremova „Hodina býka“. Hneď v prvých okamihoch, keď som sa začítala do jej slov, zaplavil ma zvláštny a dôverne známy pocit. Pochopila [...]

Som iba tuláčka…

19.11.2022

Som iba tuláčka, ktorá sa túži vrátiť späť domov, do hviezdnej pavučiny osudu nehľadiac na smútok hmlistých rán utekajúceho života… Som iba tuláčka, utekajúca sama pred sebou v záplave lístia opadaných snov, keď túžim odložiť ťarchu svojich smútkov do tepla Tvojich dlaní… Som iba tuláčka hľadajúca Ťa v hĺbke času a vždy keď Ťa [...]

Ľudia bez cieľa…

18.11.2022

Oficiálne oslavy výročia „Nežného a zamatového prevratu“ sa skončili. Organizátori a pamätníci „revolúcie“ dorečnili v televíziách. Bežným ľudom skončil deň pracovného voľna a dnes sa bývalé Československo opäť ponorilo do „slobody a demokracie“, ktorú priniesol 17. november…. Deň pred výročím osláv „slobody a demokracie“ som [...]

tulene tuleň

Na pobrežie Kaspického mora vyplavilo až 1700 mŕtvych tuleňov

04.12.2022 22:15

Populácia týchto tuleňov klesla za posledné storočie o približne 90 percent, stávajú sa obeťami únikov ropy, pytliactva a nadmerného lovu.

Nehoda vozidla s nelegálnimi migrantmi

Pri tragickej nehode v Tornali vyhasli štyri životy

04.12.2022 21:20

K dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel došlo podvečer na ceste v Behynciach, časti Tornale.

vojaci ukrajinskí českí

Ukrajinskí vojaci už dorazili do Česka. Armáda im pomôže s výcvikom

04.12.2022 19:35

Podľa českej ministerky obrany je prioritou pomoc s výcvikom v záujme úspešného boja proti ruskému agresorovi.

Bratislava Vianočné Trhy Rozsvietenie Strom BAX

Hygienici upozorňujú, čo si všímať v stánkoch na vianočných trhoch

04.12.2022 19:05

Dôležitá je čistota pomôcok, vhodná ochrana vystavených nebalených pokrmov, či používanie jednorazových rukavíc.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,287
Celková čítanosť: 4880005x
Priemerná čítanosť článkov: 3792x

Autor blogu