Založ si blog

Predátori vládnu svetu…

 

Zlo, chamtivosť a predátori…

Kým jedni rinčia zbraňami a ukájajú sa vidinou vojny, ktorú nemôžu vyhrať, iní zasa dostali chuť byť nesmrteľnými.

Vojnový ošiaľ, násilie, lži, vládny teror a diktatúra, totalita a na druhej strane odpor ľudí, ktorí chcú iba slušne žiť, zachvátili svet…

 

Ilustračný obrázok: Pixabay

Posledné obrázky z Európy a sveta, ktorý patrí pod vplyv „vyspelej západnej demokracie“ ukazujú obrovské protesty proti predátorom v ľudskej koži, ktorí ovládli spoločnosť. Hlavné mesto boha Mamona Brusel, včera vyzeral ako „vojnová zóna“. Polícia proti demonštrantom, ako je  to vyspelej demokracii zvykom,  použila vodné delá a slzný plyn.

USA sťahujú diplomatov a ich rodiny z Ukrajiny, vraj kvôli hrozbe, že Rusko napadne Ukrajinu. USA vždy sťahovali svojich ľudí  z miest, kde hrozili nimi podporované vojenské konflikty… Venezuela, Sýria, Libanon. Nie je to tak dávno, čo sa narýchlo „sťahovali“ z Afganistanu. A teraz sa blížia ZOH v Pekingu. Počas  tých letných, ktoré sa konali v Pekingu v r. 2008, Gruzínsko vyprovokovalo  konflikt s  Ruskom a Západ túto vojenskú agresiu označil za „ruskú agresiu“ voči Gruzínsku. Počas olympiády v Soči, začali nepokoje na Ukrajine, ktoré Západ znova označil ako proruské a z ich vyvolania obvinil Rusko.

Nuž, áno Rusko je obrovskou hrozbou pre USA a jeho lokajov, pardon spojencov, pretože si dovolilo presunúť vojakov do oblastí  hraníc s Ukrajinou. Podľa vojnových štváčov a jastrabov, je to neodpustiteľná provokácia mať vojsko vo vlastnom štáte a chrániť si vlastné hranice. Možno preto, lebo pre USA je normálne mať vojenské základne a vojská po celom svete.

Predstavte si, že máte vlastný domček, kúsok pôdy, záhradu, či hospodárstvo. Pracujete, zveľaďujete, ale máte tú smolu, že máte neprispôsobivých susedov, ktorým sa páči váš dom, úroda na záhrade, alebo úžitkové zvieratá na hospodárskom dvorčeku. A preto si opravíte plot, kúpite psíka na stráženie. Ale to vyvolá u susedov hystériu, lebo ste si dovolili niečo také nehorázne, ako chrániť si vlastný majetok. Neustále robia diery v plote, snažia sa otráviť psa, aby si mohli niečo ukradnúť. Keď sa im to nedarí,  poštvú proti vám najskôr blízkych susedov a potom celú dedinu, pretože ste si dovolili chrániť len to, čo je vaše a na čom pracujete. Závistlivci, pätolízači  a vaši neprajníci sa k nim pridajú. Myslia si, že aj im sa niečo z vášho majetku ujde.  Naopak,   charakterní ľudia, a tí so zdravým rozumom sa vás zastanú, pretože mnohí si uvedomia, že nabudúce  môžu byť ich cieľom práve oni.

Áno, presne taká je politika USA a jeho „spojencov“. Vždy zaberali pôdu a majetok, ktorý im nepatril. A vždy našli dostatok servilných pätolízačov, ktorí im oddane slúžili za tridsať strieborných.

Frázy ako „vyspelá západná demokracia“ či „boj za slobodu a demokratické pricípy“ sa stali dogmami pre prívržencov vyznávačov hodnôt západnej demokracie. A to sa stalo príčinou úpadku tejto civilizácie. Mnohé štáty, ktoré sa dnes hrdo hlásia práve k spomínaným princípom a hodnotám demokracie, si ani neuvedomujú, že sú podradnými kolóniami, či vazalskými štátmi.  Občania sa  stali rukojemníkmi, ktorí sa postupne tým, že strácajú základné ľudské práva a slobody a sociálne istoty, stávajú poddanými, alebo dokonca otrokmi. Poddanými a otrokmi, ktorým stačí  na zalepenie očí pompézne divadlo v podobe demokratických volieb, kde si dobrovoľne volia drábov, ktorí im vládnu a ktorých sami štedro platia. Preto sa na Slovensku môžu dostať do parlamentu ľudia ako pán poslanec s počtom preferenčných hlasov 1864, ktorý včera vo verejnoprávnej televízii obhajoval likvidáciu suverenity nášho štátu a moderátor počúval jeho slová ako písmo sväté.

Áno, predátori a nemorálni a chamtiví  ľudia vládnu svetu.

Jedni sa nevedia dočkať vojny, ktorá môže zničiť celú civilizáciu a planétu, iní zasa chcú vraziť miliardy do „vedeckého výskumu“, ktorý by mal priniesť liek, ktorý by im mal zabezpečí nesmrteľnosť.

Nezaujímajú ich životy miliárd ľudí, ktorých vykorisťujú a zdierajú. Nezaujíma ich osud planéty. Cítia sa pánmi sveta. Žijú v zlatej škrupine vlastnej sebastrednosti a prestali si všímať, že tá škrupinka  je čoraz tenšia a čoraz krehkejšia a pomaly začala praskať a drobiť sa. A mnohí ľudia odrazu začínajú precitať a vidieť, že títo samovládcovia planéty sú úplne odtrhnutí od reality skutočného života a hodnôt.

Lenže ľudia už začínajú vidieť pravé tváre a charaktery tých,  ktorí im vládnu. A práve preto nastáva veľmi náročné obdobie pre všetkých, ktorým záleží na vlastnej budúcnosti a budúcnosti vlastného potomstva a na budúcnosti planéty, na ktorej smieme žiť.

Článok bol publikovaný na belobog.sk

Niečo na tom Matovičovi je…

16.08.2022

Pred viac ako dvomi rokmi povedal, že je a bude šašom, ktorý vždy hovorí pravdu. Sociopatickým správaním a urážaním ľudí si znepriatelil väčšinu obyvateľov štátu, dokonca aj mnohých z tých, ktorí ho volili len preto, aby na Slovensku bola sranda. Hrubo sa vyjadruje na adresu prezidentky a koaličných partnerov vo vláde a v súčasnosti ho mnohí vinia za [...]

Minister Naď môže byť znechutený z politiky, ale…

08.08.2022

Ale, treba zdôrazniť, že je vrcholným predstaviteľom a tvorcom politiky z ktorej je znechutený. Preto by bolo vhodné položiť otázku: „Je minister Naď znechutený aj sám zo seba?“ Politická situácia na Slovensku je veľmi vážna, ale dá sa v súčasnosti ešte vôbec hovoriť o politickej situácii, či politike? Pretože to čo robí súčasná vláda, je iba [...]

Ak by to s tou ekológiou mysleli vážne, tak by ľuďom nevnucovali červy a nelikvidovali poľnohospodárstvo, ale…

25.07.2022

Ak chce človek riešiť problémy a niečo zmeniť, tak ich musí správne definovať a hľadať všetky možné riešenia. To platí aj o súčasnej situácii, keď na Slovensku a aj v mnohých iných štátoch reálne hrozí hladomor. Hladomor, ktorý nie je následkom klimatických zmien a vojny na Ukrajine, aj keď je to ľuďom médiami a politikmi takto podávané. [...]

facebook

Facebook zablokoval vplyvnú skupinu šíriacu dezinformácie o covide

19.08.2022 10:46

Zakladateľom skupiny Obrana zdravia detí (Children's Health Defense) je synovec amerického exprezidenta Johna F. Kennedyho.

Kim Jo-čong

Juhokórejský prezident by mal sklapnúť, vyhlásila sestra severokórejského vodcu

19.08.2022 10:00

Kim Jo-čong tak reagovala na opakovanú ponuku Jun Sok-jola, že je jeho krajina ochotná Severnej Kórei poskytnúť hospodársku pomoc výmenou za jadrové odzbrojenie.

Monika Jankovská

Proces s Jankovskou odročili, nebola jej včas doručená obžaloba

19.08.2022 09:44, aktualizované: 10:49

Sudca skonštatoval, že pokyn na doručenie obžaloby išiel zo súdu 2. júla, obžalovaná si však poštu nepreberala.

Platan

V malackom parku sa zlomil vyše 100-ročný platan, spadol na budovu vinárne

19.08.2022 09:38

Pri udalosti sa nikto nezranil. Mesto uzavrelo jeden zo vstupov do parku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,278
Celková čítanosť: 4727534x
Priemerná čítanosť článkov: 3699x

Autor blogu