Založ si blog

Celoplošné AG testovanie nebolo iba klinickou štúdiou

Pár týždňov po vlaňajšom „úspešnom nepovinnom, ale nanútenom testovaní“ vyšla najavo skutočnosť, že toto testovanie bolo medicínskym experimentom, ktorý bol vykonaný na občanoch tohto štátu bez ich vedomia a súhlasu.

Po čase vychádza najavo, o čom som písala v článku „Stali sme sa účastníkmi sociálneho experimentu?“, a to, že na občanoch nášho  štátu nebol vykonaná iba medicínska  klinická štúdia, ale skutočne išlo o sociálny experiment, v ktorom naša vláda a jej sponzori testovali spôsoby, ako čo najúčinnejšie zlomiť slobodnú vôľu a psychiku človeka.

 

Foto: Pixabay

 

Vlády európskych   štátov sa snažia zaviesť „povinné očkovanie“, ktoré je v rozpore s Rezolúciu PZ Rady Európy č. 2361/2021, ktorú Rada Európy odhlasovala a to, že očkovanie nesmie byť povinné a na nikoho nesmie byť vyvíjaný politický a ani ekonomický tlak. Takisto je v rozpore s Dohovorom  o ochrane ľudských práv a dôstojnosti človeka v súvislosti s aplikáciou biológie a medicíny – Dohovor o ľudských právach a biomedicíne.

Čo sa v skutočnosti deje, keď slovenská vláda vedome a hrubo  porušuje nielen tieto medzinárodne rezolúcie a dohovory, ale aj Ústavu SR a platné zákony nášho štátu?

Deje sa to, že na občanoch nášho štátu boli odskúšané totalitné praktiky, ktoré sa zavádzajú vo vojnovom stave a pri nastoľovaní rôznych diktatúr. Pred pár mesiacmi nebolo o očkovaní ani len počuť a dnes sa očkuje dokonca v nákupnom centre. Peniaze štátu sú používané na propagáciu očkovacieho teroru, ktorý už mnoho ľudí považuje nielen za biznis, ale najmä formu mocenského boja proti samotnému ľudstvu.

Pred pár rokmi sa niektorí zasmiali a iní pozastavili nad výrokom bývalého prezidenta Kisku, že ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom. Vtedy to mnohí považovali len za taký prezidentov brept. V súčasnosti však na vlastnej koži pociťujeme, že všetky tieto aktivity na „zotročenie ľudstva“ pomocou hrubého porušovanie základných ľudských práv boli dlhodobo plánované. A občania nášho štátu sa v „Celoplošnom testovaní“ stali obeťami experimentu, ktorým si sponzori tejto klinickej štúdie len potvrdili, aké jednoduché je porušovanie práv a slobôd človeka. Aké jednoduché je prinútiť človeka k otrockej poslušnosti siahnutím na prácu, zdroje obživy. Aké jednoduché je zničiť štátnou mocou ľudskú dôstojnosť.

Takéto praktiky sa používajú v totalitných a diktátorských zriadeniach a zavádzajú sa drakonickými  opatreniami voči občanom a  vojnovými praktikami.

V súčasnosti pri zavádzaní tzv. Covid passov, ktoré sú iba potvrdením otrockej poslušnosti občanov, vychádza najavo, že ľudia, ktorí boli AG testami pozitívne testovaní na Covid 19, v skutočnosti potrebujú ešte  oficiálne potvrdenie PCR testom, pretože podľa hovorkyne NCZI Diany Dúhovej cit: „Údaj o počte osôb s pozitívnym výsledkom antigénového testu NCZI nemá k dispozícii.“

Takže čím v skutočnosti bolo testovacie šikanovanie občanov nášho  štátu?

Sociálnym experimentom a vyskúšaním si totalitných praktík, ktorými sa dá čo najefektívnejšie zlomiť slobodná vôľa človeka.

Vyskúšaním si najúčinnejších spôsobov, ako zničiť ľudskú dôstojnosť a ponížiť človeka a prinútiť ho dať sa zaočkovať experimentálnou „vakcínou“, za ktorej vedľajšie účinky odmietajú výrobcovia niesť zodpovednosť a vlády ich prenášajú priamo na štát. Štát,  ktorý v skutočnosti tvoria občania štátu, čiže na občanov samotných.

Vlaňajšie AG testovanie  bolo vyskúšaním si zločinov proti ľudskosti na občanoch nášho štátu v praxi…

Vojna nie je športový zápas…

12.09.2022

Nie, žiadna vojna nie je športový zápas, aj keď médiá v posledných desaťročiach o vojnách vo svete často informujú práve takýmto spôsobom. Konflikt na Ukrajine nazvali vojnou a vyjadrujú sa o nej ako megašportovom zápase storočia. Majú tému o ktorej môžu donekonečna písať. Rozdelili čitateľov a divákov na fanúšikov a začali robiť propagandu [...]

„Sad“ roste sám? ..

02.09.2022

Ak chceme porozumieť skutočnému významu súčasného spoločensko-politického diania, musíme pochopiť podstatu systémov riadenia spoločnosti. Mnohým sa zdá, že procesy prebiehajú veľmi rýchlo. Nedávno sme počúvali o „uhlíkovej stope“, ktorú zanechávame a boli sme vyzývaní k šetreniu planéty a zdrojov. Pár mesiacov na to, celý svet postihla [...]

„Postavenie zaväzuje“, alebo „stal sa z džada pán“

30.08.2022

Rozhodnutie „vládnucich elít“ na Slovensku – zákaz zúčastniť sa verejnosti na oslavách SNP v Banskej Bystrici, sviatku, ktorý má obrovský význam pre Slovákov a je sviatkom boja proti fašizmu a nacizmu, ukázalo pravý charakter ich vládnutia. A to, že súčasná vláda je iba protektorátnou vládou, ktorá plní príkazy a nariadenia „mocenských elít“. [...]

Matovič

Matovič nemá mentálnu výbavu byť politikom, tvrdí politológ

29.09.2022 18:45

Finacmajster Matovič dokázal v záverečnej reči rozprávať bez prestávky viac ako dve hodiny. Pourážal opäť všetkých a tvrdí, že Fico bude ako Kadyrov.

veľvyslankyňa Holandska na Slovensku Gabriella Sancisiová

Ohrození ako sudcovia? Rezort kultúry chce chrániť novinárov

29.09.2022 18:30

Ministerstvo kultúry pozvalo odborníkov z Holandska, aby sa podelili o svoje skúsenosti v oblasti ochrany novinárov.

mikulec

SaS nebude iniciovať odvolávanie Mikulca, Sulík vylučuje dohody

29.09.2022 16:28, aktualizované: 18:43

Matovič uviedol, že Sulík sa dohaduje s "váhajúcimi" poslancami, aby podporili Matovičove odvolanie výmenou za to, že "popravia" Mikulca "ruka v ruke s mafiou zo SmeroHlasu". Sulík to označil za nehorázne.

BBC

BBC World Service prepustí takmer 400 zamestnancov

29.09.2022 16:18

Prepúšťanie súvisí so znižovaním nákladov a prechodom na digitálne platformy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,281
Celková čítanosť: 4792723x
Priemerná čítanosť článkov: 3741x

Autor blogu