Založ si blog

Celoplošné AG testovanie nebolo iba klinickou štúdiou

Pár týždňov po vlaňajšom „úspešnom nepovinnom, ale nanútenom testovaní“ vyšla najavo skutočnosť, že toto testovanie bolo medicínskym experimentom, ktorý bol vykonaný na občanoch tohto štátu bez ich vedomia a súhlasu.

Po čase vychádza najavo, o čom som písala v článku „Stali sme sa účastníkmi sociálneho experimentu?“, a to, že na občanoch nášho  štátu nebol vykonaná iba medicínska  klinická štúdia, ale skutočne išlo o sociálny experiment, v ktorom naša vláda a jej sponzori testovali spôsoby, ako čo najúčinnejšie zlomiť slobodnú vôľu a psychiku človeka.

 

Foto: Pixabay

 

Vlády európskych   štátov sa snažia zaviesť „povinné očkovanie“, ktoré je v rozpore s Rezolúciu PZ Rady Európy č. 2361/2021, ktorú Rada Európy odhlasovala a to, že očkovanie nesmie byť povinné a na nikoho nesmie byť vyvíjaný politický a ani ekonomický tlak. Takisto je v rozpore s Dohovorom  o ochrane ľudských práv a dôstojnosti človeka v súvislosti s aplikáciou biológie a medicíny – Dohovor o ľudských právach a biomedicíne.

Čo sa v skutočnosti deje, keď slovenská vláda vedome a hrubo  porušuje nielen tieto medzinárodne rezolúcie a dohovory, ale aj Ústavu SR a platné zákony nášho štátu?

Deje sa to, že na občanoch nášho štátu boli odskúšané totalitné praktiky, ktoré sa zavádzajú vo vojnovom stave a pri nastoľovaní rôznych diktatúr. Pred pár mesiacmi nebolo o očkovaní ani len počuť a dnes sa očkuje dokonca v nákupnom centre. Peniaze štátu sú používané na propagáciu očkovacieho teroru, ktorý už mnoho ľudí považuje nielen za biznis, ale najmä formu mocenského boja proti samotnému ľudstvu.

Pred pár rokmi sa niektorí zasmiali a iní pozastavili nad výrokom bývalého prezidenta Kisku, že ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom. Vtedy to mnohí považovali len za taký prezidentov brept. V súčasnosti však na vlastnej koži pociťujeme, že všetky tieto aktivity na „zotročenie ľudstva“ pomocou hrubého porušovanie základných ľudských práv boli dlhodobo plánované. A občania nášho štátu sa v „Celoplošnom testovaní“ stali obeťami experimentu, ktorým si sponzori tejto klinickej štúdie len potvrdili, aké jednoduché je porušovanie práv a slobôd človeka. Aké jednoduché je prinútiť človeka k otrockej poslušnosti siahnutím na prácu, zdroje obživy. Aké jednoduché je zničiť štátnou mocou ľudskú dôstojnosť.

Takéto praktiky sa používajú v totalitných a diktátorských zriadeniach a zavádzajú sa drakonickými  opatreniami voči občanom a  vojnovými praktikami.

V súčasnosti pri zavádzaní tzv. Covid passov, ktoré sú iba potvrdením otrockej poslušnosti občanov, vychádza najavo, že ľudia, ktorí boli AG testami pozitívne testovaní na Covid 19, v skutočnosti potrebujú ešte  oficiálne potvrdenie PCR testom, pretože podľa hovorkyne NCZI Diany Dúhovej cit: „Údaj o počte osôb s pozitívnym výsledkom antigénového testu NCZI nemá k dispozícii.“

Takže čím v skutočnosti bolo testovacie šikanovanie občanov nášho  štátu?

Sociálnym experimentom a vyskúšaním si totalitných praktík, ktorými sa dá čo najefektívnejšie zlomiť slobodná vôľa človeka.

Vyskúšaním si najúčinnejších spôsobov, ako zničiť ľudskú dôstojnosť a ponížiť človeka a prinútiť ho dať sa zaočkovať experimentálnou „vakcínou“, za ktorej vedľajšie účinky odmietajú výrobcovia niesť zodpovednosť a vlády ich prenášajú priamo na štát. Štát,  ktorý v skutočnosti tvoria občania štátu, čiže na občanov samotných.

Vlaňajšie AG testovanie  bolo vyskúšaním si zločinov proti ľudskosti na občanoch nášho štátu v praxi…

Kto ešte verí, že Matovičovej chunte ide o zdravie občanov?

23.09.2021

Včera som si prečítala článok o tom, že len v Prešovskom kraji majú byť zrušené nemocnice vo Svidníku, Vranove nad Topľou, Snine, Kežmarku, Levoči a má byť zrušená pôrodnica v Humennom. O tejto „optimalizácii nemocníc“ sa hovorí už dlho. Mnohé malé nemocnice sú už dávno zrušené a pacienti už teraz dochádzajú na vyšetrenia či hospitalizáciu [...]

Čas ticha. . .

22.09.2021

Dnes sa mi sníval zvláštny sen… Jeden z tých na ktoré sa nezabúda a ktoré sa zaryjú do mysle ostrosťou diamantu tak, že vyvoláva otázky a hľadanie odpovedí. Celý sen bol o prazvláštnom tichu, ale to som si uvedomila až potom, keď som sa prebudila. A najzvláštnejší bol v tom, že som stále videla tie isté tváre v priebehu vekov. Stála som na pokraji [...]

Vedie Hegero-Matovičova vláda otvorenú vojnu voči štátu, jeho obyvateľom, národu?

20.09.2021

Vojny sa nevedú len tak, bez dôvodu. Každá z nich má svoje príčiny. Príčiny, ktoré majú základ v ľudskej chamtivosti, nenásytnosti, egoizme a túžbe po moci. Príčiny, ktoré sa maskujú rôznymi zámienka a vzletnými frázami. Výsledkom vojen je vždy zbytočné utrpenie nevinných ľudí, rozvrat štátov, zničená Zem, Smrť… V súčasnosti sa [...]

Mária Kolíková

Kolíková je pripravená podať ešte tento týždeň návrh o spornom paragrafe 363 do MPK

27.09.2021 13:02

Ministerka spravodlivosti uviedla, že v prípade úpravy tohto paragrafu sú viaceré alternatívy.

Maroš Žilinka

Prokurátori odmietajú rozhodovať po tlakom politikov, médií a verejnej mienky

27.09.2021 12:35

Uvádza sa to vo vyhlásení, ktoré podporilo viac ako slovenských 600 prokurátorov.

Zuzana Čaputová

Čaputová sa po Hegerovi stretne aj s Ficom, Kollárom a Pellegrinim

27.09.2021 12:00

Prezidentka hovorila s premiérom o situácii v bezpečnostných zložkách. Hlava štátu sa chce stretnúť aj s Ficom, Kollárom a Pellegrinim.

ruky, kladivko, rozhovor

Prvostupňové správne súdy by mohli byť v Trnave, Banskej Bystrici a Košiciach

27.09.2021 11:43

Vyplýva to z návrhu zákona o zriadení správnych súdov, ktorý rezort spravodlivosti predkladá do medzirezortného pripomienkového konania.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,202
Celková čítanosť: 4097335x
Priemerná čítanosť článkov: 3409x

Autor blogu