Založ si blog

Bruselskí vedátori tentokrát vymysleli. . .

 

Môj priateľ Dražko Mika vo svojich aforizmoch často spomína „bruselských vedátorov“. Vždy sa zasmejem na tom, ako dokáže v pár slovách zachytiť podstatu ich existencie.

To, čo však vymysleli teraz, predchádza aj tie najabsurdnejšie vtipy na ich účet.

Ale čo neurobiť pre záchranu planéty…

 

Ilustračný obrázok: Pixabay

Bruselskí odborníci na všetko a na nič, prišli s prevratnou myšlienkou, aby farmári merali intenzitu kravských prdov v záujme „klimatickej efektívnosti“.  Výboru Európskeho parlamentu pre poľnohospodárstvo to navrhla frakcia EP Renew, v ktorej sú slovenskí  poslanci za PS Michal Šimečka a Martin Hojsík.

Áno naša planéta je vo veľkom ohrození. A najviac ju ohrozujú ľudia odtrhnutí od reality, ktorí podľahli Zelenému ekošialenstvu. Nechcem si ani predstaviť, čo všetko by nasledovalo po schválení takejto absurdity.  Naopak navrhujem, aby sa začala merať intenzita mentálnych prdov ľudí, ktorí sa zahrávajú s budúcnosťou celých štátov a planéty.

Viete si predstaviť, aké hrozivé čísla by to boli?

Viete si predstaviť, aké veľké náklady sú vynaložené, aby spoločnosť uživila to obrovské množstvo „politikov, vedátorov, odborníkov, celebrít“ a ich oddaných poskokov?

Viete si predstaviť svet a planétu bez nich a ich mentálnych prdov, ktorými zamorili všetko?

Viete si predstaviť obyčajný spokojný život, bez politického, mediálneho a vykorisťovateľského smradu?

Viete si predstaviť svet bez koristníckeho parazitizmu, ktorý sa práve títo ľudia snažia zakryť prázdnymi frázami o hodnotách, ekológii, slobode a demokracii?

Ja áno…

Hodina býka

22.11.2022

„Čo sa nám to všetkým stalo? Chceme ešte ostať ľuďmi? Chceme vôbec prežiť, alebo sa stať zabudnutou mŕtvou civilizáciou a planétou?“ boli moje prvé myšlienky po prečítaní si jedinečnej knihy Ivana Antonoviča Jefremova „Hodina býka“. Hneď v prvých okamihoch, keď som sa začítala do jej slov, zaplavil ma zvláštny a dôverne známy pocit. Pochopila [...]

Som iba tuláčka…

19.11.2022

Som iba tuláčka, ktorá sa túži vrátiť späť domov, do hviezdnej pavučiny osudu nehľadiac na smútok hmlistých rán utekajúceho života… Som iba tuláčka, utekajúca sama pred sebou v záplave lístia opadaných snov, keď túžim odložiť ťarchu svojich smútkov do tepla Tvojich dlaní… Som iba tuláčka hľadajúca Ťa v hĺbke času a vždy keď Ťa [...]

Ľudia bez cieľa…

18.11.2022

Oficiálne oslavy výročia „Nežného a zamatového prevratu“ sa skončili. Organizátori a pamätníci „revolúcie“ dorečnili v televíziách. Bežným ľudom skončil deň pracovného voľna a dnes sa bývalé Československo opäť ponorilo do „slobody a demokracie“, ktorú priniesol 17. november…. Deň pred výročím osláv „slobody a demokracie“ som [...]

Si Ťin-pching

Potlačí režim covidové protesty? Si Ťin-pching má problém, tvrdí expert z Harvardu

01.12.2022 07:00

Čo demonštrácie proti covidovým opatreniam znamenajú pre čínsky komunistický režim?

Rusko, Ukrajina

ONLINE: Príď na Ukrajinu. Zelenskyj vyčíta Muskovi, že hovorí o tom, čo nevidí

01.12.2022 06:00

"Ak chcete pochopiť, čo tu Rusko urobilo, príďte na Ukrajinu a uvidíte to na vlastné oči," odkázal Zelenskyj Muskovi.

Ukrajina Rusko Vojna Invázia Buča UARUS

Správa z Charkova: Keď zapnú prúd, bojím sa, že vyhoríme

01.12.2022 05:45

Pred desiatimi minútami nabehla elektrina, nemali sme ju šestnásť hodín. Hádajte, čo som urobila ako prvé?

30november2022 Vlada Podpis Lekari 4919703u

Lekári si presadili vyššie platy, Matovič ich naďalej urážal. Kríza ešte nie je úplne zažehnaná

30.11.2022 22:38

Hoci sa vláda dohodla s lekármi, potlesku sme sa nedočkali. Memorandum je síce podpísané, realita v nemocniciach ešte môže prekvapiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,287
Celková čítanosť: 4876480x
Priemerná čítanosť článkov: 3789x

Autor blogu