Založ si blog

Bruselskí vedátori tentokrát vymysleli. . .

 

Môj priateľ Dražko Mika vo svojich aforizmoch často spomína „bruselských vedátorov“. Vždy sa zasmejem na tom, ako dokáže v pár slovách zachytiť podstatu ich existencie.

To, čo však vymysleli teraz, predchádza aj tie najabsurdnejšie vtipy na ich účet.

Ale čo neurobiť pre záchranu planéty…

 

Ilustračný obrázok: Pixabay

Bruselskí odborníci na všetko a na nič, prišli s prevratnou myšlienkou, aby farmári merali intenzitu kravských prdov v záujme „klimatickej efektívnosti“.  Výboru Európskeho parlamentu pre poľnohospodárstvo to navrhla frakcia EP Renew, v ktorej sú slovenskí  poslanci za PS Michal Šimečka a Martin Hojsík.

Áno naša planéta je vo veľkom ohrození. A najviac ju ohrozujú ľudia odtrhnutí od reality, ktorí podľahli Zelenému ekošialenstvu. Nechcem si ani predstaviť, čo všetko by nasledovalo po schválení takejto absurdity.  Naopak navrhujem, aby sa začala merať intenzita mentálnych prdov ľudí, ktorí sa zahrávajú s budúcnosťou celých štátov a planéty.

Viete si predstaviť, aké hrozivé čísla by to boli?

Viete si predstaviť, aké veľké náklady sú vynaložené, aby spoločnosť uživila to obrovské množstvo „politikov, vedátorov, odborníkov, celebrít“ a ich oddaných poskokov?

Viete si predstaviť svet a planétu bez nich a ich mentálnych prdov, ktorými zamorili všetko?

Viete si predstaviť obyčajný spokojný život, bez politického, mediálneho a vykorisťovateľského smradu?

Viete si predstaviť svet bez koristníckeho parazitizmu, ktorý sa práve títo ľudia snažia zakryť prázdnymi frázami o hodnotách, ekológii, slobode a demokracii?

Ja áno…

Nie som pokusné zviera, som Človek. . .

24.06.2021

Som cítiaca ľudská bytosť a odmietam sa stať pokusným zvieraťom nenažrancov, ktorým nikdy nešlo o ľudské zdravie a životy, ale iba o naplnenie si chorých, egoistických ambícií zarobiť a získať čo najviac na ľudskom utrpení a nešťastí. Odmietam ich totalitné a sadistické praktiky, ktorými chcú ľudí prinútiť k poslušnosti. Poslušnosti [...]

Očkovacia lotéria? Vynikajúci nápad pán minister Lengvarský. . .

22.06.2021

Občania nášho štátu by mali byť šťastní, že im vládnu takí kreatívni ľudia, ako je súčasná vláda. Veď čo iné môže Slovač zachrániť z dlhodobej covidovej depresie ako očkovacia zábava v podobe lotérie. Nikto, okrem samotnej vlády a pandemickej komisie nevie, čo bude na jeseň a národu treba aspoň nejaké tie hry, keďže žijú v krajine, v ktorej by sa [...]

Po malých kúskoch. . . .

13.06.2021

Po malých kúskoch, vyberám z času už len drobné úlomky života a mením ich na každý nádych, ktorým si dodávam odvahu pozrieť Ti do očí a usmiať sa, aj keď mi duša plače smútkom a bezradnosťou, pretože viem, že nedokážem vrátiť ani sekundu z času, ktorý prešiel okolo nás, bez nás dvoch a všetko sa stratilo v márnosti minulosti. Po malých [...]

čaputová

Prezidentka si uctila Pamätný deň obetí komunizmu na Slovensku

24.06.2021 22:04

Pri pamätníku na Jakubovom námestí v Bratislave sa poklonila tým, ktorí boli neprávom prenasledovaní, väznení a mučení za postoje, ktoré neboli v súlade s oficiálnou štátnou ideológiou.

tornádo, Colorado

Južnú Moravu zasiahlo tornádo, ničilo obce. Bolo pár kilometrov od Holíča

24.06.2021 21:16, aktualizované: 22:19

Niekoľko superciel sa aktuálne vyskytuje v tesnej blízkosti slovenského územia v okolí okresu Skalica.

Ide o Pravdu, Jana Bitó Cigániková

Poslankyňa Cigániková v Ide o pravdu: Nakoniec ma vo funkcii zachránil asi Matovič

24.06.2021 21:11

Podporuje očkovanie, ale trvá na jeho dobrovoľnosti. „Vďaka očkovaniu už celoštátny lockdown v tretej vlne pandémie nebude potrebný,“ povedala v relácii Ide o pravdu poslankyňa Jana Bittó Cigániková (SaS).

kanada topánky rezidenčná škola indiáni

V bývalej rezidenčnej škole v Kanade našli 751 hrobov

24.06.2021 19:40

Tvrdí to komunita pôvodných obyvateľov Kanady. Pred pár týždňami našli v najväčšom takomto zariadení masový hrob s pozostatkami 215 detí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,174
Celková čítanosť: 3900306x
Priemerná čítanosť článkov: 3322x

Autor blogu