Založ si blog

Ako dlho ešte chcú klamať a zastrašovať ľudí?

Včera som chvíľku pozerala správy na spravodajskej tv. Moderátorka s tragickým výrazom a pohnutým hlasom informovala Slovač o tom, ako začína chýbať v nemocniciach kyslík…
Nuž, kyslík nechýba len nemocniciach, ale všetkým tým, ktorí musia povinne nosiť rúško… Škoda, že médiá neinformujú o tom, čo všetko spôsobuje slabé, alebo nedostatočné okysličenie organizmu, spôsobené neustálym nosením rúška.
Strašia nás informáciami o vysokých pokutách za nedodržiavanie pandemických nariadení…Napríklad aj za nenosenie rúška, z ktorého sa postupne stal módny trend a obchody sa predháňajú v predaji tých najoriginálnejších modelov. A už sa len málokto zaujíma, aký význam skutočne má. Odborníci už nemajú ani len snahu vysvetliť občanom, ako je možné, že pribúdajú stále nové prípady nákazy, aj keď všetci pod hrozbou pokuty tie rúška nosíme, dezinfikujeme si ruky a dodržiavame hygienu, alebo prečo musia ľudia, ktorí majú negatívny test to rúško nosiť… Ak rúška nepomáhajú proti nákaze, tak je úplne zbytočné ich nosiť. Ak pomáhajú zabrániť nákaze, tak ako je možné, že počet nakazených neklesá? Pretože denne počúvame o tom koľko pribudlo pozitívne testovaných na covid, koľkí sa vyliečili, ale hlavne koľko ľudí zomrelo.
Teraz sa ideme testovať. Ale aký význam má celé testovanie a aké kvalitné sú testy, ak samotný minister zdravotníctva povie, že ten kto má negatívny výsledok testu, aj tak môže byť nakazený a reštrikčné opatrenia, ktoré vláda prijala nemajú zabrániť šíreniu koronavíru, ale protestom proti vláde a otvorenému odporu občanov. A médiá aj v týchto prípadoch ignorujú vyhlásenia politikov a novinári namiesto toho, aby kládli otázky namiesto občanov a trvali na vyjadreniach kompetentných, tak idú podľa vopred pripraveného scenára. Podprahovo, ale aj surovo priamo šíria paniku, strach, obavy.
Som zvedavá, kedy mainstreamové médiá na Slovensku uverejnia, že Svetová zdravotnícka organizácia WHO aktualizovala svoje vyhlásenie o tom, že PCR test už nestačí na diagnostikovanie nakazeného človeka a je zbytočný ak človek nevykazuje príznaky.
Budú sa pýtať na čo skutočne slúži celé to testovacie šialenstvo?
Budú sa pýtať, kto je zodpovedný za cielený rozvrat ekonomiky a štátu, zničené ľudské životy a narastajúci chudobu a beznádej na Slovensku?
Budú sa pýtať, prečo sú na Slovensku potláčané ľudské práva a slobody a porušované zákony vládnou mocou?
Budú niesť zodpovednosť za to, že celé mesiace vyvolávajú v spoločnosti stres a napätie?
Obávam sa, že nie. Pretože odmenou za toto konanie bude ich nedotknuteľnosť a beztrestnosť, ktorú im prisľúbila pani ministerka kultúry.
Ako dlho chcú vláda spolu s médiami klamať a zastrašovať ľudí?
Veď predsa prezidentské voľby v USA už skončili.
Žiaľ, pandémia na Slovensku sa pre pár jedincov, ktorí ešte stále nemajú dosť, zmenila na bájne Eldorádo…

Článok bol pôvodne zverejnený na slovanskénoviny.sk

Zdroje:
WHO aktualizuje pokyny na testovanie na Covid 19
Informačné vyjadrenie WHO
Predikcia: Joe Biden by spravoval COVID jedným z dvoch spôsobov – oba by vás mali rozhorčovať…
(Takmer) všetci klamali? WHO pripúšťa, že PCR testy nedokážu odhaliť bezpríznakových pacientov.

„Dežo plní plán…“

07.03.2024

Pomyslela som si, keď som si prezerala nový cestovný poriadok, pretože mi v prvom momente pripomenul starý vtip o Dežovi, ktorý behal po stavbe s prázdnym fúrikom. Keď chlapi videli, že doň nič nenakladá, ani nevykladá, len s ním pojašene behá po stavenisku, začudovane na neho pozerali a keď sa ho spýtali čo to robí odpovedal: „Plním plán!“ Presne takto [...]

Na čom záleží?

06.03.2024

Dnes, v deň 549. výročie narodenia Michelangela Buonarrotiho, génia nielen doby minulej, ale aj tej súčasnej som premýšľala nad tým, kým človek môže byť a kým v skutočnosti je. A pred chvíľou, keď som z mojej obľúbenej zbierky Michelangelových básní Som ako mesiac vyberala báseň na zverejnenie, som si pri jej čítaní uvedomila, na čom záleží [...]

Župan Majerský cielene likviduje Prešovský samosprávny kraj…

06.03.2024

A začal verejnou autobusovou dopravou. V decembri som písala o tom, komu by mala slúžiť verejná autobusová doprava. V tom období nastali prvé problémy s autobusovou dopravou, ktorá minimálne dvadsať rokov ako tak slúžila občanom kraja a zabezpečovala im možnosť cestovať . Ku dňu 3.3. 2024, keď bol do praxe uvedený nový cestovný poriadok, sa situácia [...]

vojna na Ukrajine, Petrohrad, Rusko

ONLINE: Útok na Charkov vyšetrujú na Ukrajine ako vojnový zločin

19.05.2024 07:35

Ukrajina obvinila Rusko, že zámerne cieli na civilistov v Charkovskej oblasti a preto raketové útoky vyšetruje ako vojnový zločin.

SR Handlová vláda výjazdové rokovanie streľba Fico TNX

Vyšetrovanie atentátu na Fica by mali dokončiť za pár mesiacov, hovorí odborník. Akýkoľvek trest môže byť pre strelca doživotný

19.05.2024 07:00

Bývalý elitný vyšetrovateľ vysvetlil, ako by mali vyzerať kroky organov činných v trestnom konaní v najbližších dňoch

India, hory, Himaláje, Dharmsala

Telá americkej horolezkyne a jej nepálskeho sprievodcu zniesli zo Šiša Pangmy

19.05.2024 06:12

Tím horolezcov zniesol telá americkej horolezkyne a jej nepálskeho sprievodcu, ktorí vlani zahynuli v lavíne na hore Šiša Pangma v Tibete.

ŠTS, Kaliňák

Prísne opatrenia a sľub atentátnika. Súd ho poslal do väzby: Fica čakajú kľúčové hodiny, politici sa hádajú

19.05.2024 06:00

Premiér je pri vedomí a Kaliňák od neho dostal inštrukcie, vláda funguje ďalej. Atentátnika poslal súd do väzby, no rozhodnutie nie je právoplatné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,395
Celková čítanosť: 5517709x
Priemerná čítanosť článkov: 3955x

Autor blogu