Založ si blog

Ako dlho ešte chcú klamať a zastrašovať ľudí?

Včera som chvíľku pozerala správy na spravodajskej tv. Moderátorka s tragickým výrazom a pohnutým hlasom informovala Slovač o tom, ako začína chýbať v nemocniciach kyslík…
Nuž, kyslík nechýba len nemocniciach, ale všetkým tým, ktorí musia povinne nosiť rúško… Škoda, že médiá neinformujú o tom, čo všetko spôsobuje slabé, alebo nedostatočné okysličenie organizmu, spôsobené neustálym nosením rúška.
Strašia nás informáciami o vysokých pokutách za nedodržiavanie pandemických nariadení…Napríklad aj za nenosenie rúška, z ktorého sa postupne stal módny trend a obchody sa predháňajú v predaji tých najoriginálnejších modelov. A už sa len málokto zaujíma, aký význam skutočne má. Odborníci už nemajú ani len snahu vysvetliť občanom, ako je možné, že pribúdajú stále nové prípady nákazy, aj keď všetci pod hrozbou pokuty tie rúška nosíme, dezinfikujeme si ruky a dodržiavame hygienu, alebo prečo musia ľudia, ktorí majú negatívny test to rúško nosiť… Ak rúška nepomáhajú proti nákaze, tak je úplne zbytočné ich nosiť. Ak pomáhajú zabrániť nákaze, tak ako je možné, že počet nakazených neklesá? Pretože denne počúvame o tom koľko pribudlo pozitívne testovaných na covid, koľkí sa vyliečili, ale hlavne koľko ľudí zomrelo.
Teraz sa ideme testovať. Ale aký význam má celé testovanie a aké kvalitné sú testy, ak samotný minister zdravotníctva povie, že ten kto má negatívny výsledok testu, aj tak môže byť nakazený a reštrikčné opatrenia, ktoré vláda prijala nemajú zabrániť šíreniu koronavíru, ale protestom proti vláde a otvorenému odporu občanov. A médiá aj v týchto prípadoch ignorujú vyhlásenia politikov a novinári namiesto toho, aby kládli otázky namiesto občanov a trvali na vyjadreniach kompetentných, tak idú podľa vopred pripraveného scenára. Podprahovo, ale aj surovo priamo šíria paniku, strach, obavy.
Som zvedavá, kedy mainstreamové médiá na Slovensku uverejnia, že Svetová zdravotnícka organizácia WHO aktualizovala svoje vyhlásenie o tom, že PCR test už nestačí na diagnostikovanie nakazeného človeka a je zbytočný ak človek nevykazuje príznaky.
Budú sa pýtať na čo skutočne slúži celé to testovacie šialenstvo?
Budú sa pýtať, kto je zodpovedný za cielený rozvrat ekonomiky a štátu, zničené ľudské životy a narastajúci chudobu a beznádej na Slovensku?
Budú sa pýtať, prečo sú na Slovensku potláčané ľudské práva a slobody a porušované zákony vládnou mocou?
Budú niesť zodpovednosť za to, že celé mesiace vyvolávajú v spoločnosti stres a napätie?
Obávam sa, že nie. Pretože odmenou za toto konanie bude ich nedotknuteľnosť a beztrestnosť, ktorú im prisľúbila pani ministerka kultúry.
Ako dlho chcú vláda spolu s médiami klamať a zastrašovať ľudí?
Veď predsa prezidentské voľby v USA už skončili.
Žiaľ, pandémia na Slovensku sa pre pár jedincov, ktorí ešte stále nemajú dosť, zmenila na bájne Eldorádo…

Článok bol pôvodne zverejnený na slovanskénoviny.sk

Zdroje:
WHO aktualizuje pokyny na testovanie na Covid 19
Informačné vyjadrenie WHO
Predikcia: Joe Biden by spravoval COVID jedným z dvoch spôsobov – oba by vás mali rozhorčovať…
(Takmer) všetci klamali? WHO pripúšťa, že PCR testy nedokážu odhaliť bezpríznakových pacientov.

Niečo na tom Matovičovi je…

16.08.2022

Pred viac ako dvomi rokmi povedal, že je a bude šašom, ktorý vždy hovorí pravdu. Sociopatickým správaním a urážaním ľudí si znepriatelil väčšinu obyvateľov štátu, dokonca aj mnohých z tých, ktorí ho volili len preto, aby na Slovensku bola sranda. Hrubo sa vyjadruje na adresu prezidentky a koaličných partnerov vo vláde a v súčasnosti ho mnohí vinia za [...]

Minister Naď môže byť znechutený z politiky, ale…

08.08.2022

Ale, treba zdôrazniť, že je vrcholným predstaviteľom a tvorcom politiky z ktorej je znechutený. Preto by bolo vhodné položiť otázku: „Je minister Naď znechutený aj sám zo seba?“ Politická situácia na Slovensku je veľmi vážna, ale dá sa v súčasnosti ešte vôbec hovoriť o politickej situácii, či politike? Pretože to čo robí súčasná vláda, je iba [...]

Ak by to s tou ekológiou mysleli vážne, tak by ľuďom nevnucovali červy a nelikvidovali poľnohospodárstvo, ale…

25.07.2022

Ak chce človek riešiť problémy a niečo zmeniť, tak ich musí správne definovať a hľadať všetky možné riešenia. To platí aj o súčasnej situácii, keď na Slovensku a aj v mnohých iných štátoch reálne hrozí hladomor. Hladomor, ktorý nie je následkom klimatických zmien a vojny na Ukrajine, aj keď je to ľuďom médiami a politikmi takto podávané. [...]

Kim Jo-čong

Juhokórejský prezident by mal sklapnúť, vyhlásila sestra severokórejského vodcu

19.08.2022 10:00

Kim Jo-čong tak reagovala na opakovanú ponuku Jun Sok-jola, že je jeho krajina ochotná Severnej Kórei poskytnúť hospodársku pomoc výmenou za jadrové odzbrojenie.

Monika Jankovská

Proces s Jankovskou odročili, nebola jej včas doručená obžaloba

19.08.2022 09:44

Dôvodom je nedodržanie lehoty na prípravu.

Platan

V malackom parku sa zlomil vyše 100-ročný platan, spadol na budovu vinárne

19.08.2022 09:38

Pri udalosti sa nikto nezranil. Mesto uzavrelo jeden zo vstupov do parku.

zdruzena tkanivova banka UNLP

Košická univerzitná nemocnica kúpila z operačného programu nové prístroje

19.08.2022 09:00

Vďaka moderným technológiám za viac ako 100-tisíc sa zrýchli a skvalitní diagnostika ochorenia COVID-19 u pacientov, ale aj u zamestnancov UNLP.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,278
Celková čítanosť: 4727515x
Priemerná čítanosť článkov: 3699x

Autor blogu