Založ si blog

Odíde OĽANO z vládnej koalície?

Máme nového generálneho prokurátora a pán premiér sa vyjadril, že od neho nikdy nezažije akékoľvek tlaky.
Možno to bude pravda, pretože pred pár dňami sa pár premiér nechal počuť, že ak bude nový generálny prokurátor zvolený pomocou hlasov opozície, OĽANO odíde z vládnej koalície.
Bolo to len prachsprosté vydieranie, alebo je pán premiér chlap a dodrží slovo?
Ale od neho sme sa už toho napočúvali toľko, že mu už málokto verí. Dokonca mu neveria ani jeho koaliční partneri, ktorých neustále vydiera a ponižuje.
V skutočnosti si už ani on sám večer nepamätá to, čo povedal ráno, pretože toľko siláckych vyhlásení a statusov, koľko stíha vyprodukovať, by nedokázal ani Chuck Norris… (Chuck prepáč, nechcela som Ťa uraziť…).
Verím, že teraz bude zasa zahmlievať a vymyslí si niečo nové, čím by zakryl svoje predošlé vyhlásenia a ktovie, možno zasa niekoho zatknú, aby bolo o čom písať a hovoriť… Ako vždy…

Zdroje:
Matovič sa vyhráža koncom vlády…
Matovič: Ak urobia dohodu s mafiou, OĽANO vystúpi z koalície…
OĽANO pripúšťa pri voľbe generálneho prokurátora aj odchod z koalície…
Matovič: Buď spoločný generálny prokurátor, alebo demisia a končíme…
Generálnym prokurátorom sa stane Maroš Žilinka…
Ohlasy na voľbu generálneho prokurátora…

„Dežo plní plán…“

07.03.2024

Pomyslela som si, keď som si prezerala nový cestovný poriadok, pretože mi v prvom momente pripomenul starý vtip o Dežovi, ktorý behal po stavbe s prázdnym fúrikom. Keď chlapi videli, že doň nič nenakladá, ani nevykladá, len s ním pojašene behá po stavenisku, začudovane na neho pozerali a keď sa ho spýtali čo to robí odpovedal: „Plním plán!“ Presne takto [...]

Na čom záleží?

06.03.2024

Dnes, v deň 549. výročie narodenia Michelangela Buonarrotiho, génia nielen doby minulej, ale aj tej súčasnej som premýšľala nad tým, kým človek môže byť a kým v skutočnosti je. A pred chvíľou, keď som z mojej obľúbenej zbierky Michelangelových básní Som ako mesiac vyberala báseň na zverejnenie, som si pri jej čítaní uvedomila, na čom záleží [...]

Župan Majerský cielene likviduje Prešovský samosprávny kraj…

06.03.2024

A začal verejnou autobusovou dopravou. V decembri som písala o tom, komu by mala slúžiť verejná autobusová doprava. V tom období nastali prvé problémy s autobusovou dopravou, ktorá minimálne dvadsať rokov ako tak slúžila občanom kraja a zabezpečovala im možnosť cestovať . Ku dňu 3.3. 2024, keď bol do praxe uvedený nový cestovný poriadok, sa situácia [...]

Trump

Zmierenie? Trump ani nechcel vysloviť Bidenovo meno. Bude z neho (na jeden deň) diktátor?

19.07.2024 06:46

Republikánsky prezidentský nominant Donald Trump (78) je na vrchole moci.

Tel Aviv, Izrael, výbuch

V izraelskom Tel Avive nastal výbuch, išlo zrejme o dron. Hlásia mŕtveho a ranených

19.07.2024 06:17, aktualizované: 06:25

Na sociálnych sieťach a v izraelských médiách sa objavili videá zachytávajúce výbuch, ktorému tesne predchádza svištivý zvuk.

Volodymyr Zelenskyj, vojna na Ukrajine

ONLINE: Zelenskyj: Ukrajina je pripravená aj na Trumpa, tvrdej práce sa nebojíme

19.07.2024 06:15

Musíme spolupracovať so Spojenými štátmi, aj keby prezidentské voľby v USA vyhral Donald Trump, povedal ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

Donald Trump

Trump prijal republikánsku nomináciu na prezidenta, hovoril aj o atentáte

19.07.2024 06:00

Bývalý americký prezident Donald Trump v závere štvordňového zjazdu Republikánskej strany prijal nomináciu do novembrových prezidentských volieb.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,395
Celková čítanosť: 5581261x
Priemerná čítanosť článkov: 4001x

Autor blogu