Založ si blog

Tak toto je tá zmena. ..

A ešte aká.
Vyzerá to tak, že bude ako nebolo, ale čo už, keď Slováci sú nepoučiteľný národ, ktorý nie je schopný poučiť sa zo svojich vlastných chýb. Takže je všetko tak ako má byť a majú len to čo si zaslúžia.
Kým sa Slovač bude zabávať na tom, čo im predhodí terajšia vláda spolu s médiami a tak sa ani nenazdajú, že tento štát bude kompletne rozpredaný a úplne závislou ekonomickou kolóniou, bez akýchkoľvek práv, len s povinnosťami.
Ľudia sa zabávajú na plagiátorských kauzách najvyšších predstaviteľov štátu a tí si zatiaľ robia na ich úkor bašável, aký tento štát ešte nezažil ani v divokých časoch rôznych privatizácii. Ale keď tie eurofondy sú také lákavé, kto by odolal, no nie?
Pán premiér usilovne pracuje na svojich statusoch na FB a presviedča ľudí o tom, že je lúzer, sťažuje sa, ako mu všetci ubližujú a zatiaľ pán minister hospodárstva začal s výpredajom toho, čo ešte ostalo za judášsky groš.
Táto vláda skutočne dokázala urobiť zmenu aká tu ešte nebola. Za pár mesiacov, čo sú pri moci krachuje ekonomika, začali sa rúcať posledné zvyšky hospodárstva, narastá nezamestnanosť, ale aj napätie medzi občanmi. A prípadná nespokojnosť voči samotnej vláde, sa začala hneď riešiť rôznymi náhubkovými zákonmi, ktoré jej vraj odporučili rôzni odborníci.
Fantastická zmena, o akej nesnívali ani tí, ktorí týchto ľudí zvolili a pomohli im dostať sa k moci.
A za túto zmenu sú zodpovední všetci tí, ktorí sa hrajú na politikov, ale v skutočnosti sú to egoisti, ktorých zaujímajú len vlastné ambície a dostať sa k moci a peniazom za každú cenu. Koľkí z nich mali plné ústa toho, ako im záleží na tomto štáte a jeho občanoch a čo v skutočnosti pre to aj urobili?
Nič.
Boli ochotní zľaviť zo svojich sebeckých ambícii v prospech štátu, občanov a národa?
Nie.
Neboli schopní spojiť sa a zabrániť tomu, čo sa chystalo. Ukázali svoju pravú tvár. Ukázali, že ich zaujíma len vlastné ego a prospech a že sú úplne odtrhnutí od reality života obyčajných ľudí.
Výsledkom tejto ich prehnanej ctižiadostivosti a túžby po moci bude zničený štát a škody, ktoré sa už nebudú dať napraviť.
Ale čo si zaslúži národ, ktorý sa hanbí za svoje dejiny a popiera ich prepisovaním vlastnej histórie?
Čo si zaslúži národ, ktorý dehonestuje vlastných predkov, ktorí zaň bojovali a prinášali obete a obrazne pľuje na ich hroby?
Čo si zaslúži národ, ktorý si neváži vlastnú kultúru a tradície a bez štipky sebareflexie preberá to, čo mu predhodia ako psovi kosť?
Zaslúži si len to, čo si sám vo svojej zadubenosti a zaslepenosti zvolil a vybral.
Žiaľ, najviac na to doplatia tí, ktorým na tomto národe a na štáte záleží.

Áno, toto je tá zmena…
Ale nie k lepšiemu…

Krysy vracujúce sa na loď. ..

24.01.2021

Hovorí sa, že keď sa potápa loď, ako prvé ju opúšťajú krysy… Áno, opúšťajú ju vo chvíli, keď sa ju posádka snaží opraviť a zachrániť. Lode sa často potápajú práve preto, lebo ich ničí chamtivosť krýs, ktoré hryzú všetko čo im príde pod zuby. Hryzú ako divé. Neustále majú pocit, že nemajú dosť nahryzené a dokážu na lodi rozhrýzť úplne všetko. [...]

Ako dlho ešte chcú klamať a zastrašovať ľudí?

22.01.2021

Včera som chvíľku pozerala správy na spravodajskej tv. Moderátorka s tragickým výrazom a pohnutým hlasom informovala Slovač o tom, ako začína chýbať v nemocniciach kyslík… Nuž, kyslík nechýba len nemocniciach, ale všetkým tým, ktorí musia povinne nosiť rúško… Škoda, že médiá neinformujú o tom, čo všetko spôsobuje slabé, alebo nedostatočné [...]

Čo má zakryť celoplošný skríning?

21.01.2021

Pár dní politici a médiá vytrvalo zastrašujú občanov geniálnym plánom pána premiéra, ktorý ho tentokrát nazval nie celoplošným testovaním, ale celoplošným skríningom. Hurá akcia s bombastickým frázovitým názvom „Zachráňme spolu životy“, má však za úlohu zakryť to, čo sa v skutočnosti v našom štáte deje. Pomaly vychádza najavo, že prvé celoplošné [...]

testovanie koronavírus

Laboratóriá odhalili 551 prípadov, hospitalizovaných máme takmer 3500

25.01.2021 10:08, aktualizované: 10:31

Za uplynulý deň urobili na Slovensku 3 806 RT-PCR testov. Nie sú hlásené žiadne nové úmrtia.

štefan hamran

Výbor začal vypočúvať kandidátov na šéfa polície

25.01.2021 09:38

O post sa uchádza aj dočasne poverený šéf Peter Kovařík.

sneh, sneženie

Sneh, vietor aj poľadovica trápia Slovensko

25.01.2021 09:10, aktualizované: 11:05

Horský priechod Dargov je v oboch smeroch neprejazdný.

Bolívia, koronavírus, festival

ONLINE: Biden zavrie dvere do USA, Česko hlási najmenej prípadov od 13. decembra

25.01.2021 05:45, aktualizované: 10:50

Americký prezident Joe Biden nepustí do USA Európanov pre britskú mutáciu koronavírusu a cestujúcich z JAR pre juhoafrickú.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,120
Celková čítanosť: 3588438x
Priemerná čítanosť článkov: 3204x

Autor blogu