Založ si blog

Potrebuje Rusko vojnu s Ukrajinou?

 

Nie nepotrebuje.

Aj keď sa masívna mediálna propaganda  snaží presvedčiť všetkých o opaku.

 

Ilustračný obrázok: Pixabay

 

Nie, Rusko nestojí o okupovaný, vypľundrovaný štát, v ktorom vládnu sfanatizovaní a   skorumpovaní politici a štátni úradníci, ktorých Západ upláca formou peňažnej pomoci a zbraní. A na čele ktorého stojí zabávač, známy ako „pianista“.

Nepripomína to niečo? Napríklad mnohých politikov na Slovensku? Alebo dokonca  hlavu štátu, ktorá si vylepšuje imidž váľaním sa po kobercoch v prezidentskom paláci?

Nie, Rusko nepotrebuje vojnu s nikým. So žiadny štátom. A prečo aj? Veď vlastní zdroje, prírodné bohatstvo, ale aj zbrane, o ktorých Západ iba sníva.

Kto skutočne potrebuje vojnu?

Pred pár dňami priniesli médiá správu , že agentúra Bloomberg vydala nepravdivé informácie o tom, že Rusko napadlo Ukrajinu. Neskôr sa za to síce ospravedlnili, ale je to ukážka toho, komu záleží na vojne.

Na vojne záleží aj tým slovenským politikom, ktorí sa podieľali na schválení Zmluvy o obrannej spolupráci medzi SR a USA.  O pár dní zavíta na Slovensko  americký vojenský konvoj, 1500 vojakov a 700 kusov bojovej techniky, v rámci cvičenia Saber Strike 2022.

Bola tzv. „obranná zmluva“, schválená tak narýchlo práve kvôli tomu, aby sa po našom území  mohlo presúvať tak veľké množstvo amerických vojakov, ktorí nás majú podľa zmluvy brániť.

Brániť pred kým?

Pred pár dňami vyšli najavo veľmi závažné informácie od bulharskej novinárky Dilyany Gaytandzhievy, ktorá je známa vyšetrovaním dodávok zbraní  pre teroristov z  Daesh a Al- Káidy, ktorí pôsobili v Sýrii, či Jemene.

článku bulharskej novinárky je popísané,  ako vyzerá „skutočná ochrana“, ktorú americká armáda uskutočňuje na Ukrajine a aj v Gruzínsku.

Vedia vojaci slovenskej armády, že  sa ukrajinskí a gruzínski vojaci  stali objektom biologického experimentu a testovali na nich pôsobenie smrtiacich vírusov ako sú napríklad: antrax, krymsko-konžská horúčka, brušný týfus, leptospiróza, hantavírus?

Tohto experimentu sa  podľa novinárky zúčastnili americkí vojenskí biológovia, zo špeciálnej vojenskej jednotky s názvom USAMRU-G a podľa výpisov z amerického federálneho registra zmluv, ktoré novinárka cituje, sa ich pôsobnosť má presunúť aj do Bulharska, Rumunska, Poľska a Lotyšska.

Nie, Rusko vojnu nepotrebuje. Tak, ako ju nepotrebuje ani Európa, ktorá by na ňu doplatila najviac.

Informácie bulharskej novinárky Dilyany Gaytandzhievy, však poukazujú na veľmi závažné skutočnosti, ktoré vlády a médiá zatajujú svojim občanom. Naopak, šíria oficiálnu propagandu, ktorá označuje Rusko ako „agresora, ktorý ohrozuje bezpečnosť Ukrajiny a sveta“.

Preto sa niet čo čudovať, že sa Dilyana Gaytandzhieva stala ihneď obeťou obrovskej diskreditačnej kampane.

Niečo na tom Matovičovi je…

16.08.2022

Pred viac ako dvomi rokmi povedal, že je a bude šašom, ktorý vždy hovorí pravdu. Sociopatickým správaním a urážaním ľudí si znepriatelil väčšinu obyvateľov štátu, dokonca aj mnohých z tých, ktorí ho volili len preto, aby na Slovensku bola sranda. Hrubo sa vyjadruje na adresu prezidentky a koaličných partnerov vo vláde a v súčasnosti ho mnohí vinia za [...]

Minister Naď môže byť znechutený z politiky, ale…

08.08.2022

Ale, treba zdôrazniť, že je vrcholným predstaviteľom a tvorcom politiky z ktorej je znechutený. Preto by bolo vhodné položiť otázku: „Je minister Naď znechutený aj sám zo seba?“ Politická situácia na Slovensku je veľmi vážna, ale dá sa v súčasnosti ešte vôbec hovoriť o politickej situácii, či politike? Pretože to čo robí súčasná vláda, je iba [...]

Ak by to s tou ekológiou mysleli vážne, tak by ľuďom nevnucovali červy a nelikvidovali poľnohospodárstvo, ale…

25.07.2022

Ak chce človek riešiť problémy a niečo zmeniť, tak ich musí správne definovať a hľadať všetky možné riešenia. To platí aj o súčasnej situácii, keď na Slovensku a aj v mnohých iných štátoch reálne hrozí hladomor. Hladomor, ktorý nie je následkom klimatických zmien a vojny na Ukrajine, aj keď je to ľuďom médiami a politikmi takto podávané. [...]

zdruzena tkanivova banka UNLP

Košická univerzitná nemocnica kúpila z operačného programu nové prístroje

19.08.2022 09:00

Vďaka moderným technológiám za viac ako 100-tisíc sa zrýchli a skvalitní diagnostika ochorenia COVID-19 u pacientov, ale aj u zamestnancov UNLP.

Čína Rusko Putin Návšteva pching

Putin a Si Ťin-pching sa zrejme zúčastnia na summite G20 na Bali

19.08.2022 08:56

Mnohé západné krajiny usilujú o to, aby Indonézia, ktorá tento rok skupine predsedá, Rusko zo zasadnutia vylúčila kvôli jeho invázii na Ukrajinu.

Čína, koronavírus, očkovanie

Počet nových prípadov koronavírusu celosvetovo klesol

19.08.2022 08:00

Celosvetovo bolo za uplynulý týždeň zaznamenaných 5,4 milióna nových prípadov nákazy.

WEBsaudka

Viac ako tri desaťročia vo väzení. Za internet

19.08.2022 08:00

Ženu zo Saudskej Arábie odsúdili na dlhoročné väzenie za to, že mala účet na Twitteri, sledovala účty disidentov a zdieľala ich príspevky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,278
Celková čítanosť: 4727159x
Priemerná čítanosť článkov: 3699x

Autor blogu