Založ si blog

Odkedy si novinári a politici myslia, že môžu rozhodovať o zdraví a životoch občanov?

 

V debate pod článkom, v ktorom som písala o tom, ako sa vláda a odborníci starajú o moje zdravie, mi bolo odporučené, že o svoje zdravie sa musím starať predovšetkým ja sama.

Súhlasím… Lenže…

Ako sa mám ja sama starať o svoje zdravie, keď si novinári spolu s politikmi uzurpujú právo rozhodovať o mojom zdraví, tele a živote?

 

Ilustračné foto: Pixabay

 

Covidová a očkovacia kampaň naberá v médiách šialené obrátky. Prečo aj nie, keď  súkromné médiá sú štedro dotované z peňazí štátu a daňových poplatníkov, ktoré im  vláda platí za masívnu propagandu.

Prečo sa občan nesmie dozvedieť pravdu?

Pretože množstvo novinárov vymenilo svoje osobné ambície, profesionálnu česť a novinársku etiku za bakšiš. Bakšiš,  ktorý dostávajú za šírenie dezinformácii, poloprávd a ich neobjektívnych názorov, vydávajúcich  za informácie.

Inšpirovali sa politikmi, ktorí si kvôli peňažnému profitu a tučných ziskov vytreli zadky Ústavou SR a bez najmenších výčitiek svedomia porušujú platné zákony SR. A prečo by terajší politici mali dodržiavať Ústavu a zákony štátu?  Veď  slúžia iba na jedno použitie.  Ich úlohou  je hrubá  likvidácia nášho štátu,  právna, sociálna, ekonomická, hospodárska…

Za osobný prospech v podobe zisku moci a peňazí sú ochotní byť handrami na jedno použitie. Majú pocit, že práve vďaka moci peňazí môžu všetko. Hrať sa na bohov a rozhodovať o zdraví, telách, životoch a budúcnosti občanov.

História viackrát dokázala, že všetko raz skončí.

Jednoduchí ľudia, v súčasnosti nie sú až takí jednoduchí, ako si politici a novinári  myslia.    Naopak, tlak médií a okaté vymývanie mozgov bezočivými  klamstvami, prebudilo v ľuďoch pud sebazáchovy a kritické myslenie. Záleží však  na každom z nich, čomu sú schopní a ochotní slepo veriť. Každodennej lživej propagande v podobe šírenia strachu, vydierania a nátlaku, alebo pravde zdravého rozumu, založenej na osobných skúsenostiach a  vedeckých poznatkoch…

Áno tí, ktorí pochopili, čo politici spolu s novinármi páchajú,  začínajú otvorene hovoriť o hrubom porušovaní základných ľudských práv, zločinoch proti ľudskosti, totalite a diktatúre.

Obávam sa, že po neúnosnom tlaku a vydieraní, ktorých sa súčasní mocipáni a ich lokaji dopúšťajú na nevinnom obyvateľstve, už nebude nejaký ten „generálny pardon“ v podobe veľkodušného odpustenia vlastizrady a zločinov proti ľudskosti v záujme zachovanie demokracie.

Tak, ako vo svete fyziky platí tretí Newtonov zákon – zákon akcie a reakcie, podobný zákon platí aj v normálnom živote. Ľudia už prestávajú byť zakríknutými ovečkami, ktoré po prvom údere, poslušne  nastavia  na úder aj druhé líce.

Naši mocipáni zabúdajú, že človek, ktorý je zahnaný do kúta a nemá čo stratiť,  začína bojovať o vlastný život tak, ako bojujú o záchranu života všetky živočíšne druhy. Bojuje o holé prežitie a záchranu vlastných detí.

Podobná situácia je v celej Európe, a len málokto si uvedomuje, čo sa blíži.

Stačí, keď pár dní neprídu kamióny plné zahraničných otravín a hypermarkety ostanú takmer prázdne. Vtedy sa aj posledné poslušné ovečky stanú rozzúrenými predátormi a pocit bohorovnosti a nafúkanosti spľasne ako esenciálna bublina, v ktorej v súčasnosti politici a novinári spolu s odborníkmi na covid a vakcíny žijú. Nepomôžu im ani zahraničné korporácie, ktoré ich využívajú na vlastné obohatenie sa. Tí ich odkopnú ako prví, tak ako sa to stalo aj nacistom po vojne a nechajú ich napospas hnevu ľudu Nepomôžu im ani ranče v Austrálii a inej tramtárii a ani účty manželiek…

Požijeme, uvidíme. Zima prichádza…Najzbytočnejšia smrť je zo strachu…

Niečo na tom Matovičovi je…

16.08.2022

Pred viac ako dvomi rokmi povedal, že je a bude šašom, ktorý vždy hovorí pravdu. Sociopatickým správaním a urážaním ľudí si znepriatelil väčšinu obyvateľov štátu, dokonca aj mnohých z tých, ktorí ho volili len preto, aby na Slovensku bola sranda. Hrubo sa vyjadruje na adresu prezidentky a koaličných partnerov vo vláde a v súčasnosti ho mnohí vinia za [...]

Minister Naď môže byť znechutený z politiky, ale…

08.08.2022

Ale, treba zdôrazniť, že je vrcholným predstaviteľom a tvorcom politiky z ktorej je znechutený. Preto by bolo vhodné položiť otázku: „Je minister Naď znechutený aj sám zo seba?“ Politická situácia na Slovensku je veľmi vážna, ale dá sa v súčasnosti ešte vôbec hovoriť o politickej situácii, či politike? Pretože to čo robí súčasná vláda, je iba [...]

Ak by to s tou ekológiou mysleli vážne, tak by ľuďom nevnucovali červy a nelikvidovali poľnohospodárstvo, ale…

25.07.2022

Ak chce človek riešiť problémy a niečo zmeniť, tak ich musí správne definovať a hľadať všetky možné riešenia. To platí aj o súčasnej situácii, keď na Slovensku a aj v mnohých iných štátoch reálne hrozí hladomor. Hladomor, ktorý nie je následkom klimatických zmien a vojny na Ukrajine, aj keď je to ľuďom médiami a politikmi takto podávané. [...]

Kim Jo-čong

Juhokórejský prezident by mal sklapnúť, vyhlásila sestra severokórejského vodcu

19.08.2022 10:00

Kim Jo-čong tak reagovala na opakovanú ponuku Jun Sok-jola, že je jeho krajina ochotná Severnej Kórei poskytnúť hospodársku pomoc výmenou za jadrové odzbrojenie.

Monika Jankovská

Proces s Jankovskou odročili, nebola jej včas doručená obžaloba

19.08.2022 09:44

Dôvodom je nedodržanie lehoty na prípravu.

Platan

V malackom parku sa zlomil vyše 100-ročný platan, spadol na budovu vinárne

19.08.2022 09:38

Pri udalosti sa nikto nezranil. Mesto uzavrelo jeden zo vstupov do parku.

zdruzena tkanivova banka UNLP

Košická univerzitná nemocnica kúpila z operačného programu nové prístroje

19.08.2022 09:00

Vďaka moderným technológiám za viac ako 100-tisíc sa zrýchli a skvalitní diagnostika ochorenia COVID-19 u pacientov, ale aj u zamestnancov UNLP.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,278
Celková čítanosť: 4727510x
Priemerná čítanosť článkov: 3699x

Autor blogu