Založ si blog

Odkedy si novinári a politici myslia, že môžu rozhodovať o zdraví a životoch občanov?

 

V debate pod článkom, v ktorom som písala o tom, ako sa vláda a odborníci starajú o moje zdravie, mi bolo odporučené, že o svoje zdravie sa musím starať predovšetkým ja sama.

Súhlasím… Lenže…

Ako sa mám ja sama starať o svoje zdravie, keď si novinári spolu s politikmi uzurpujú právo rozhodovať o mojom zdraví, tele a živote?

 

Ilustračné foto: Pixabay

 

Covidová a očkovacia kampaň naberá v médiách šialené obrátky. Prečo aj nie, keď  súkromné médiá sú štedro dotované z peňazí štátu a daňových poplatníkov, ktoré im  vláda platí za masívnu propagandu.

Prečo sa občan nesmie dozvedieť pravdu?

Pretože množstvo novinárov vymenilo svoje osobné ambície, profesionálnu česť a novinársku etiku za bakšiš. Bakšiš,  ktorý dostávajú za šírenie dezinformácii, poloprávd a ich neobjektívnych názorov, vydávajúcich  za informácie.

Inšpirovali sa politikmi, ktorí si kvôli peňažnému profitu a tučných ziskov vytreli zadky Ústavou SR a bez najmenších výčitiek svedomia porušujú platné zákony SR. A prečo by terajší politici mali dodržiavať Ústavu a zákony štátu?  Veď  slúžia iba na jedno použitie.  Ich úlohou  je hrubá  likvidácia nášho štátu,  právna, sociálna, ekonomická, hospodárska…

Za osobný prospech v podobe zisku moci a peňazí sú ochotní byť handrami na jedno použitie. Majú pocit, že práve vďaka moci peňazí môžu všetko. Hrať sa na bohov a rozhodovať o zdraví, telách, životoch a budúcnosti občanov.

História viackrát dokázala, že všetko raz skončí.

Jednoduchí ľudia, v súčasnosti nie sú až takí jednoduchí, ako si politici a novinári  myslia.    Naopak, tlak médií a okaté vymývanie mozgov bezočivými  klamstvami, prebudilo v ľuďoch pud sebazáchovy a kritické myslenie. Záleží však  na každom z nich, čomu sú schopní a ochotní slepo veriť. Každodennej lživej propagande v podobe šírenia strachu, vydierania a nátlaku, alebo pravde zdravého rozumu, založenej na osobných skúsenostiach a  vedeckých poznatkoch…

Áno tí, ktorí pochopili, čo politici spolu s novinármi páchajú,  začínajú otvorene hovoriť o hrubom porušovaní základných ľudských práv, zločinoch proti ľudskosti, totalite a diktatúre.

Obávam sa, že po neúnosnom tlaku a vydieraní, ktorých sa súčasní mocipáni a ich lokaji dopúšťajú na nevinnom obyvateľstve, už nebude nejaký ten „generálny pardon“ v podobe veľkodušného odpustenia vlastizrady a zločinov proti ľudskosti v záujme zachovanie demokracie.

Tak, ako vo svete fyziky platí tretí Newtonov zákon – zákon akcie a reakcie, podobný zákon platí aj v normálnom živote. Ľudia už prestávajú byť zakríknutými ovečkami, ktoré po prvom údere, poslušne  nastavia  na úder aj druhé líce.

Naši mocipáni zabúdajú, že človek, ktorý je zahnaný do kúta a nemá čo stratiť,  začína bojovať o vlastný život tak, ako bojujú o záchranu života všetky živočíšne druhy. Bojuje o holé prežitie a záchranu vlastných detí.

Podobná situácia je v celej Európe, a len málokto si uvedomuje, čo sa blíži.

Stačí, keď pár dní neprídu kamióny plné zahraničných otravín a hypermarkety ostanú takmer prázdne. Vtedy sa aj posledné poslušné ovečky stanú rozzúrenými predátormi a pocit bohorovnosti a nafúkanosti spľasne ako esenciálna bublina, v ktorej v súčasnosti politici a novinári spolu s odborníkmi na covid a vakcíny žijú. Nepomôžu im ani zahraničné korporácie, ktoré ich využívajú na vlastné obohatenie sa. Tí ich odkopnú ako prví, tak ako sa to stalo aj nacistom po vojne a nechajú ich napospas hnevu ľudu Nepomôžu im ani ranče v Austrálii a inej tramtárii a ani účty manželiek…

Požijeme, uvidíme. Zima prichádza…Najzbytočnejšia smrť je zo strachu…

Hodina býka

22.11.2022

„Čo sa nám to všetkým stalo? Chceme ešte ostať ľuďmi? Chceme vôbec prežiť, alebo sa stať zabudnutou mŕtvou civilizáciou a planétou?“ boli moje prvé myšlienky po prečítaní si jedinečnej knihy Ivana Antonoviča Jefremova „Hodina býka“. Hneď v prvých okamihoch, keď som sa začítala do jej slov, zaplavil ma zvláštny a dôverne známy pocit. Pochopila [...]

Som iba tuláčka…

19.11.2022

Som iba tuláčka, ktorá sa túži vrátiť späť domov, do hviezdnej pavučiny osudu nehľadiac na smútok hmlistých rán utekajúceho života… Som iba tuláčka, utekajúca sama pred sebou v záplave lístia opadaných snov, keď túžim odložiť ťarchu svojich smútkov do tepla Tvojich dlaní… Som iba tuláčka hľadajúca Ťa v hĺbke času a vždy keď Ťa [...]

Ľudia bez cieľa…

18.11.2022

Oficiálne oslavy výročia „Nežného a zamatového prevratu“ sa skončili. Organizátori a pamätníci „revolúcie“ dorečnili v televíziách. Bežným ľudom skončil deň pracovného voľna a dnes sa bývalé Československo opäť ponorilo do „slobody a demokracie“, ktorú priniesol 17. november…. Deň pred výročím osláv „slobody a demokracie“ som [...]

tulene tuleň

Na pobrežie Kaspického mora vyplavilo až 1700 mŕtvych tuleňov

04.12.2022 22:15

Populácia týchto tuleňov klesla za posledné storočie o približne 90 percent, stávajú sa obeťami únikov ropy, pytliactva a nadmerného lovu.

Nehoda vozidla s nelegálnimi migrantmi

Pri tragickej nehode v Tornali vyhasli štyri životy

04.12.2022 21:20

K dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel došlo podvečer na ceste v Behynciach, časti Tornale.

vojaci ukrajinskí českí

Ukrajinskí vojaci už dorazili do Česka. Armáda im pomôže s výcvikom

04.12.2022 19:35

Podľa českej ministerky obrany je prioritou pomoc s výcvikom v záujme úspešného boja proti ruskému agresorovi.

Bratislava Vianočné Trhy Rozsvietenie Strom BAX

Hygienici upozorňujú, čo si všímať v stánkoch na vianočných trhoch

04.12.2022 19:05

Dôležitá je čistota pomôcok, vhodná ochrana vystavených nebalených pokrmov, či používanie jednorazových rukavíc.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,287
Celková čítanosť: 4879987x
Priemerná čítanosť článkov: 3792x

Autor blogu