Založ si blog

Je Covid 19 a očkovanie proti nemu politický, alebo medicínsky problém?

 

Každý deň v jednom komerčnom rádiu ide reklama  známeho obchodného centra, ktoré ponúka tridsať eurový bonus na nákup tým ľuďom, ktorí spĺňajú pár podmienok. Majú určitý vek, trvalé bydlisko v mieste obchodného centra a prvú „vakcínu“ proti covidu…

Zaujímavé, až kam siaha očkovacia kampaň.

Preto je namieste otázka, či je Covid 19 a očkovanie proti nemu, politický, alebo medicínsky problém?

 

Ilustračný obrázok: Pixabay

 

Posledných tridsať rokov si nepamätám, aby sa politici takýmto spôsobom zaujímali o zdravie občanov. Prečo nie je napríklad rovnaká politická kampaň pri kardiovaskulárnych, alebo onkologických ochoreniach? Prečo politikov nezaujímajú oveľa nebezpečnejšie ochorenia, na ktoré na Slovensku zomierajú tisíce ľudí ročne?

Je veľmi zvláštne ako sa covidom zaoberá v skutočnosti celý politický svet, ale ten istý politický svet sa nezaoberá pandémiou chudoby a hladu, na ktoré  zomrie  ročne viac ako tri  a pol milióna  detí.

Je veľmi zvláštne, že chorí ľudia trpiaci na nebezpečnú smrteľnú chorobu sú zatváraní doma bez akejkoľvek lekárskej pomoci a sú odkázaní sami na seba. Jeden postreh z  blízkej rodiny. Veľmi ťažký priebeh „covidu“ a na veľmi zlé stavy  priebehu,   obvodní lekári odporúčali paralen ako všeliek.

Zabránením  šírenia infekcie má byť zatváranie ľudí  a izolovanie zdravých ľudí, ich očkovanie experimentálnou  látkou, ktorá vôbec nezabraňuje nákaze a šíreniu vírusu. Na  donútenie k očkovaniu týmito vakcínami  slovenská vláda používa hrubý nátlak v podobe hrubého porušovania ľudských a sociálnych práv občanov, ktorý experimentálne očkovanie odmietajú. Toto sa však nedeje len na Slovensku,  ale v celom svete a máme možnosť vidieť, že ľudia sa búria proti takejto politickej svojvôli vládnucej elity.

Zničené ekonomiky štátov, tvrdé zásahy silových zložiek proti ľuďom, ktorí si bránia vlastné ľudské práva a slobodu, nie sú medicínskym problémom.

Doteraz nič z represií voči zdravým občanom, ktoré napríklad používa  slovenská vláda spolu s odborníkmi prepojenými na farmaceutické giganty šíreniu vírusu nezabránili. Naopak,  vláda spolu s týmito „farma- odborníkmi“ sú zodpovední za riadený kolaps zvyškov zdravotníctva, ktoré je  na Slovensku,  jedným z najvýnosnejších  biznisov.

Pamätáte si na výrok bývalého prezidenta Kisku, ktorý sa vyjadril, že „ľudské práva nesmú byť nadriadené obchodným záujmom“?

Tak toto  sa v súčasnosti stalo realitou.

Niet sa čo čudovať že ľudia sa bránia takejto politickej diktatúre a agresii vládnych predstaviteľov spolu s odborníkmi. V ktoromsi článku boli Slováci prirovnaní k primitívnym sedliakom, ktorí v roku 1831 povstali proti vrchnosti, ktorá im chcela dezinfikovať studne v čase cholerovej epidémii. Nie neboli to zaostalí primitívi, ale ľudia, ktorí neverili vtedajšej vrchnosti, ktorá ich celé roky nehanebne vykorisťovala  a zdierala  do posledného kúska kože. Vtedy vrchnosť išla pomáhať len preto, lebo sa bála, že nebude mať kto robiť na ich lenivé zadky. A teraz sa  takto isto bránia ľudia svojvôli vrchnosti, ktorá násilnou očkovacou propagandou vykorisťuje a zdiera novodobých poddaných.

Keď im skutočne ide o zdravie občanov, tak prečo nejdú príkladom? Mohli by ušetriť milióny, ktoré vrážajú do očkovacej propagandy. Všetci títo záchrancovia národa by mohli odporcov očkovania presvedčiť úplne jednoduchých spôsobom. Každý z nich by sa mal dať zaočkovať v priamom prenose vakcínou, ktorú by im „antivaxeri a dezoláti“ náhodne  a anonymne vybrali v ktoromkoľvek očkovacom centre.

Presvedčili by ľudí, že je úplne „normálne“ že toto očkovanie proti smrteľnej chorobe, ktoré má zachrániť miliardy ľudských životov nemusia vykonávať obvodní lekári a dokonca nemusí byť ani zapísane v zdravotnej karte občana ako ostatné očkovania.

Týmto osobným činom, by  dokázali, že skutočne spolu s občanmi  nastúpili  na toľko zvýrazňovanú  „spoločnú loď“, plnú dier a plávajúcu  bez kapitána do zatiaľ neznámeho prístavu. Ten prístav, je aj preto zatiaľ neznámy,  pretože vláda spolu s „odborníkmi“ a médiami,  tvrdo cenzurujú informácie o závažných nežiaducich účinkoch všemocnej vakcíny.

Je to zvláštne, keď  už aj samotná WHO uvádza vo svojom dokumente takmer  dva a pol milióna prípadov  nežiaducich účinkov vakcín proti Covid 19 , kým napríklad pri vakcíne proti tetanu je to 15 tisíc za tridsať rokov a pri iných je to ešte menej…

Preto je veľmi dôležité pýtať sa, aký problém v skutočnosti Covid 19 je, politický, či medicínsky?

Hodina býka

22.11.2022

„Čo sa nám to všetkým stalo? Chceme ešte ostať ľuďmi? Chceme vôbec prežiť, alebo sa stať zabudnutou mŕtvou civilizáciou a planétou?“ boli moje prvé myšlienky po prečítaní si jedinečnej knihy Ivana Antonoviča Jefremova „Hodina býka“. Hneď v prvých okamihoch, keď som sa začítala do jej slov, zaplavil ma zvláštny a dôverne známy pocit. Pochopila [...]

Som iba tuláčka…

19.11.2022

Som iba tuláčka, ktorá sa túži vrátiť späť domov, do hviezdnej pavučiny osudu nehľadiac na smútok hmlistých rán utekajúceho života… Som iba tuláčka, utekajúca sama pred sebou v záplave lístia opadaných snov, keď túžim odložiť ťarchu svojich smútkov do tepla Tvojich dlaní… Som iba tuláčka hľadajúca Ťa v hĺbke času a vždy keď Ťa [...]

Ľudia bez cieľa…

18.11.2022

Oficiálne oslavy výročia „Nežného a zamatového prevratu“ sa skončili. Organizátori a pamätníci „revolúcie“ dorečnili v televíziách. Bežným ľudom skončil deň pracovného voľna a dnes sa bývalé Československo opäť ponorilo do „slobody a demokracie“, ktorú priniesol 17. november…. Deň pred výročím osláv „slobody a demokracie“ som [...]

tulene tuleň

Na pobrežie Kaspického mora vyplavilo až 1700 mŕtvych tuleňov

04.12.2022 22:15

Populácia týchto tuleňov klesla za posledné storočie o približne 90 percent, stávajú sa obeťami únikov ropy, pytliactva a nadmerného lovu.

Nehoda vozidla s nelegálnimi migrantmi

Pri tragickej nehode v Tornali vyhasli štyri životy

04.12.2022 21:20

K dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel došlo podvečer na ceste v Behynciach, časti Tornale.

vojaci ukrajinskí českí

Ukrajinskí vojaci už dorazili do Česka. Armáda im pomôže s výcvikom

04.12.2022 19:35

Podľa českej ministerky obrany je prioritou pomoc s výcvikom v záujme úspešného boja proti ruskému agresorovi.

Bratislava Vianočné Trhy Rozsvietenie Strom BAX

Hygienici upozorňujú, čo si všímať v stánkoch na vianočných trhoch

04.12.2022 19:05

Dôležitá je čistota pomôcok, vhodná ochrana vystavených nebalených pokrmov, či používanie jednorazových rukavíc.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,287
Celková čítanosť: 4879844x
Priemerná čítanosť článkov: 3792x

Autor blogu