Založ si blog

Je Covid 19 a očkovanie proti nemu politický, alebo medicínsky problém?

 

Každý deň v jednom komerčnom rádiu ide reklama  známeho obchodného centra, ktoré ponúka tridsať eurový bonus na nákup tým ľuďom, ktorí spĺňajú pár podmienok. Majú určitý vek, trvalé bydlisko v mieste obchodného centra a prvú „vakcínu“ proti covidu…

Zaujímavé, až kam siaha očkovacia kampaň.

Preto je namieste otázka, či je Covid 19 a očkovanie proti nemu, politický, alebo medicínsky problém?

 

Ilustračný obrázok: Pixabay

 

Posledných tridsať rokov si nepamätám, aby sa politici takýmto spôsobom zaujímali o zdravie občanov. Prečo nie je napríklad rovnaká politická kampaň pri kardiovaskulárnych, alebo onkologických ochoreniach? Prečo politikov nezaujímajú oveľa nebezpečnejšie ochorenia, na ktoré na Slovensku zomierajú tisíce ľudí ročne?

Je veľmi zvláštne ako sa covidom zaoberá v skutočnosti celý politický svet, ale ten istý politický svet sa nezaoberá pandémiou chudoby a hladu, na ktoré  zomrie  ročne viac ako tri  a pol milióna  detí.

Je veľmi zvláštne, že chorí ľudia trpiaci na nebezpečnú smrteľnú chorobu sú zatváraní doma bez akejkoľvek lekárskej pomoci a sú odkázaní sami na seba. Jeden postreh z  blízkej rodiny. Veľmi ťažký priebeh „covidu“ a na veľmi zlé stavy  priebehu,   obvodní lekári odporúčali paralen ako všeliek.

Zabránením  šírenia infekcie má byť zatváranie ľudí  a izolovanie zdravých ľudí, ich očkovanie experimentálnou  látkou, ktorá vôbec nezabraňuje nákaze a šíreniu vírusu. Na  donútenie k očkovaniu týmito vakcínami  slovenská vláda používa hrubý nátlak v podobe hrubého porušovania ľudských a sociálnych práv občanov, ktorý experimentálne očkovanie odmietajú. Toto sa však nedeje len na Slovensku,  ale v celom svete a máme možnosť vidieť, že ľudia sa búria proti takejto politickej svojvôli vládnucej elity.

Zničené ekonomiky štátov, tvrdé zásahy silových zložiek proti ľuďom, ktorí si bránia vlastné ľudské práva a slobodu, nie sú medicínskym problémom.

Doteraz nič z represií voči zdravým občanom, ktoré napríklad používa  slovenská vláda spolu s odborníkmi prepojenými na farmaceutické giganty šíreniu vírusu nezabránili. Naopak,  vláda spolu s týmito „farma- odborníkmi“ sú zodpovední za riadený kolaps zvyškov zdravotníctva, ktoré je  na Slovensku,  jedným z najvýnosnejších  biznisov.

Pamätáte si na výrok bývalého prezidenta Kisku, ktorý sa vyjadril, že „ľudské práva nesmú byť nadriadené obchodným záujmom“?

Tak toto  sa v súčasnosti stalo realitou.

Niet sa čo čudovať že ľudia sa bránia takejto politickej diktatúre a agresii vládnych predstaviteľov spolu s odborníkmi. V ktoromsi článku boli Slováci prirovnaní k primitívnym sedliakom, ktorí v roku 1831 povstali proti vrchnosti, ktorá im chcela dezinfikovať studne v čase cholerovej epidémii. Nie neboli to zaostalí primitívi, ale ľudia, ktorí neverili vtedajšej vrchnosti, ktorá ich celé roky nehanebne vykorisťovala  a zdierala  do posledného kúska kože. Vtedy vrchnosť išla pomáhať len preto, lebo sa bála, že nebude mať kto robiť na ich lenivé zadky. A teraz sa  takto isto bránia ľudia svojvôli vrchnosti, ktorá násilnou očkovacou propagandou vykorisťuje a zdiera novodobých poddaných.

Keď im skutočne ide o zdravie občanov, tak prečo nejdú príkladom? Mohli by ušetriť milióny, ktoré vrážajú do očkovacej propagandy. Všetci títo záchrancovia národa by mohli odporcov očkovania presvedčiť úplne jednoduchých spôsobom. Každý z nich by sa mal dať zaočkovať v priamom prenose vakcínou, ktorú by im „antivaxeri a dezoláti“ náhodne  a anonymne vybrali v ktoromkoľvek očkovacom centre.

Presvedčili by ľudí, že je úplne „normálne“ že toto očkovanie proti smrteľnej chorobe, ktoré má zachrániť miliardy ľudských životov nemusia vykonávať obvodní lekári a dokonca nemusí byť ani zapísane v zdravotnej karte občana ako ostatné očkovania.

Týmto osobným činom, by  dokázali, že skutočne spolu s občanmi  nastúpili  na toľko zvýrazňovanú  „spoločnú loď“, plnú dier a plávajúcu  bez kapitána do zatiaľ neznámeho prístavu. Ten prístav, je aj preto zatiaľ neznámy,  pretože vláda spolu s „odborníkmi“ a médiami,  tvrdo cenzurujú informácie o závažných nežiaducich účinkoch všemocnej vakcíny.

Je to zvláštne, keď  už aj samotná WHO uvádza vo svojom dokumente takmer  dva a pol milióna prípadov  nežiaducich účinkov vakcín proti Covid 19 , kým napríklad pri vakcíne proti tetanu je to 15 tisíc za tridsať rokov a pri iných je to ešte menej…

Preto je veľmi dôležité pýtať sa, aký problém v skutočnosti Covid 19 je, politický, či medicínsky?

Niečo na tom Matovičovi je…

16.08.2022

Pred viac ako dvomi rokmi povedal, že je a bude šašom, ktorý vždy hovorí pravdu. Sociopatickým správaním a urážaním ľudí si znepriatelil väčšinu obyvateľov štátu, dokonca aj mnohých z tých, ktorí ho volili len preto, aby na Slovensku bola sranda. Hrubo sa vyjadruje na adresu prezidentky a koaličných partnerov vo vláde a v súčasnosti ho mnohí vinia za [...]

Minister Naď môže byť znechutený z politiky, ale…

08.08.2022

Ale, treba zdôrazniť, že je vrcholným predstaviteľom a tvorcom politiky z ktorej je znechutený. Preto by bolo vhodné položiť otázku: „Je minister Naď znechutený aj sám zo seba?“ Politická situácia na Slovensku je veľmi vážna, ale dá sa v súčasnosti ešte vôbec hovoriť o politickej situácii, či politike? Pretože to čo robí súčasná vláda, je iba [...]

Ak by to s tou ekológiou mysleli vážne, tak by ľuďom nevnucovali červy a nelikvidovali poľnohospodárstvo, ale…

25.07.2022

Ak chce človek riešiť problémy a niečo zmeniť, tak ich musí správne definovať a hľadať všetky možné riešenia. To platí aj o súčasnej situácii, keď na Slovensku a aj v mnohých iných štátoch reálne hrozí hladomor. Hladomor, ktorý nie je následkom klimatických zmien a vojny na Ukrajine, aj keď je to ľuďom médiami a politikmi takto podávané. [...]

zdruzena tkanivova banka UNLP

Košická univerzitná nemocnica kúpila z operačného programu nové prístroje

19.08.2022 09:00

Vďaka moderným technológiám za viac ako 100-tisíc sa zrýchli a skvalitní diagnostika ochorenia COVID-19 u pacientov, ale aj u zamestnancov UNLP.

Čína Rusko Putin Návšteva pching

Putin a Si Ťin-pching sa zrejme zúčastnia na summite G20 na Bali

19.08.2022 08:56

Mnohé západné krajiny usilujú o to, aby Indonézia, ktorá tento rok skupine predsedá, Rusko zo zasadnutia vylúčila kvôli jeho invázii na Ukrajinu.

Čína, koronavírus, očkovanie

Počet nových prípadov koronavírusu celosvetovo klesol

19.08.2022 08:00

Celosvetovo bolo za uplynulý týždeň zaznamenaných 5,4 milióna nových prípadov nákazy.

WEBsaudka

Viac ako tri desaťročia vo väzení. Za internet

19.08.2022 08:00

Ženu zo Saudskej Arábie odsúdili na dlhoročné väzenie za to, že mala účet na Twitteri, sledovala účty disidentov a zdieľala ich príspevky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,278
Celková čítanosť: 4727177x
Priemerná čítanosť článkov: 3699x

Autor blogu