Založ si blog

Vedie Hegero-Matovičova vláda otvorenú vojnu voči štátu, jeho obyvateľom, národu?

 

Vojny sa nevedú len tak, bez dôvodu. Každá z nich má svoje  príčiny. Príčiny, ktoré majú základ v ľudskej chamtivosti, nenásytnosti, egoizme a túžbe po moci. Príčiny, ktoré sa maskujú rôznymi zámienka a vzletnými frázami. Výsledkom vojen je vždy zbytočné utrpenie nevinných ľudí, rozvrat štátov, zničená Zem, Smrť…

 

Ilustračné foto: Pixabay

V súčasnosti sa vojny vedú najmä kvôli prírodnému a nerastnému bohatstvu a strategickým surovinám a zámienkou je „šírenie demokratických princípov a hodnôt“ všade tam, kde je ešte niečo, čo by sa dalo vydrancovať a speňažiť.

V mnohých krajinách a štátoch sa vojny vedú konvenčnými ozbrojenými konfliktami. Oveľa zákernejšie sú vojny, ktoré vedú proti vlastným štátom, občanom a národom, predajní a skorumpovaní tyrani, ktorí sa dali kúpiť za judášsky groš. Lokaji, ktorým zachutila moc tak, že kvôli nej sú schopní  všetkého. Z takýchto ľudí sa veľmi rýchlo stávajú psychopatickí despotovia, ktorí profitujú z ničenia štátu, drancovania jeho majetku, ale aj z ľudského utrpenia a smrti.

A toto všetko sa deje  práve teraz na Slovensku.

Napriek tomu, že si mnohí myslia, že Slovensko je malý chudobný štátik, je opak pravdou. Slovensko je nesmierne bohatá krajina. SR – štát, t.j. občania vlastnia strategickú surovinu nevyčísliteľnej hodnoty, ktorá je nevyhnutná pre život. Strategickú surovinu budúcnosti, ktorej je už teraz na Zemi nedostatok. Nedostatok spôsobený drancovaním planéty  a nenásytnosťou tých, ktorí si hovoria „vyspelá civilizácia“.

Slovensko má obrovské zásoby zdravej pitnej vody a veľké  množstvo liečivých prameňov.

Áno, preto sa Slovensko už pred rokmi dostalo do hľadáčika „mocných sveta“.

Preto v roku 2014 vláda R. Fica prišla s novelizáciou Čl. 4 Ústavy SR, ktorý bol doplnený o ustanovenie:

 „Preprava vody odobratej z vodných útvarov nachádzajúcich sa na území Slovenskej republiky cez hranice Slovenskej republiky dopravnými prostriedkami alebo potrubím sa zakazuje; zákaz sa nevzťahuje na vodu na osobnú spotrebu, pitnú vodu balenú do ­spo­trebiteľských obalov na území Slovenskej republiky a prírodnú minerálnu vodu balenú do spotrebiteľských obalov na území Slovenskej republiky a na poskytnutie humanitárnej pomoci a pomoci v núdzových stavoch. Podrobnosti o podmienkach prepravy vody na osobnú spotrebu a vody na poskytnutie humanitárnej pomoci a pomoci v núdzových stavoch ustanoví zákon.“

V súčasnosti MŽP pod zámienkou ochrany prírody  vedie  strategickú časť vojny, ktorá má pripraviť štát a súkromných vlastníkov práve o tie územia, kde sú najvýdatnejšie zdroje vody.

Táto Hegero-Matovičova vláda má ústavnú väčšinu a preto s Ústavou SR nakladá ako s použitým toaletným papierom. Mnohé z toho čo koná je otvorenou vojnou  proti občanom a štátu v podobe zavádzania totalitných fašistických praktík. Deje sa to porušovaním zákonov SR a likvidáciou právneho štátu,  porušovaním ľudských práv drakonickými opatreniami,  likvidáciou sociálnych istôt  a čo je najhoršie aj drancovaním verejných financií, čo bude mať za následok krach – bankrot štátu a jeho nútenú správu.

Ale občania tohto štátu sú tak ohlúpnutí a rozdelení  výdatnou mediálnou masážou a politikárčením politických parazitov, že  si ani neuvedomujú, že táto vojna má reálne obete na životoch.

Neuvedomujú si to, že v skutočnosti žijú už pár rokov v stave hybridnej vojny, ktorej úlohou je ich úplné zotročenie a poddanosť.

Kto z politikov mal doteraz odvahu postaviť sa chamtivej Hydre súčasnej moci a povedať občanom pravdu?

Nikto!

Za to, že tento štát krváca a je ničený tými, ktorí sa spojili s cudzou mocou a cudzími činiteľmi a páchajú úklady voči SR v podobe  ekonomického záškodníctva, teroru na obyvateľoch a sabotujú právny a sociálny štát, nesú zodpovednosť aj minulé vlády R. Fica a všetci tí, ktorí doteraz sedeli v parlamente.  Pretože nechali narásť Zlo, ktoré ovládlo tento štát až do takýchto obludných rozmerov.

Áno, Hegero-Matoviča vláda vedie vojnu proti štátu. A štát sme my,  jeho občania. Vedú vojnu, ktorej výsledkom má byť úplná likvidácia Slovenskej republiky a jej občanov, tak ako je to aj v iných štátoch a krajinách, kde sú zdroje strategických surovín a nerastného bohatstva.

Niečo na tom Matovičovi je…

16.08.2022

Pred viac ako dvomi rokmi povedal, že je a bude šašom, ktorý vždy hovorí pravdu. Sociopatickým správaním a urážaním ľudí si znepriatelil väčšinu obyvateľov štátu, dokonca aj mnohých z tých, ktorí ho volili len preto, aby na Slovensku bola sranda. Hrubo sa vyjadruje na adresu prezidentky a koaličných partnerov vo vláde a v súčasnosti ho mnohí vinia za [...]

Minister Naď môže byť znechutený z politiky, ale…

08.08.2022

Ale, treba zdôrazniť, že je vrcholným predstaviteľom a tvorcom politiky z ktorej je znechutený. Preto by bolo vhodné položiť otázku: „Je minister Naď znechutený aj sám zo seba?“ Politická situácia na Slovensku je veľmi vážna, ale dá sa v súčasnosti ešte vôbec hovoriť o politickej situácii, či politike? Pretože to čo robí súčasná vláda, je iba [...]

Ak by to s tou ekológiou mysleli vážne, tak by ľuďom nevnucovali červy a nelikvidovali poľnohospodárstvo, ale…

25.07.2022

Ak chce človek riešiť problémy a niečo zmeniť, tak ich musí správne definovať a hľadať všetky možné riešenia. To platí aj o súčasnej situácii, keď na Slovensku a aj v mnohých iných štátoch reálne hrozí hladomor. Hladomor, ktorý nie je následkom klimatických zmien a vojny na Ukrajine, aj keď je to ľuďom médiami a politikmi takto podávané. [...]

Kim Jo-čong

Juhokórejský prezident by mal sklapnúť, vyhlásila sestra severokórejského vodcu

19.08.2022 10:00

Kim Jo-čong tak reagovala na opakovanú ponuku Jun Sok-jola, že je jeho krajina ochotná Severnej Kórei poskytnúť hospodársku pomoc výmenou za jadrové odzbrojenie.

Monika Jankovská

Proces s Jankovskou odročili, nebola jej včas doručená obžaloba

19.08.2022 09:44

Dôvodom je nedodržanie lehoty na prípravu.

Platan

V malackom parku sa zlomil vyše 100-ročný platan, spadol na budovu vinárne

19.08.2022 09:38

Pri udalosti sa nikto nezranil. Mesto uzavrelo jeden zo vstupov do parku.

zdruzena tkanivova banka UNLP

Košická univerzitná nemocnica kúpila z operačného programu nové prístroje

19.08.2022 09:00

Vďaka moderným technológiám za viac ako 100-tisíc sa zrýchli a skvalitní diagnostika ochorenia COVID-19 u pacientov, ale aj u zamestnancov UNLP.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,278
Celková čítanosť: 4727484x
Priemerná čítanosť článkov: 3699x

Autor blogu