Založ si blog

Vedie Hegero-Matovičova vláda otvorenú vojnu voči štátu, jeho obyvateľom, národu?

 

Vojny sa nevedú len tak, bez dôvodu. Každá z nich má svoje  príčiny. Príčiny, ktoré majú základ v ľudskej chamtivosti, nenásytnosti, egoizme a túžbe po moci. Príčiny, ktoré sa maskujú rôznymi zámienka a vzletnými frázami. Výsledkom vojen je vždy zbytočné utrpenie nevinných ľudí, rozvrat štátov, zničená Zem, Smrť…

 

Ilustračné foto: Pixabay

V súčasnosti sa vojny vedú najmä kvôli prírodnému a nerastnému bohatstvu a strategickým surovinám a zámienkou je „šírenie demokratických princípov a hodnôt“ všade tam, kde je ešte niečo, čo by sa dalo vydrancovať a speňažiť.

V mnohých krajinách a štátoch sa vojny vedú konvenčnými ozbrojenými konfliktami. Oveľa zákernejšie sú vojny, ktoré vedú proti vlastným štátom, občanom a národom, predajní a skorumpovaní tyrani, ktorí sa dali kúpiť za judášsky groš. Lokaji, ktorým zachutila moc tak, že kvôli nej sú schopní  všetkého. Z takýchto ľudí sa veľmi rýchlo stávajú psychopatickí despotovia, ktorí profitujú z ničenia štátu, drancovania jeho majetku, ale aj z ľudského utrpenia a smrti.

A toto všetko sa deje  práve teraz na Slovensku.

Napriek tomu, že si mnohí myslia, že Slovensko je malý chudobný štátik, je opak pravdou. Slovensko je nesmierne bohatá krajina. SR – štát, t.j. občania vlastnia strategickú surovinu nevyčísliteľnej hodnoty, ktorá je nevyhnutná pre život. Strategickú surovinu budúcnosti, ktorej je už teraz na Zemi nedostatok. Nedostatok spôsobený drancovaním planéty  a nenásytnosťou tých, ktorí si hovoria „vyspelá civilizácia“.

Slovensko má obrovské zásoby zdravej pitnej vody a veľké  množstvo liečivých prameňov.

Áno, preto sa Slovensko už pred rokmi dostalo do hľadáčika „mocných sveta“.

Preto v roku 2014 vláda R. Fica prišla s novelizáciou Čl. 4 Ústavy SR, ktorý bol doplnený o ustanovenie:

 „Preprava vody odobratej z vodných útvarov nachádzajúcich sa na území Slovenskej republiky cez hranice Slovenskej republiky dopravnými prostriedkami alebo potrubím sa zakazuje; zákaz sa nevzťahuje na vodu na osobnú spotrebu, pitnú vodu balenú do ­spo­trebiteľských obalov na území Slovenskej republiky a prírodnú minerálnu vodu balenú do spotrebiteľských obalov na území Slovenskej republiky a na poskytnutie humanitárnej pomoci a pomoci v núdzových stavoch. Podrobnosti o podmienkach prepravy vody na osobnú spotrebu a vody na poskytnutie humanitárnej pomoci a pomoci v núdzových stavoch ustanoví zákon.“

V súčasnosti MŽP pod zámienkou ochrany prírody  vedie  strategickú časť vojny, ktorá má pripraviť štát a súkromných vlastníkov práve o tie územia, kde sú najvýdatnejšie zdroje vody.

Táto Hegero-Matovičova vláda má ústavnú väčšinu a preto s Ústavou SR nakladá ako s použitým toaletným papierom. Mnohé z toho čo koná je otvorenou vojnou  proti občanom a štátu v podobe zavádzania totalitných fašistických praktík. Deje sa to porušovaním zákonov SR a likvidáciou právneho štátu,  porušovaním ľudských práv drakonickými opatreniami,  likvidáciou sociálnych istôt  a čo je najhoršie aj drancovaním verejných financií, čo bude mať za následok krach – bankrot štátu a jeho nútenú správu.

Ale občania tohto štátu sú tak ohlúpnutí a rozdelení  výdatnou mediálnou masážou a politikárčením politických parazitov, že  si ani neuvedomujú, že táto vojna má reálne obete na životoch.

Neuvedomujú si to, že v skutočnosti žijú už pár rokov v stave hybridnej vojny, ktorej úlohou je ich úplné zotročenie a poddanosť.

Kto z politikov mal doteraz odvahu postaviť sa chamtivej Hydre súčasnej moci a povedať občanom pravdu?

Nikto!

Za to, že tento štát krváca a je ničený tými, ktorí sa spojili s cudzou mocou a cudzími činiteľmi a páchajú úklady voči SR v podobe  ekonomického záškodníctva, teroru na obyvateľoch a sabotujú právny a sociálny štát, nesú zodpovednosť aj minulé vlády R. Fica a všetci tí, ktorí doteraz sedeli v parlamente.  Pretože nechali narásť Zlo, ktoré ovládlo tento štát až do takýchto obludných rozmerov.

Áno, Hegero-Matoviča vláda vedie vojnu proti štátu. A štát sme my,  jeho občania. Vedú vojnu, ktorej výsledkom má byť úplná likvidácia Slovenskej republiky a jej občanov, tak ako je to aj v iných štátoch a krajinách, kde sú zdroje strategických surovín a nerastného bohatstva.

Hodina býka

22.11.2022

„Čo sa nám to všetkým stalo? Chceme ešte ostať ľuďmi? Chceme vôbec prežiť, alebo sa stať zabudnutou mŕtvou civilizáciou a planétou?“ boli moje prvé myšlienky po prečítaní si jedinečnej knihy Ivana Antonoviča Jefremova „Hodina býka“. Hneď v prvých okamihoch, keď som sa začítala do jej slov, zaplavil ma zvláštny a dôverne známy pocit. Pochopila [...]

Som iba tuláčka…

19.11.2022

Som iba tuláčka, ktorá sa túži vrátiť späť domov, do hviezdnej pavučiny osudu nehľadiac na smútok hmlistých rán utekajúceho života… Som iba tuláčka, utekajúca sama pred sebou v záplave lístia opadaných snov, keď túžim odložiť ťarchu svojich smútkov do tepla Tvojich dlaní… Som iba tuláčka hľadajúca Ťa v hĺbke času a vždy keď Ťa [...]

Ľudia bez cieľa…

18.11.2022

Oficiálne oslavy výročia „Nežného a zamatového prevratu“ sa skončili. Organizátori a pamätníci „revolúcie“ dorečnili v televíziách. Bežným ľudom skončil deň pracovného voľna a dnes sa bývalé Československo opäť ponorilo do „slobody a demokracie“, ktorú priniesol 17. november…. Deň pred výročím osláv „slobody a demokracie“ som [...]

tulene tuleň

Na pobrežie Kaspického mora vyplavilo až 1700 mŕtvych tuleňov

04.12.2022 22:15

Populácia týchto tuleňov klesla za posledné storočie o približne 90 percent, stávajú sa obeťami únikov ropy, pytliactva a nadmerného lovu.

Nehoda vozidla s nelegálnimi migrantmi

Pri tragickej nehode v Tornali vyhasli štyri životy

04.12.2022 21:20

K dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel došlo podvečer na ceste v Behynciach, časti Tornale.

vojaci ukrajinskí českí

Ukrajinskí vojaci už dorazili do Česka. Armáda im pomôže s výcvikom

04.12.2022 19:35

Podľa českej ministerky obrany je prioritou pomoc s výcvikom v záujme úspešného boja proti ruskému agresorovi.

Bratislava Vianočné Trhy Rozsvietenie Strom BAX

Hygienici upozorňujú, čo si všímať v stánkoch na vianočných trhoch

04.12.2022 19:05

Dôležitá je čistota pomôcok, vhodná ochrana vystavených nebalených pokrmov, či používanie jednorazových rukavíc.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,287
Celková čítanosť: 4879954x
Priemerná čítanosť článkov: 3792x

Autor blogu