Založ si blog

Vedie Hegero-Matovičova vláda otvorenú vojnu voči štátu, jeho obyvateľom, národu?

 

Vojny sa nevedú len tak, bez dôvodu. Každá z nich má svoje  príčiny. Príčiny, ktoré majú základ v ľudskej chamtivosti, nenásytnosti, egoizme a túžbe po moci. Príčiny, ktoré sa maskujú rôznymi zámienka a vzletnými frázami. Výsledkom vojen je vždy zbytočné utrpenie nevinných ľudí, rozvrat štátov, zničená Zem, Smrť…

 

Ilustračné foto: Pixabay

V súčasnosti sa vojny vedú najmä kvôli prírodnému a nerastnému bohatstvu a strategickým surovinám a zámienkou je „šírenie demokratických princípov a hodnôt“ všade tam, kde je ešte niečo, čo by sa dalo vydrancovať a speňažiť.

V mnohých krajinách a štátoch sa vojny vedú konvenčnými ozbrojenými konfliktami. Oveľa zákernejšie sú vojny, ktoré vedú proti vlastným štátom, občanom a národom, predajní a skorumpovaní tyrani, ktorí sa dali kúpiť za judášsky groš. Lokaji, ktorým zachutila moc tak, že kvôli nej sú schopní  všetkého. Z takýchto ľudí sa veľmi rýchlo stávajú psychopatickí despotovia, ktorí profitujú z ničenia štátu, drancovania jeho majetku, ale aj z ľudského utrpenia a smrti.

A toto všetko sa deje  práve teraz na Slovensku.

Napriek tomu, že si mnohí myslia, že Slovensko je malý chudobný štátik, je opak pravdou. Slovensko je nesmierne bohatá krajina. SR – štát, t.j. občania vlastnia strategickú surovinu nevyčísliteľnej hodnoty, ktorá je nevyhnutná pre život. Strategickú surovinu budúcnosti, ktorej je už teraz na Zemi nedostatok. Nedostatok spôsobený drancovaním planéty  a nenásytnosťou tých, ktorí si hovoria „vyspelá civilizácia“.

Slovensko má obrovské zásoby zdravej pitnej vody a veľké  množstvo liečivých prameňov.

Áno, preto sa Slovensko už pred rokmi dostalo do hľadáčika „mocných sveta“.

Preto v roku 2014 vláda R. Fica prišla s novelizáciou Čl. 4 Ústavy SR, ktorý bol doplnený o ustanovenie:

 „Preprava vody odobratej z vodných útvarov nachádzajúcich sa na území Slovenskej republiky cez hranice Slovenskej republiky dopravnými prostriedkami alebo potrubím sa zakazuje; zákaz sa nevzťahuje na vodu na osobnú spotrebu, pitnú vodu balenú do ­spo­trebiteľských obalov na území Slovenskej republiky a prírodnú minerálnu vodu balenú do spotrebiteľských obalov na území Slovenskej republiky a na poskytnutie humanitárnej pomoci a pomoci v núdzových stavoch. Podrobnosti o podmienkach prepravy vody na osobnú spotrebu a vody na poskytnutie humanitárnej pomoci a pomoci v núdzových stavoch ustanoví zákon.“

V súčasnosti MŽP pod zámienkou ochrany prírody  vedie  strategickú časť vojny, ktorá má pripraviť štát a súkromných vlastníkov práve o tie územia, kde sú najvýdatnejšie zdroje vody.

Táto Hegero-Matovičova vláda má ústavnú väčšinu a preto s Ústavou SR nakladá ako s použitým toaletným papierom. Mnohé z toho čo koná je otvorenou vojnou  proti občanom a štátu v podobe zavádzania totalitných fašistických praktík. Deje sa to porušovaním zákonov SR a likvidáciou právneho štátu,  porušovaním ľudských práv drakonickými opatreniami,  likvidáciou sociálnych istôt  a čo je najhoršie aj drancovaním verejných financií, čo bude mať za následok krach – bankrot štátu a jeho nútenú správu.

Ale občania tohto štátu sú tak ohlúpnutí a rozdelení  výdatnou mediálnou masážou a politikárčením politických parazitov, že  si ani neuvedomujú, že táto vojna má reálne obete na životoch.

Neuvedomujú si to, že v skutočnosti žijú už pár rokov v stave hybridnej vojny, ktorej úlohou je ich úplné zotročenie a poddanosť.

Kto z politikov mal doteraz odvahu postaviť sa chamtivej Hydre súčasnej moci a povedať občanom pravdu?

Nikto!

Za to, že tento štát krváca a je ničený tými, ktorí sa spojili s cudzou mocou a cudzími činiteľmi a páchajú úklady voči SR v podobe  ekonomického záškodníctva, teroru na obyvateľoch a sabotujú právny a sociálny štát, nesú zodpovednosť aj minulé vlády R. Fica a všetci tí, ktorí doteraz sedeli v parlamente.  Pretože nechali narásť Zlo, ktoré ovládlo tento štát až do takýchto obludných rozmerov.

Áno, Hegero-Matoviča vláda vedie vojnu proti štátu. A štát sme my,  jeho občania. Vedú vojnu, ktorej výsledkom má byť úplná likvidácia Slovenskej republiky a jej občanov, tak ako je to aj v iných štátoch a krajinách, kde sú zdroje strategických surovín a nerastného bohatstva.

„Z blata do kaluže a naspäť“ – mýtus o politike a politických stranách…

19.03.2023

Kedysi dávno som v jednej debate čítala názor, že politické strany sú potrebné (aj na Slovensku), kvôli pluralite politických názorov. Áno, je to známe klišé, ktorým sa neustále ospravedlňuje hojný výskyt politických strán a politikárčenia najmä v našom štáte. Čo však skutočne politika a politické strany znamenajú pre Slovákov posledných viac [...]

„Šoková terapia“

10.02.2023

Pred pár dňami, keď sa prevalil škandál, že súkromná televízia TA3 „stiahla“, čiže „scenzurovala“ rozhovor moderátorky Anky Žitnej s americkým ekonómom J. Sachsom v relácii „Tak takto“ som napísala krátky status s názvom „Neverte všetkému“, v ktorom som pár vetami pripomenula čitateľom, kto je J. Sachs a jeho činnosť po páde [...]

Pár slov o referende a nielen o ňom…

18.01.2023

Pár dní premýšľam, či sa mám vyjadriť k otázke referenda, alebo nie. Kým mainstreamové médiá referendum viac-menej ignorujú a prinášajú informácie o mocenských rošádach našej ne-vlády a vyjadrenia politikov o tom, ako vláda v demisii musí pomáhať občanom štátu, tak v alternatíve a na soc. sieťach prebiehajú diskusie zástancov aj odporcov referenda. [...]

poland military base

USA majú v Poľsku prvú stálu základňu na východe: Sme tu, aby sme zostali

21.03.2023 20:29

Spojené štáty v utorok slávnostne začali prevádzku svojej prvej stálej vojenskej posádky v Poľsku a na východnom krídle NATO.

Dračí dub z Lozorna

Európskym stromom roka je poľský dub Fabrykant, druhý skončil slovenský Dračí dub z Lozorna

21.03.2023 19:46

Majestátny dub Fabrykant z poľského mesta Lodž zvíťazil s veľkým náskokom v ankete o Európsky strom roka. Druhý je slovenský Dračí dub.

Andrej Stančík

Slovensko vypočúvali v Bruseli o stave právneho štátu, kritika podľa Stančika nezaznela

21.03.2023 19:16

Päť členských krajín EÚ vrátane Slovenska podstúpilo v utorok v Bruseli vypočúvanie v rámci každoročného dialógu o právnom štáte.

vojenské cvičenie, Slovenský štít 2023, vojaci, armáda, vo

Na Slovensku sú vojaci zo siedmich krajín NATO. Armáda simulovala aktiváciu Článku 5. Rusko je hrozba, vyhlásil Naď

21.03.2023 18:27

Rusko je hrozba, ale spojenci nás chránia, vyhlásil Naď na vojenskom cvičení Slovenský štít 2023.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,292
Celková čítanosť: 4991846x
Priemerná čítanosť článkov: 3864x

Autor blogu