Založ si blog

Očkovanie Cibulkovej ako premyslený marketingový ťah. . .

Správa o tom, ako si Domča vybavila prednostné očkovanie na úkor niekoho iného, kto ho veľmi potrebuje ma vôbec neprekvapila. A neprekvapilo ma ani jej následné vyjadrenie a ospravedlnenie sa. Vedela som, že na jednej strane to vyvolá spravodlivý hnev množstva ľudí, ktorí ju zahrnú kritikou a na druhej strane veľký záujem o očkovanie jej fanúšikov a sledovateľov na sociálnych sieťach.
Napriek veľmi silnej propagande a doslova až násilnému pretláčaniu očkovania proti Covid -19, nie je oň taký záujem ako jeho propagátori predpokladali. Nepomáha ani neustále strašenie médiami o počte nakazených a mŕtvych, či snaha premiéra a vlády znova nariadiť ďalšie kolo celoplošného testovania.
Atómová zbraň Igora Matoviča ľudí nepresvedčila, preto je potrebné nasadiť inú taktiku. Zviditeľniť a spropagovať očkovanie cez nejakú tú rýchlokvasenú celebritu, ktorá sa denne pretŕča v médiách a na sociálnych sieťach. Propagátori z radov „uznávaných odborníkov“ ľudí nepresvedčili najmä po tom, ako vyšli najavo ich väzby priamo na firmu, ktorá vyrába očkovaciu látku.
Predstavte si to zdesenie iných celebritiek, že Domča je už zaočkovaná a už nezomrie na tú strašnú hnusobu a oni ešte nie. A dokázala si to vybaviť aj keď je vytvorený plán na prednostné očkovanie.
Je jednoduché vzbudiť v ľuďoch odkojených a vychovaných na hyperkonzume závisť a chamtivosť, ale aj slepé nasledovanie svojich idolov. A je jednoduché vzbudiť v ľuďoch pocit, že je niečo vzácne a nevyhnutné pre život a oni musia to mať, keď to majú samozvané celebrity.
Áno, médiá píšu o tejto kauze. Kompetentní sa vyjadrujú naoko kriticky, ale účel splnila Veď dokonca rezort zdravotníctva odkazuje pani Cibulkovej, nech ide pomáhať zadarmo do nemocnice.
Už len ten plán prednostného očkovania a napríklad aj vyjadrenie pána Visolajského o očkovaní poslancov, že sú to zbytočne minuté vakcíny, ktoré prednostne potrebujú iní, hovoria za všetko. Očkovacia kampaň ide na plné obrátky.
A práve vďaka tomu som si spomenula na to, ako sa pred tridsiatimi rokmi nechali ľudia kvôli vlastnej chamtivosti a závisti, keď sa chceli mať tak fantasticky ako na „Západe“, obrať o sociálne istoty a pokojný život. Ani to im nestačilo, o pár rokov uverili mýtom o dvojnásobných platoch a vždy pri tom prišli o veľmi veľa…
Aj teraz ľudia prichádzajú o veľa, uverili klamstvám o slušnom Slovensku a na vlastnej koži zažívajú ako sľubované slušné Slovensko a vládnutie slušnoľudí skutočne vyzerá.
Vládny teror a porušovanie základných ľudských práv je zakrývaný starostlivosťou o naše zdravie.
A všetky mediálne kauzy majú zakryť to, že vládni predstavitelia rozhadzujú peniaze bez akejkoľvek zodpovednosti a cielene likvidujú štát. Pripomínajú svorku, ktorá sa vrhla na zomierajúce zviera a každý z nich si chce urvať čo najväčšie sústo.
Je len na nás, či im dovolíme zničiť a zlikvidovať niečo, čo patrí nám všetkým a tým je náš štát, naša vlasť.

Zdroje:

Rezort zdravotníctva Cibulkovej…
Visolajský o očkovaní poslancov: Sú to zbytočne vyhodené peniaze…

P.S. Áno, kampaň ide na plné obrátky… Už aj umelci sa pridávajú. Chcú pomôcť s očkovaním a ponúkajú svoje organizačné schopnosti…

Umelci chcú pomôcť s očkovaním…

Krysy vracujúce sa na loď. ..

24.01.2021

Hovorí sa, že keď sa potápa loď, ako prvé ju opúšťajú krysy… Áno, opúšťajú ju vo chvíli, keď sa ju posádka snaží opraviť a zachrániť. Lode sa často potápajú práve preto, lebo ich ničí chamtivosť krýs, ktoré hryzú všetko čo im príde pod zuby. Hryzú ako divé. Neustále majú pocit, že nemajú dosť nahryzené a dokážu na lodi rozhrýzť úplne všetko. [...]

Ako dlho ešte chcú klamať a zastrašovať ľudí?

22.01.2021

Včera som chvíľku pozerala správy na spravodajskej tv. Moderátorka s tragickým výrazom a pohnutým hlasom informovala Slovač o tom, ako začína chýbať v nemocniciach kyslík… Nuž, kyslík nechýba len nemocniciach, ale všetkým tým, ktorí musia povinne nosiť rúško… Škoda, že médiá neinformujú o tom, čo všetko spôsobuje slabé, alebo nedostatočné [...]

Čo má zakryť celoplošný skríning?

21.01.2021

Pár dní politici a médiá vytrvalo zastrašujú občanov geniálnym plánom pána premiéra, ktorý ho tentokrát nazval nie celoplošným testovaním, ale celoplošným skríningom. Hurá akcia s bombastickým frázovitým názvom „Zachráňme spolu životy“, má však za úlohu zakryť to, čo sa v skutočnosti v našom štáte deje. Pomaly vychádza najavo, že prvé celoplošné [...]

testovanie koronavírus

Laboratóriá odhalili 551 infikovaných, hospitalizovaných máme takmer 3500

25.01.2021 10:08

Za uplynulý deň urobili na Slovensku 3 806 RT-PCR testov. Nie sú hlásené žiadne nové úmrtia.

štefan hamran

Výbor začal vypočúvať kandidátov na šéfa polície

25.01.2021 09:38

O post sa uchádza aj dočasne poverený šéf Peter Kovařík.

sneh, sneženie

Sneh, vietor aj poľadovica trápia Slovensko

25.01.2021 09:10, aktualizované: 09:22

Horský priechod Dargov je v oboch smeroch neprejazdný.

Bolívia, koronavírus, festival

ONLINE: Biden zavrie dvere do USA, Česko hlási najmenej prípadov od 13. decembra

25.01.2021 05:45, aktualizované: 09:52

Americký prezident Joe Biden nepustí do USA Európanov pre britskú mutáciu koronavírusu a cestujúcich z JAR pre juhoafrickú.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,120
Celková čítanosť: 3588362x
Priemerná čítanosť článkov: 3204x

Autor blogu