Založ si blog

Päť eur za každý PCR test pre pána Čekana a ako to bude s neprispôsobivými. . .

Včera som si mala možnosť vypočuť celé video z diskusie „2020- rok pandémie“, ktorú organizovala iniciatíva Veda pomáha. Diskusie sa zúčastnili ľudia, ktorých mená sa často objavujú v slovenských médiách v súvislosti s pandémiou Covid-19.
Preto odporúčam všetkým tým, ktorí majú záujem dozvedieť sa čo najviac o skutočných pohnútkach vlády a odborníkov zachraňovať naše životy pred tou „hnusobou“, aby si toto video pozreli najmä v posledných minútach, kde oduševnene reční pán Čekan a ostatní odborníci sa na jeho slovách veselo zabávajú…
Áno ten pán Čekan, ktorý bol súčasťou delegácie pani prezidentky vo Vatikáne u pápeža, ktorému s veľkou pompou darovali 10 000 PCR testov.
Vo videu sa pán Čekan netajil svojou radosťou z testovania, prečo aj nie, pretože podľa jeho slov, človek, ktorý sa nedá zaočkovať a pôjde na PCR test mu zabezpečí 5 eur. Zároveň však použil veľmi tvrdé slová o tom, ako sa bude nakladať s tými ľuďmi, ktorí sa nedajú dobrovoľne zaočkovať : „Presne tak ich budeme dávať dole z internetu, z bežného života, jednoducho budú chodiť zarúškovaní, náhubky budú mať, nebudú môcť cestovať aj sa budem z toho tešiť a znovu ďalší PCR test a možno pre ďalšieho kamaráta, ktorí pri pive si povedia, že vedia viac o tom covide, ako my všetci dokopy a ja sa budem z toho tešiť, ale aj tu bude väčšina 70-80% ľudí, ktorí sa dajú zaočkovať atď…“
Toto video a najmä slová pána Čekana, ktorý je médiami ospevovaný ako nejaký ľudomil, ktorý svojimi testami zachraňuje ľudské životy, ukázali pravú tvár všetkých tých, ktorí bojujú proti „hnusobe“.
Jeho vyjadrenie o tom, že neprispôsobivých budú posielať do rozvojových krajín, boli už len čerešničkou na torte hrubej manipulácie a zastrašovania ľudí najmä po tom ako povedal, že ľudia sa dajú presvedčiť, lebo majú strach…
Takto sa postupne skladá celý obraz toho, na čo v skutočnosti pandémia koronavírusu slúži.
Stačí sa pozrieť na obchodné a priateľské vzťahy všetkých zainteresovaných a pochopíme bohorúhačské prirovnania vakcíny ku príchodu Krista.
Nie, toto nie sú silvestrovské vtipy, na ktorých by sa mali ľudia zabávať ako páni odborníci na slovách pána Čekana vo videu. Je to drsná realita a zneužívanie prirodzeného ľudského strachu o zdravie a život na získavanie moci a čo najväčších ziskov. Stačí sa pozrieť koľko ľudí na Slovensku je denne testovaných, koľko stoja PCR testy a zamyslieť sa nad tým, kto hradí AG testy a pod.
Takisto sa stačí pozrieť ako médiá neustále dookola omieľajú o nakazených a testovaných a úmrtiach na covid. A ďalším dielikom mocenskej skladačky je obmedzenie prevádzky nemocníc. Skutočne je slovenské zdravotníctvo a nemocnice v takom stave, že ich môže ohroziť 3000 pacientov?
Áno, ľudia začali zomierať na covid, pretože im v súvislosti s pandémiou nie je poskytovaná zdravotná starostlivosť, ktorú potrebujú pri iných chorobách.
Dnes ma však zaujala ešte jedna informácia a to, že od januára si budú pacienti po mozgovej príhode platiť sami lieky zabraňujúce zrážanlivosti krvi.
Áno, takto vyzerá starostlivosť o zdravie ľudí v našom štáte. V štáte, kde si občan povinne hradí zdravotné poistenie a kde je v skutočnosti len klientom lekárov a farmaceutických spoločností a súhlasím s Jurajom Mesíkom, ktorý už pred dvomi mesiacmi navrhol iný prístup liečenia a prevencie koronavírusu.
Áno život a zdravie patria medzi to najcennejšie čo človek má. Preto je na každom z nás, aby sa správal zodpovedne sám ku sebe. Napríklad zdravším spôsobom života, pohybom a stravou, menším stresom. Stačí na chvíľu vypnúť televízor, či počítač, prestať vnímať všetok ten balast, ktorým nás ohlupujú a zastrašujú. Pretože to je podstatou celej tejto covidománie a hystérie. Vystrašiť ľudí, obrať ich o pokoj a zneistiť natoľko, aby sa z nich stali poslušné bábky v rukách tých, ktorí na nich zarábajú a žijú z nich.

Prajem všetkým šťastný, normálny a pokojný Nový rok. Prajem všetkým veľa síl prevziať zodpovednosť za vlastné zdravie a život, aby sme dokázali pochopiť, čo je pre nás dôležité. Prajem všetkým veľa úprimnej lásky, aby sme dokázali spoločne zdieľať starosti a radosti a znova vytvárali putá vzťahov, ktoré sa začali vytrácať z našich životov.

Článok bol pôvodne zverejnený na slovanskenoviny.sk

Zdroje:
2000 rok pandémie
Mesík: Životy mnohých Slovákov s koronavírusom by zachránili lacné lieky
Niektoré život zachraňujúce lieky si od januára budeme kupovať za vlastné

Hodina býka

22.11.2022

„Čo sa nám to všetkým stalo? Chceme ešte ostať ľuďmi? Chceme vôbec prežiť, alebo sa stať zabudnutou mŕtvou civilizáciou a planétou?“ boli moje prvé myšlienky po prečítaní si jedinečnej knihy Ivana Antonoviča Jefremova „Hodina býka“. Hneď v prvých okamihoch, keď som sa začítala do jej slov, zaplavil ma zvláštny a dôverne známy pocit. Pochopila [...]

Som iba tuláčka…

19.11.2022

Som iba tuláčka, ktorá sa túži vrátiť späť domov, do hviezdnej pavučiny osudu nehľadiac na smútok hmlistých rán utekajúceho života… Som iba tuláčka, utekajúca sama pred sebou v záplave lístia opadaných snov, keď túžim odložiť ťarchu svojich smútkov do tepla Tvojich dlaní… Som iba tuláčka hľadajúca Ťa v hĺbke času a vždy keď Ťa [...]

Ľudia bez cieľa…

18.11.2022

Oficiálne oslavy výročia „Nežného a zamatového prevratu“ sa skončili. Organizátori a pamätníci „revolúcie“ dorečnili v televíziách. Bežným ľudom skončil deň pracovného voľna a dnes sa bývalé Československo opäť ponorilo do „slobody a demokracie“, ktorú priniesol 17. november…. Deň pred výročím osláv „slobody a demokracie“ som [...]

rusko

Pavol Rusko sa v kauze Maják nádeje dohodnúť nechce, cíti sa byť nevinný

07.12.2022 11:25

Rusko mal použiť účelovo viazané finančné prostriedky na sociálnu pomoc vo výške 101-tisíc eur na iný účel.

parlament, Mazurek, Suja, Mizík,

Siedmi poslanci z ĽSNS podporia pád vlády. Dôvodom migrácia

07.12.2022 11:22

„Neexistuje argument, ktorý by nás presvedčil, aby sme nehlasovali za vyjadrenie nedôvery," reagoval Beluský.

polícia

Väznil a znásilňoval ženu v rodičovskom dome. Zachránili ju skryté signály

07.12.2022 10:50

Pred sľúbenou cestou za lepším životom presvedčil ženu, aby prespala u jeho rodičov.

vlak

Pri Barcelone sa zrazili dva vlaky, zranených je 70 ľudí

07.12.2022 10:14

Vlak idúci do Barcelony narazil v stanici Montcada i Reixac do súpravy, ktorá mala takisto namierené do Barcelony.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,287
Celková čítanosť: 4882137x
Priemerná čítanosť článkov: 3793x

Autor blogu