Založ si blog

Môže premiér Matovič nazvať svojich politických oponentov slovom „bastard“ ?

Vyhlásenie pána premiéra o tom, ako už nechce byť premiérom a sťažnosti o prenasledovaní jeho rodiny, už počulo, či čítalo mnoho ľudí.
Vyzerá to tak, že pán premiér len dostal ochutnať vlastnú medicínu, keď osočoval bez dôkazov rôznych politikov a najmä R. Fica. Mnohí z nás, si pamätajú mediálne vystúpenia bývalého premiéra, na ktorých vystupoval aj s manželkou, keď ho pán Matovič obviňoval, že má na Belize spolu s manželkou uložené milióny dolárov. A nezabudnuteľné sú aj jeho „Bonapárty“, pred bytom R. Fica.
Slová o tom, že pán premiér chce vyviesť Slovensko „ z prúseru“ by boli zaujímavé, keby ten „prúser“ v ktorom teraz Slovensko je, nespôsobil práve on aj s jeho vládou.
Druhá vlna „pandémie“ sa dala očakávať, ale ja osobne si z leta pamätám jeho infantilné statusy na zábradlí v jeho obľúbených teniskách a zabávanie sa na svadbe a všelijaké vyhlásenie nevestám a pod.
„Prúserom“ je aj velikášske testovanie takmer všetkých občanov Slovenska, z ktorého si vyrába akési referendum o tom, že účasť na tomto testovaní potvrdí dôveru občanov v jeho nadpozemské schopnosti. Žiaľ, toto testovanie sa zmenilo na akési podivné manévre celého štátu, ktoré riadi armáda a ľudia sa tohto „dobrovoľného testovania“ podľa pána premiéra musia zúčastniť pod hrozbou rôznych reštrikčných opatrení a nechutného vydierania sankciami.
Proti tomuto nezmyselnému testovaniu sa postavila nielen Slovenská komora lekárov, pred pár minútami politológ Ján Baránek na fb zverejnil Otvorený list Spoločnosti všeobecných lekárov adresovaný premiérovi Matovičovi a ministrovi zdravotníctva Krajčímu.
O to nechutnejšou šou, je verejná ponuka premiéra Matoviča 500 eurových odmien zdravotníkom a nazvanie šéfa Slovenskej lekárskej komory pána Kollára vlastizradcom a jeho konanie za sabotáž a vlastizradu. A ako by sa dalo nazvať konanie pána premiéra? Korupcia priamo pred kamerami?
Žiaľ, všetko toto konanie a ignorácia odborníkov svedčí len o obrovských egoistických ambíciách nielen premiéra Matoviča, ale aj ministra obrany Naďa.
Čerešničkou na torte tohto „prúseru“ ako to nazval pán premiér, je nazvanie svojich politických oponentov slovom „bastard“. Môže pán premiér používať takýto slovník?
Áno, pán Matovič počas celého svojho pôsobenia v politike vytváral z parlamentu lacný šantán, kde predvádzal svoje životné vystúpenia práve so slovníkom štamgasta štvrtej cenovej.
To, že pán premiér takto hrubo urazil svojich politických oponentov svedčí o tom, že sa z politickej scény stáva stoka. A preto, nesmieme dovoliť, aby sa presne taká stoka stala aj z celého nášho štátu.
Možno sa na jeho slovách aj niekto zasmial, alebo len nadával.
Lenže…
Tento štát je skutočne v obrovskom „prúsere“, ktorý bude len veľmi ťažko napraviť. A dôležité je, aby za to, čo sa teraz deje, niesli všetci tí, ktorí to zapríčinili plnú zodpovednosť.

Zdroje
Otvorený list Spoločnosti spoločnosti všeobecných lekárov…
Pán Matovič nechce byť premiérom…
Silné slová pána premiéra…
A pán premiér ešte raz…

Hodina býka

22.11.2022

„Čo sa nám to všetkým stalo? Chceme ešte ostať ľuďmi? Chceme vôbec prežiť, alebo sa stať zabudnutou mŕtvou civilizáciou a planétou?“ boli moje prvé myšlienky po prečítaní si jedinečnej knihy Ivana Antonoviča Jefremova „Hodina býka“. Hneď v prvých okamihoch, keď som sa začítala do jej slov, zaplavil ma zvláštny a dôverne známy pocit. Pochopila [...]

Som iba tuláčka…

19.11.2022

Som iba tuláčka, ktorá sa túži vrátiť späť domov, do hviezdnej pavučiny osudu nehľadiac na smútok hmlistých rán utekajúceho života… Som iba tuláčka, utekajúca sama pred sebou v záplave lístia opadaných snov, keď túžim odložiť ťarchu svojich smútkov do tepla Tvojich dlaní… Som iba tuláčka hľadajúca Ťa v hĺbke času a vždy keď Ťa [...]

Ľudia bez cieľa…

18.11.2022

Oficiálne oslavy výročia „Nežného a zamatového prevratu“ sa skončili. Organizátori a pamätníci „revolúcie“ dorečnili v televíziách. Bežným ľudom skončil deň pracovného voľna a dnes sa bývalé Československo opäť ponorilo do „slobody a demokracie“, ktorú priniesol 17. november…. Deň pred výročím osláv „slobody a demokracie“ som [...]

Nemecko, pokus o prevrat, pokus o puč, krajná pravica, zatýkanie

The Guardian: Medzi podozrivými z prípravy puču v Nemecku je aj známy šéfkuchár

10.12.2022 09:55

Ďalšou podozrivou osobou je bývalý policajt, ktorý kedysi chránil židovskú komunitu pred teroristickými útokmi.

Jaroslav Naď

Naď: Zmluva na pásovú techniku je vo finálnej fáze, cena vozidiel sa môže znížiť

10.12.2022 09:14

Za 152 pásových bojových obrnených vozidiel a pásových obrnených vozidiel by malo Slovensko zaplatiť vyše 1,688 miliardy eur.

Rusko, Ukrajina, vojna, vojak, Cherson

ONLINE: Putin sa podľa analytikov snaží očierniť Kyjev v očiach Západu. Vzdušná ochrana Ukrajiny je pre USA i Poľsko prioritou

10.12.2022 07:30, aktualizované: 10:15

Rokovania s ruským prezidentom Vladimirom Putinom sa môžu začať až po vyhnaní ruských vojakov z Ukrajiny, prízvukuje Poľsko.

Vladimir Putin

Putina sklamali Merkelovej slová o Ukrajine a minských dohodách

10.12.2022 07:00

Ruský prezident Vladimir Putin v piatok vyjadril sklamanie nad nedávnymi vyhláseniami bývalej nemeckej kancelárky Angely Merkelovej o Ukrajine.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,287
Celková čítanosť: 4885794x
Priemerná čítanosť článkov: 3796x

Autor blogu