Založ si blog

Začínam veriť, že pán Sulík je kozmonaut. . .

Dnes poobede som chvíľku pozerala reláciu „Na telo“, (všetkého) schopného moderátora p. Kovačiča.
Priznám sa, sledujem ju minimálne, ale dnes ma zaujala tým, že hosťami boli p. Kotleba a p. Sulík a pán Kovačič kládol p. Koltlebovi otázky ohľadom toho, ako jeho strana používa peniaze z finančného príspevku, ktorý dostávajú politické strany po voľbách. P. Kovačič bol pobúrený, že strana ĽSNS prispieva priamo na účet jej predsedu a niektorých poslancov.
Pán Kotleba objasnil divákom, že je to kompenzácia príspevkov, ktoré dávajú charitatívnej organizácii na podporu rodín v núdzi, zo svojich platov.
P. Sulík vysvetlil, že jeho strana túto podporu využíva na financovanie politickej strany a regionálnych kancelárií a vníma ju ako štedrý finančný prostriedok, ktorý má zabrániť, aby si stranu pomocou darov kupovali oligarchovia. Zároveň však divákom povedal, že on v súčasnosti nepoberá žiaden príjem.
V tv debate zaznelo, že ĽSNS viackrát predložila do parlamentu návrh zákona o platoch ústavných činiteľov, aby sa jeho výška odvodzovala nie od priemernej mzdy na Slovensku, ale od minimálnej a to pri zachovaní súčasných koeficientov vypočítavania týchto platov.
Pán Kotleba to zdôvodnil tým, že priemernú mzdu zarába veľmi málo ľudí a výška platov by bola spravodlivejšia. Pán Sulík mu oponoval, že to nie je možné, pretože platy poslancov a iných činiteľov, by prudko vzrástli.
P. Kotleba sa kvôli takému vysvetleniu spýtal p. Sulíka, či je ekonóm. P. Sulík odpovedal, že je kozmonaut.
Po odpovediach p. Sulíka na ostatné otázky, začínam tomu veriť. Veriť, že verí, že je kozmonautom v slušivom zelenom úbore s vypchatým rozkrokom…Kozmonautom – supermanom, ktorému jeho schopnosti potvrdzuje napríklad aj (všetkého ) schopný redaktor p. Kovačič, ktorému stačí, že pán Sulík niečo povie a pre neho je to pravda, kým oponentov liberálov z iných strán nenechá dohovoriť, skáče im do reči, podsúva im vyjadrenia a hrubým spôsobom sa snaží manipulovať celú politickú debatu.
Takýto je výsledok práce médií… Dehonestovať a prekrúcať všetko, čo robia, alebo hovoria politici vládnej koalície, ľavicových alebo národných strán, s ktorými liberáli nesúhlasia.
To, aká je mediálna situácia na Slovensku dokazuje fakt, kto vlastní médiá, ktoré sa stali hlasnou trúbou liberálov a nielen ich.
Včera sa v alternatívnych médiách objavila správa, že redaktorka českého denníka N p. Procházková, napadla a dala facku redaktorovi z alternatívneho média.
Mnohí takéto jej správanie oceňujú a schvaľujú ho…
U nás takíto novinári bežne mediálne lynčujú ľudí, ktorí sú pre predstaviteľov liberálov nepohodlní.
Cenzúra sa stala normálnym javom, tak ako prenasledovanie ľudí s iným názorom. A dokonca už aj fyzické násilie.
Áno, začínam veriť, že p. Sulík je kozmonaut-superman. Pretože mainstreamové média všetkých predstaviteľov liberálov vykresľujú ako nadľudí… A to sa už dostávame do úplne iného ponímania liberalizmu, pretože to všetko sa začína podobať na situáciu aká bola v Európe v časoch nástupu fašizmu a nacizmu.
Pred chvíľkou som si prečítala článok na DAV DVA…
Útoku kvôli svojim názorom sa včera nevyhol ani bloger, ktorý píše aj na Pravdu. Lukáš Perný…
Ale aspoň p. Sulík je spokojný. Cíti sa byť kozmonautom a hlavne, že má v nedeľu ešte stále teplé rožky…
Zdroje:
Link na tv reláciu pripojím k článku, keď bude v archíve.

V uliciach zúri liberálny extrémizmus. Ľuboš Blaha o násilí z réžie „tých slušných“

Čo sa nám to všetkým stalo?

01.06.2020

Chceli sme zmenu. Skutočne sme ju chceli, alebo nám to bolo tak dlho a intenzívne vtĺkané do hláv, že ju chceme, až sme nakoniec tento názor prijali ako fakt, že ju chceme my občania? Skutočne to v našom štáte a vo všetkom bolo také zlé, že musela prísť zmena, ktorá ako vidieť nenechá kameň na kameni, alebo tak ako povedal pán premiér, že keď sa rúbe tak aj triesky [...]

Kvôli Matovičovi, Covidu a politikárčeniu zabúdame na to podstatné. ..

31.05.2020

Dnes sa končí máj, mesiac lásky, zamilovanosti, romantiky. Ten tohtoročný máj bol veľmi čudný. Studené, zamračené počasie s neustálym vetrom, kopírovalo stav politickej scény. Skoro stále sme nevedeli a nevieme, čo prinesie nový deň a aký vietor sa preháňa pánovi premiérovi v hlave. Mnohí sledovali a sledujú jeho vyjadrenia na tlačových besedách a statusy na FB, [...]

Ako sa brániť pred tyraniou a agresivitou?

28.05.2020

Tento článok píšem so súhlasom ľudí, ktorí denne zažívajú psychoteror od blízkeho človeka. Už dlhšiu dobu premýšľam o tom, či môže človek vlastniť iného človeka. Niektorí ľudia sú presvedčení o tom, že môžu a ku na blízkym ľuďom sa správajú ako k majetku. Začalo sa to pred mnohými rokmi, v úplne bežnej rodine. Matka, ktorej výchovné metódy boli prísne [...]

Protest francúzsko paríž demonštrácia floyd

Protesty proti rasizmu sa konali na troch kontinentoch

06.06.2020 20:43

Desaťtisíce ľudí sa zišli v mestách v Austrálii, Ázii aj Európe, aby vyjadrili hnev nad smrťou Afroameričana Georgea Floyda.

73375516 2863339433696260 2844828964973707264 n

NAKA našla v jednej z košických budov rádioaktívny materiál

06.06.2020 19:48

Nehrozí však žiadne nebezpečenstvo ani ohrozenie obyvateľstva, uviedla polícia.

protikorupčný pochod, demonštrácia, protest, námestie snp,

V Bratislave sa konalo protestné zhromaždenie proti vláde

06.06.2020 19:08

Demonštranti sú nespokojný s pretrvávajúcimi protiepidemiologickými opatreniami a naďalej platným núdzovým stavom.

lekári, kĺb, transplantácia, operácia,

Na Slovensku zrealizovali minulý rok rekordný počet transplantácií

06.06.2020 18:24

Pri príležitosti Svetového dňa transplantácií to uviedli minister zdravotníctva SR Marek Krajčí (OĽaNO) a odborníci.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 976
Celková čítanosť: 2904803x
Priemerná čítanosť článkov: 2976x

Autor blogu