Fotka detí so „zlým mužom“. . .

Na internete koluje fotka detí z materskej školy, ktoré boli na exkurzii v budove NR SR, spoznávať štátne symboly.
Na spoločnej fotke sú spolu so svojou učiteľkou a Mariánom Kotlebom.
Hysterické vyhlásenia o tom ako budú niečo také ľutovať do konca života, pretože sa dali odfotiť so „zlým mužom a extrémistom“, ma dosť zarazili pri pohľade na fotku plnú vysmiatych detí spolu s učiteľkou a poslancom.
Nie som zástanca a ani volič M. Kotlebu, ale tento poslanec spolu s ďalšími bol právoplatne zvolený do parlamentu, tak by to mali rešpektovať všetci tí, ktorí na neho sústavne útočia a kydajú.
Označovať a nálepkovať niekoho ako „zlého uja“ a pod., ukazuje na úbohosť dnešnej doby. Nikde som sa nedočítala žiadne informácie o tom, že tento človek spáchal nejaký skutok, z ktorého by bol obvinený a súdený.
Vznik komisie boja proti fašizmu, je len nástrojom oficiálnej propagandy na umlčanie nepohodlných.
Tak ako mi raz napísal jeden z diskutérov, „oficiálna propaganda, môže tvrdo trestať svojich oponentov“, tak aj tieto a iné podobné inštitúcie už teraz začali „hon na bosorky“ svojím spôsobom.
Táto doba mi veľmi pripomína šialenstvo, ktoré vládlo pred druhou svetovou vojnou. Stačí si pozrieť dobové dokumenty.
Neustále hľadanie nepriateľa tam, kde vôbec nie je, je šialenstvom, ktoré zachvátilo celý svet.
Kto chce neustále držať ľudí v strachu a panike?
Komu záleží na tom, aby boli ľudia názorovo roztrieštení a ľahko manipulovateľní?
Komu záleží na tom, aby žili neustále v pochybnostiach?
Komu záleží na tom, aby sa zničili rodinné putá, jednoduché ľudské šťastie, priateľstvo, láska a úcta?
Nenávisť a zúrivosť tých, ktorí doslova opľúvajú ľudí, ktorí majú iný názor, tu v našom mikrosvete „debaty“ máme na dennom poriadku.
Uvedomujú si vôbec títo ľudia čomu a komu slúžia?
Obyvatelia USA, Ruska, Brazílie, Číny, Nemecka, všetkých krajín sveta, tak ako aj my, chcú ráno vstať a cítiť sa bezpečne, ísť pracovať, posielať svoje deti do školy.
Prečo sme dovolili takto zničiť a rozbiť svet, zotročovať v mene mamonu celé národy?
Málokto si uvedomuje, že najmodernejšími výdobytkami vedy a techniky sú zbrane a hlavne zbrane hromadného ničenia.
Mediálna hystéria vládne svetu, vidno to aj v iných krajinách. Štvavými kampaňami proti konkrétnym ľuďom, zakrývajú mocní sveta snahy o úplné ovládnutie a zotročenie ľudstva. Pomocníkov na to majú dosť.
Je zvláštne označovať niekoho za fašistu a extrémistu a zároveň tolerovať a podporovať režim, ktorý sa prezentuje nacionalistickými pochodmi, hajlovaním a vyhrážaním sa smrťou nevinným ľuďom…

Myšlienky 29

07.04.2026

Všetci tí pyšní „vládcovia sveta a zeme“, ktorí vedome pre svoj vlastný prospech a zisk ničia ľudstvo a devastujú celú planétu, zabúdajú na jednu dôležitú vec. Zabúdajú na to, že samotná planéta Zem sa môže začať brániť voči ich vražednej svojvôli a zastaviť ich šialenstvo a besnenie. Devana 7. 4. 2026 Zamyslenie bolo [...]

Láska nad zlato…

03.04.2026

V súčasnosti si len málo ľudí uvedomuje, koľko pravdy a múdrosti sa skrýva v našich rozprávkach. Dnes som si pozrela rozprávku Soľ nad zlato, natočenú v roku 1982 a odrazu som videla v biede kráľovstva kráľa Pravoslava, ktorý vyhnal svoju najmladšiu dcéru, lebo ho ľúbila „iba ako soľ“, biedu nášho skutočného sveta. Pretože tento náš svet, naša [...]

Myšlienky na nedeľu – Boží – Stvoriteľov zámer…

22.03.2026

V živote človeka často prichádzajú chvíle, keď začína premýšľať nad Božím- Stvoriteľovým zámerom. Niekto ho začne hľadať vo chvíľu, keď sa mu zdá, že prišiel o všetko. Iný ho hľadá vtedy, keď sa smer jeho života uberá odlišným spôsobom ako si ho predstavoval. Ďalší o ňom začne premýšľať až na sklonku života. Žiaľ, často sa nájde [...]

vietor, víchrica, počasie

VIDEO: Prudká zmena počasia. Ochladí sa a ešte aj poriadne rozfúka, hrozia mrazy

20.04.2026 09:05

V nasledujúcich dňoch sa začne citeľne ochladzovať a počas týždňa dorazí ešte ďalšia vlna chladnejšieho vzduchu.

SR doprava kolóny D1 uzávera BAX

Pondelňajšie ráno na bratislavských cestách: presuny vám skomplikujú kolóny aj dopravné obmedzenia

20.04.2026 08:34

Vodiči sa zdržia najmä na výjazdoch z mesta a na hlavných ťahoch smerom do centra.

veľryba Timmy

Tisíce ľudí sledujú osud Timmyho. Veľryba uviaznutá na severe Nemecka sa dokázala oslobodiť a pláva zátokou

20.04.2026 08:20

Mladému vráskavcovi pomohla zrejme zvýšená hladina Baltského mora a možno aj koryto, ktoré vyhĺbili záchrancovia.

Britain Ukraine Fashion

Írsko sa odmení utečencom z Ukrajiny, ak odcestujú domov. Koľko peňazí im ponúka za návrat do vlasti?

20.04.2026 08:00

Írsko je síce od Ukrajiny veľmi vzdialené, ale od začiatku ruskej invázie poskytlo dočasný azyl viac ako 120-tisícom utečencom z tohto napadnutého štátu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,454
Celková čítanosť: 6381590x
Priemerná čítanosť článkov: 4389x

Autor blogu