Založ si blog

Falošná a nečistá hra. . .

Takto označil politické aktivity iniciatívy Za slušné Slovensko opozičný politik Igor Matovič vo svojom rozhovore pre portál PL.
Falošnou a špinavou hrou, bolo zneužitie vraždy mladého novinára a jeho priateľky, ktorí štyri dni po ich zavraždení nikomu, okrem rodiny nechýbali, na politické ciele, hneď od začiatku.
Ako inak, ako falošnou a špinavou hrou sa dá nazvať obviňovanie bez dôkazov, mediálne lynčovanie, pokus o prevrat a prevzatie moci, ktoré nastalo ihneď po odhalení vraždy?
Čím boli protesty, ktoré boli organizované a podporované práve opozíciou a aj pánom Matovičom, na ktorých poslúžili naše „celebrity“, ktoré si otvárali ústa naplno a prejavili svoju oddanosť svojim chlebodarcom?
A ako nazvať mediálny hon na čarodejnice a vynášanie rozsudkov bez súdu, ktorý spustili maistreamové média proti vláde ihneď po vražde?
Áno, tento pokus o prevrat na Slovensku bol falošnou a špinavou hrou, presne tak ako bol falošnou a špinavou hrou Zamatový prevrat, za ktorým stáli rovnakí ľudia. Takým istým bol aj Bicyklový majdan, keď opozícia dostala štedrú dotáciu, aby mohla oklamať ľudí a znova využiť ich naivitu a dostať sa k moci a poslúžiť svojim mecenášom výpredajom všetkého cenného, čo tento štát vlastnil.
Špinavou a falošnou hrou sú aj reči o demokracii a slobode a antikomunistická hystéria, ktoré títo ľudia šíria cez masmédiá.
Už tridsať rokov sme práve touto „falošnou a nečistou“ hrou zaťahovaní do reálnej „hry o tróny“ mocných tohoto sveta a sme len pešiakmi v ich boji o moc.
Neviem, čo očakávali opoziční politici od ľudí, ktorí od začiatku stoja za študentskými pochodmi a po-Slušným Slovenskom.
Prevrat sa nekonal, ľudia už majú plné zuby protestov a krikľúňov. Nekonali sa ani predčasné voľby a plánované prevzatie moci a opozícia znova nesplnila to, čo mala.
Pochody za slušné Slovensko boli politickou akciou hneď od začiatku.
Boj o moc je vždy špinavou a falošnou hrou, ale to by naši páni politici mali vedieť, pretože práve oni, sú hlavnými aktérmi tých hier.
Aj v politike platí, že to, čo politici zasejú, to aj žnú.

Socializmus s ľudskou tvárou. . .

22.08.2019

Včera popoludní som počúvala spomienky, ktoré vysielala jedna z rozhlasových staníc, na udalosti, ktoré sa odohrali v auguste 68. Bola tam aj anketa, v ktorej sa pýtali ľudí ako oni vnímali viac »

Niečo na tom Ficovi je. . .

20.08.2019

Pomyslela som si, keď som si prečítala nový komentár pána Vagoviča, ktorého titulok znel „Fico je vystrašený na smrť“. V posledných dňoch nabralo šírenie nielen Kočnerohystérie, ale viac »

Klamstvo ako nástroj moci. . .

18.08.2019

Stačí, aby bolo pekne sformulované, bolo podložené faktami s prívlastkami „ údajne, vraj, určite“, vyrobenými na objednávku a povedané v pravý čas. Pre istotu ho treba prikrášliť srdcervúcim viac »

zeman, babiš

Vedenie ČSSD odhlasovalo zotrvanie vo vláde

23.08.2019 21:50

Česká koaličná vláda, zložená z hnutia ANO a sociálnych demokratov (ČSSD) a podporovaná komunistami, pokračuje.

poľsko, tatry, búrka, blesk, vrtuľník, helikoptéra

Búrku v Tatrách Poliaci prirovnávajú k teroristickému útoku, nezvestných už našli

23.08.2019 21:04

Vyhlásil to v piatok predstaviteľ horskej záchrannej služby na poľskej strane.

poľsko, tatry, búrka, blesk

SHMÚ vyzýva turistov na opatrnosť, v prípade búrok majú zísť do nižších polôh

23.08.2019 20:02

Ak chcú turisti vyraziť do hôr aj v prípade hroziacich búrok, mali by ísť skoro ráno a sledovať oblohu a radar.

PEOPLE-JEFFREY EPSTEIN/DOCUMENTS

Francúzsko začalo vyšetrovať sexuálne zločiny proti deťom súvisiace s Epsteinom

23.08.2019 18:20

Možné obvinenia sa týkajú znásilnenia a sexuálneho obťažovania neplnoletých osôb, pričom niektoré mali menej než 15 rokov.