Založ si blog

Falošná a nečistá hra. . .

Takto označil politické aktivity iniciatívy Za slušné Slovensko opozičný politik Igor Matovič vo svojom rozhovore pre portál PL.
Falošnou a špinavou hrou, bolo zneužitie vraždy mladého novinára a jeho priateľky, ktorí štyri dni po ich zavraždení nikomu, okrem rodiny nechýbali, na politické ciele, hneď od začiatku.
Ako inak, ako falošnou a špinavou hrou sa dá nazvať obviňovanie bez dôkazov, mediálne lynčovanie, pokus o prevrat a prevzatie moci, ktoré nastalo ihneď po odhalení vraždy?
Čím boli protesty, ktoré boli organizované a podporované práve opozíciou a aj pánom Matovičom, na ktorých poslúžili naše „celebrity“, ktoré si otvárali ústa naplno a prejavili svoju oddanosť svojim chlebodarcom?
A ako nazvať mediálny hon na čarodejnice a vynášanie rozsudkov bez súdu, ktorý spustili maistreamové média proti vláde ihneď po vražde?
Áno, tento pokus o prevrat na Slovensku bol falošnou a špinavou hrou, presne tak ako bol falošnou a špinavou hrou Zamatový prevrat, za ktorým stáli rovnakí ľudia. Takým istým bol aj Bicyklový majdan, keď opozícia dostala štedrú dotáciu, aby mohla oklamať ľudí a znova využiť ich naivitu a dostať sa k moci a poslúžiť svojim mecenášom výpredajom všetkého cenného, čo tento štát vlastnil.
Špinavou a falošnou hrou sú aj reči o demokracii a slobode a antikomunistická hystéria, ktoré títo ľudia šíria cez masmédiá.
Už tridsať rokov sme práve touto „falošnou a nečistou“ hrou zaťahovaní do reálnej „hry o tróny“ mocných tohoto sveta a sme len pešiakmi v ich boji o moc.
Neviem, čo očakávali opoziční politici od ľudí, ktorí od začiatku stoja za študentskými pochodmi a po-Slušným Slovenskom.
Prevrat sa nekonal, ľudia už majú plné zuby protestov a krikľúňov. Nekonali sa ani predčasné voľby a plánované prevzatie moci a opozícia znova nesplnila to, čo mala.
Pochody za slušné Slovensko boli politickou akciou hneď od začiatku.
Boj o moc je vždy špinavou a falošnou hrou, ale to by naši páni politici mali vedieť, pretože práve oni, sú hlavnými aktérmi tých hier.
Aj v politike platí, že to, čo politici zasejú, to aj žnú.

Je Slovensko bohatý štát?

18.09.2018

Obedy zadarmo pre školopovinné deti a takisto bezplatné cestovanie vlakom pre žiakov, študentov a dôchodcov si môže dovoliť bohatý štát. Takisto nákup bojových lietadiel, vrtuľníkov a inej viac »

Čas jesenných hmiel. . .

15.09.2018

Prichádza pomaly, nebadane spolu so skracujúcim sa dňom. Pred pár dňami bolo o piatej ráno svetlo a vychádzalo slnko a v posledných dňoch som sa zobudila už do tmy. Často pozorujem ako jesenná viac »

Trh márnosti. . .

13.09.2018

Bola moja prvý myšlienka, keď som videla tu na portáli fotografiu "živého Kena", bizarnej postavičky muža, ktorý urobil všetko preto, aby sa podobal na svoju milovanú plastikovú bábiku. V viac »

Francúzsko, Emmanuel Macron,

Macron predstavil zmeny v systéme zdravotníckej starostlivosti

18.09.2018 15:13

Francúzsko sa ocitlo na čele rebríčka v správe Svetovej zdravotníckej organizácie porovnávajúcej 191 krajín v roku 2000.

biela pastelka, verejna zbierka

Zbierka Biela pastelka pomôže nevidiacim už tento piatok

18.09.2018 15:03

Dobrovoľníci s pokladničkami budú darcom v asi 300 mestách a obciach rozdávať spinky v tvare bielej pastelky.

vysoké tatry, prívalové dažde

Rieka Belá si takúto záchranu nezaslúžila

18.09.2018 15:00

V polovici júla Tatry zaliala voda. Najpostihnutejšie obce vyhlásili krízové stavy a tretí stupeň povodňovej aktivity.

jahody, ovocie, tržnica, nákup, jahoda

Okrem jahôd boli v Austrálii objavené ihly aj v banáne a jablku

18.09.2018 14:37

Queensland a Nový Južný Wales,vypísali odmenu 100.000 austrálskych dolárov za informácie o vinníkoch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 678
Celková čítanosť: 1222194x
Priemerná čítanosť článkov: 1803x

Autor blogu

Kategórie