Založ si blog

„Deti sú živé kvety zeme. “

 

Ilustračný obrázok: Pixabay

Na tento výrok Maxima Gorkého som si spomenula, keď som čítala článok, ktorý som dostala do pošty, v ktorom sa píše, že ďalšia z materských škôlok v Nemecku ponúkla malinkým deťom miestnosť na masturbáciu.

Na akej úrovni je spoločnosť, ktorá ničí nevinnosť detí predčasnou sexualizáciou?

Na akej úrovni je spoločnosť, ktorá prznenie detskej nevinnosti vydáva za spoločenský progres  snaží sa z neho vytvoriť spoločenskú normu?

Mnoho ľudí možno iba pokrúti hlavou, alebo cítia hnus a odpor voči takýmto praktikám, ale len málokto si uvedomuje, že je to iba ďalšie pokračovanie zámerného deformovania detskej psychiky a možno len pár ľudí chápe, že táto zámerná likvidácia duševného a duchovného sveta detí a mladých ľudí je pokračovaním sociálneho experimentu, ktorý bol vykonaný na deťoch a mladých ľuďoch počas covidovej pandémie.

Dlho si všímam, že deti sú zámerne vychovávané k tvrdému individualizmu, ktorý neskôr prerastá do egoizmu. Rýchly nástup najmodernejších technológií začal oberať deti a mladých ľudí o fantáziu a tvorivosť. O to najprirodzenejšie, čo v deťoch je a čo im pomáha vyvíjať sa po všetkých stránkach a intelektuálne a duchovne rásť a dospieť v skutočného človeka.

Počas covidovej pandémie boli deti a mladí ľudí zákerným a krutým spôsobom zatvorení ako zvieratká do klietok domovov a bola im odopretá možnosť nielen sa vzdelávať normálnym spôsobom, ale bola aj násilne prerušená ich prirodzená socializácia, stretávanie sa s vrstovníkmi, spoločné hry a aktivity s priateľmi a kamarátmi. A práve kvôli tomuto experimentu, za ktorý doteraz nikto nenesie zodpovednosť, množstvo detí a mladých začalo trpieť zhoršeným psychickým stavom.

Násilná gender a LGBTI propaganda a teraz aj predčasná sexualizácia tých najmenších ničí budúcnosť ľudstva, naše deti.

Preto sa pýtam, na akej úrovni je spoločnosť, či civilizácia, ktorá si dobrovoľne ničí vlastnú budúcnosť?

Na akej úrovni je spoločnosť, ktorá dovolí takýmto sofistikovaným spôsobom ubližovať práve tým, ktorých by mala najviac chrániť a milovať?

To skutočne spoločnosť túži po tom, aby z  detí bolo vychovávané poslušné stádo, bez vlastnej vôle, ktoré sa bude dať jednoducho ovládať na základe pudov?

Áno, deti sú skutočne kvetmi Zeme.

A kým a čím sú všetci tí, ktorí sa iba ticho prizerajú, keď sú ich vlastné deti vytrhávané z koreňov, násilne lámané a ničené perverznosťou mocenských elít a ich lokajov?

Akými kvetmi také deti budú?

Suchými, bez života, neschopnými rásť a kvitnúť a priniesť ďalší život…

Toto naozaj chceme? Toto chce spoločnosť?

Alebo je to väčšine úplne jedno?

 

Devana

Slnovratovo 28. január 2024

Článok bol zverejnený na: Belobog.sk

 

„Dežo plní plán…“

07.03.2024

Pomyslela som si, keď som si prezerala nový cestovný poriadok, pretože mi v prvom momente pripomenul starý vtip o Dežovi, ktorý behal po stavbe s prázdnym fúrikom. Keď chlapi videli, že doň nič nenakladá, ani nevykladá, len s ním pojašene behá po stavenisku, začudovane na neho pozerali a keď sa ho spýtali čo to robí odpovedal: „Plním plán!“ Presne takto [...]

Na čom záleží?

06.03.2024

Dnes, v deň 549. výročie narodenia Michelangela Buonarrotiho, génia nielen doby minulej, ale aj tej súčasnej som premýšľala nad tým, kým človek môže byť a kým v skutočnosti je. A pred chvíľou, keď som z mojej obľúbenej zbierky Michelangelových básní Som ako mesiac vyberala báseň na zverejnenie, som si pri jej čítaní uvedomila, na čom záleží [...]

Župan Majerský cielene likviduje Prešovský samosprávny kraj…

06.03.2024

A začal verejnou autobusovou dopravou. V decembri som písala o tom, komu by mala slúžiť verejná autobusová doprava. V tom období nastali prvé problémy s autobusovou dopravou, ktorá minimálne dvadsať rokov ako tak slúžila občanom kraja a zabezpečovala im možnosť cestovať . Ku dňu 3.3. 2024, keď bol do praxe uvedený nový cestovný poriadok, sa situácia [...]

vojna na Ukrajine, Petrohrad, Rusko

ONLINE: Útok na Charkov vyšetrujú na Ukrajine ako vojnový zločin

19.05.2024 07:35

Ukrajina obvinila Rusko, že zámerne cieli na civilistov v Charkovskej oblasti a preto raketové útoky vyšetruje ako vojnový zločin.

SR Handlová vláda výjazdové rokovanie streľba Fico TNX

Vyšetrovanie atentátu na Fica by mali dokončiť o pár mesiacov, hovorí odborník. Akýkoľvek trest môže byť pre strelca doživotný

19.05.2024 07:00

Bývalý elitný vyšetrovateľ vysvetlil, ako by mali vyzerať kroky organov činných v trestnom konaní v najbližších dňoch

India, hory, Himaláje, Dharmsala

Telá americkej horolezkyne a jej nepálskeho sprievodcu zniesli zo Šiša Pangmy

19.05.2024 06:12

Tím horolezcov zniesol telá americkej horolezkyne a jej nepálskeho sprievodcu, ktorí vlani zahynuli v lavíne na hore Šiša Pangma v Tibete.

ŠTS, Kaliňák

Prísne opatrenia a sľub atentátnika. Súd ho poslal do väzby: Fica čakajú kľúčové hodiny, politici sa hádajú

19.05.2024 06:00

Premiér je pri vedomí a Kaliňák od neho dostal inštrukcie, vláda funguje ďalej. Atentátnika poslal súd do väzby, no rozhodnutie nie je právoplatné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,395
Celková čítanosť: 5517738x
Priemerná čítanosť článkov: 3955x

Autor blogu