Založ si blog

Už viete, prečo bol na Slovensku vyhlásený núdzový stav?

 

Už viete, prečo boli mediálne divadlá so zatýkaním zdravotníkov a R. Fica a vyhlásenie vládnych politikov, že pravidlá musia platiť pre všetkých rovnako?

Už viete, prečo médiá uverejňujú najmä také zábery z demonštrácií  proti covidovým opatreniam v zahraničí , v ktorých policajti surovo  mlátia demonštrantov?

 

Ilustračné foto: Pixabay

 

Nie, núdzový stav nebol vyhlásený kvôli tomu, aby sa zastavilo šírenie vírusu.

Bol vyhlásený kvôli tomu, aby sa ľudia nemohli brániť svojvôli tejto vlády.

Bol vyhlásený  kvôli tomu, aby táto vláda a jej lokaji mohli naďalej likvidovať tento štát.

Oveľa horším problémom v SR ako je Covid 19  je to, čo pácha vláda spolu s vládnymi poslancami a inými vysokými štátnymi úradníkmi.

Schválením novely zákona o ochrane prírody, proti ktorej boli lesníci, súkromní vlastníci lesa a samospráva TANAPu, ale aj iné spoločenstvá, vládna chunta vytvorila zo Slovenska „surovinový doplnok“ EÚ. Už nestačí, že sme druhotriednou kolóniou s lacnou pracovnou silou v montážnych halách. Terajší mocipáni za tučný bakšiš ponúkli na zlatom podnose veľkokapitalistom, pardon „strategickým investorom“, ešte aj to posledné, čo v tomto štáte ostalo. Lesy  a nemyslím tým iba samotnú drevnú hmotu, ale aj samotnú krajinu. A ponúkli im najmä strategickú surovinu nevyčísliteľnej hodnoty, čistú pitnú vodu.

Obrovským nebezpečenstvom kvôli strate posledných zvyškov suverenity nášho štátu, je dohoda  o obrannej spolupráci medzi SR a USA, ktorej návrh odmieta  aj Generálna prokuratúra SR.

To, v akom stave je náš štát, dokázala skutočnosť, že pred parlamentom počas štátneho sviatku Vzniku Slovenskej republiky, neboli vyvesené štátne  vlajky. Kancelária NR SR to síce ospravedlňovala zlými poveternostnými  podmienkami, čo však nebola pravdivá informácia, pretože v Bratislave a v okolí, nebol silný vietor.

Preto by sme si mali zobrať príklad zo slov novoročného prejavu pani Čaputovej a mali by sme sa prestať správať ako poddanní  a nevoľníci slovenských veľkokapitalistov, ktorí po posledných parlamentných voľbách ovládli Slovensko. Títo páni milionári zaviedli v našom štáte  novú,  prazvláštnu politickú kultúru,  v ktorej sa miešajú prvky feudalizmu s diktátorstvom a ktorá nemá nič spoločné s demokraciou, zaručujúcou občanom štátu základné ľudské, sociálne a občianske  práva.

Výsledkom tejto novej politickej kultúry je spolitizovanie silových zložiek SR a rovnako aj justície a prokuratúry a ich zneužívanie vládnou mocou na dosiahnutie mocenských cieľov.

Nie, nikto z nás nie je poddaným, či nevoľníkom tejto vlády.  Sme občania Slovenskej republiky.

A každý jeden z občanov nášho štátu, by si mal uvedomiť to, o čom často píšem. A to, že štát, sme my občania a nie politici a ich nominanti na postoch vysokých štátnych úradníkov. Štát, to nie je iba Matovič s Hegerom, či Naď s Korčokom, alebo Čaputová s Budajom. Štát,  to nie sú poslanci, ktorí za nadpriemerný plat stláčajú tlačítka v parlamente, pracujú na politickú objednávku a hlasujú v neprospech občanov tohto štátu. Sú to iba volení zástupcovia ľudu, čiže v skutočnosti naši zamestnanci a našimi zamestnancami sú aj štátni úradníci vo svojich funkciách, ktorí tieto funkcie takisto zneužívajú.

Žiaľ, stalo sa to, že títo mocipáni, zneužívaním právomocí a porušovaním zákonov vytvárajú z nášho štátu kolóniu EÚ a USA a z občanov nevoľníkov, ktorí v tomto  štáte nemajú žiadne práva, iba povinnosti.

A práve kvôli tomu, aby súčasní mocipáni a ich lokaji mohli beztrestne likvidovať náš štát a nás občanov, bol na Slovensku znova vyhlásený núdzový stav.

 

Článok bol pôvodne zverejnený na belobog.sk

Hodina býka

22.11.2022

„Čo sa nám to všetkým stalo? Chceme ešte ostať ľuďmi? Chceme vôbec prežiť, alebo sa stať zabudnutou mŕtvou civilizáciou a planétou?“ boli moje prvé myšlienky po prečítaní si jedinečnej knihy Ivana Antonoviča Jefremova „Hodina býka“. Hneď v prvých okamihoch, keď som sa začítala do jej slov, zaplavil ma zvláštny a dôverne známy pocit. Pochopila [...]

Som iba tuláčka…

19.11.2022

Som iba tuláčka, ktorá sa túži vrátiť späť domov, do hviezdnej pavučiny osudu nehľadiac na smútok hmlistých rán utekajúceho života… Som iba tuláčka, utekajúca sama pred sebou v záplave lístia opadaných snov, keď túžim odložiť ťarchu svojich smútkov do tepla Tvojich dlaní… Som iba tuláčka hľadajúca Ťa v hĺbke času a vždy keď Ťa [...]

Ľudia bez cieľa…

18.11.2022

Oficiálne oslavy výročia „Nežného a zamatového prevratu“ sa skončili. Organizátori a pamätníci „revolúcie“ dorečnili v televíziách. Bežným ľudom skončil deň pracovného voľna a dnes sa bývalé Československo opäť ponorilo do „slobody a demokracie“, ktorú priniesol 17. november…. Deň pred výročím osláv „slobody a demokracie“ som [...]

vlak

Pri Barcelone sa zrazili dva vlaky, zranených je 70 ľudí

07.12.2022 10:14

Vlak idúci do Barcelony narazil v stanici Montcada i Reixac do súpravy, ktorá mala takisto namierené do Barcelony.

ockovanie-covid-nfs-clanok pfizer

Prokuratúra vyšetruje nákup vakcín. Šéf Pfizeru sa už dvakrát vyvliekol z vypočutia

07.12.2022 09:36

Firma, ktorá na Slovensko dodáva najviac očkovacích látok, zaujala pozornosť europoslancov.

t72-m

USA tlačia na Berlín: Dodajte Ukrajine tanky. Leopardy však majú ísť na Slovensko

07.12.2022 09:22

Ukrajina zatiaľ žiadne tanky západnej konštrukcie nedostala, hoci o ne má záujem.

mikuláš, santa claus, vianoce, zima,

Nervózny Mikuláš v Poprade kričal na rómske deti. Kradli nám sladkosti, bráni sa

07.12.2022 08:01

Na sociálnych sieťach sa šíri video z mikulášskej slávnosti v popradskej mestskej časti Matejovce.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,287
Celková čítanosť: 4882034x
Priemerná čítanosť článkov: 3793x

Autor blogu