Založ si blog

Mikuláš Dzurinda presne a jasne vystihol podstatu problému povinného očkovania. . .

 

Už pár dní premýšľam nad  vyjadrením Mikuláša Dzurindu ohľadom povinného očkovania proti Covid 19 v relácii Na telo tv Markíza.

Rozhodnutie o povinnom očkovaní prirovnal k vlastnému rozhodnutiu o povolení preletov lietadiel NATO ponad SR, ktoré následne „humanitárne bombardovali“ bývalú Juhosláviu. Dokonca ho prirovnal  aj k „nepopulárnym rozhodnutiam“ zlikvidovať slovenské hospodárstvo a  ekonomiku.

 

Ilustračné foto: Pixabay

 

Je zvláštne, ako málo sa médiá a ľudia venovali týmto jeho slovám.

Pretože každý súdny človek vie, aké následky malo rozhodnutie M. Dzurindu, povoliť prelety bombardérov NATO, ktoré odmietli Rakúsko a Grécko. Zničená krajina, mŕtvi nevinní, ženy, deti.

Takáto neospravedlniteľná vojenská agresia,  hoci ospravedlňovaná honosnými názvami akým je „humanitárne bombardovanie a boj za slobodu a demokraciu“, je ohavným zločinom proti ľudskosti.

A ako nazvať zámernú likvidáciu ekonomiky a hospodárstva štátu a výpredaj strategických podnikov zahraničným investorom?

Preto si myslím, že keď bývalý premiér prirovnal rozhodnutie  politicky nariadiť „povinné očkovanie“ k povoleniu preletov lietadiel za účelom humanitárneho bombardovania, občania by mali spozornieť. Najmä preto, lebo aj Dzurindov bicyklový majdan na Slovensku podporil politickou filantropiou a miliónmi dolárov ten istý človek, ktorý podporil aj prezidentskú kampaň Z. Čaputovej.

 

Niečo na tom Matovičovi je…

16.08.2022

Pred viac ako dvomi rokmi povedal, že je a bude šašom, ktorý vždy hovorí pravdu. Sociopatickým správaním a urážaním ľudí si znepriatelil väčšinu obyvateľov štátu, dokonca aj mnohých z tých, ktorí ho volili len preto, aby na Slovensku bola sranda. Hrubo sa vyjadruje na adresu prezidentky a koaličných partnerov vo vláde a v súčasnosti ho mnohí vinia za [...]

Minister Naď môže byť znechutený z politiky, ale…

08.08.2022

Ale, treba zdôrazniť, že je vrcholným predstaviteľom a tvorcom politiky z ktorej je znechutený. Preto by bolo vhodné položiť otázku: „Je minister Naď znechutený aj sám zo seba?“ Politická situácia na Slovensku je veľmi vážna, ale dá sa v súčasnosti ešte vôbec hovoriť o politickej situácii, či politike? Pretože to čo robí súčasná vláda, je iba [...]

Ak by to s tou ekológiou mysleli vážne, tak by ľuďom nevnucovali červy a nelikvidovali poľnohospodárstvo, ale…

25.07.2022

Ak chce človek riešiť problémy a niečo zmeniť, tak ich musí správne definovať a hľadať všetky možné riešenia. To platí aj o súčasnej situácii, keď na Slovensku a aj v mnohých iných štátoch reálne hrozí hladomor. Hladomor, ktorý nie je následkom klimatických zmien a vojny na Ukrajine, aj keď je to ľuďom médiami a politikmi takto podávané. [...]

Kim Jo-čong

Juhokórejský prezident by mal sklapnúť, vyhlásila sestra severokórejského vodcu

19.08.2022 10:00

Kim Jo-čong tak reagovala na opakovanú ponuku Jun Sok-jola, že je jeho krajina ochotná Severnej Kórei poskytnúť hospodársku pomoc výmenou za jadrové odzbrojenie.

Monika Jankovská

Proces s Jankovskou odročili, nebola jej včas doručená obžaloba

19.08.2022 09:44

Dôvodom je nedodržanie lehoty na prípravu.

Platan

V malackom parku sa zlomil vyše 100-ročný platan, spadol na budovu vinárne

19.08.2022 09:38

Pri udalosti sa nikto nezranil. Mesto uzavrelo jeden zo vstupov do parku.

zdruzena tkanivova banka UNLP

Košická univerzitná nemocnica kúpila z operačného programu nové prístroje

19.08.2022 09:00

Vďaka moderným technológiám za viac ako 100-tisíc sa zrýchli a skvalitní diagnostika ochorenia COVID-19 u pacientov, ale aj u zamestnancov UNLP.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,278
Celková čítanosť: 4727512x
Priemerná čítanosť článkov: 3699x

Autor blogu