Založ si blog

Tarabov status, ako zástupný problém koalície a médií. . .

 

Vlna mediálneho lynču, ktorá sa vzniesla na poslanca Tarabu  po uverejnení statusu, kde napísal len jednu jedinú vetu a použil fotografiu prezidentkinej dcéry, ktorú predtým zverejnili všetky mainstreamové médiá,  sa dá chápať z rôznych uhlov pohľadu.

Je zvláštne vidieť dvojaký meter na posudzovanie toho, čo sa stalo. Módnu ikonu z prezidentkinej neplnoletej dcéry vytvorili v skutočnosti médiá, ktoré túto správu po mondénnej a okázalej módnej prehliadke priniesli. Taraba napísal len to, čo písali médiá.

 

Ilustračné foto: Pixabay

 

Iné však bolo to, čo písal pod jeho statusom rozzúrený dav ľudí, ktorí v celej tejto akcii médií a liberálnej smotánky videli len sprostú provokáciu.

S čím však nesúhlasím, boli hrubé urážky dievčiny samotnej kvôli jej vzhľadu. A toho sa média  spolu s pani prezidentkou vďačne chytili.

Chytili sa toho preto, aby znova  spoločne kryli zlyhania a zločiny tejto vlády, ktorej členom je aj spomínaná prezidentka Čaputová.

Usporiadanie pompéznej módnej prehliadky, ktorej sa pani prezidentka zúčastnila sediac v prvom rade, práve vo Svetový deň boja proti chudobe, je hrubou provokáciou vládnucej liberálnej kasty.

Bol to otvorený výsmech tým, ktorých táto vláda s podporou samotnej prezidentky ženie do čoraz väčšej chudoby.

Chápem rozhorčenie pani prezidentky ako matky. Ale čo robí ona? Chápe situáciu obrovského množstva matiek, ktoré sa trápia s biedou a onedlho nebudú mať čo dať deťom jesť?

Ak by „citlivo vnímala“,  ako to ona rada hovorí situáciu na Slovensku, tak by sa nikdy neznížila k veľkopanským a papalášským manierom, ktorými sa preslávila viac, ako svojou prácou.

Áno, pani prezidentka s médiami  spoločne vytvorili zástupný problém, ktorým teraz budú zabávať  o ohlupovať Slovač. Nejako predsa treba zakryť to, čo sa deje.  Rozklad štátu, ekonomiky, narastajúcu chudobu. Nejako treba zakryť bezbrehé vykrádanie štátu a ožobračovanie jeho občanov. Áno treba zakryť okatú totalitu a diktatúru, ktorá zavládla po nástupe tejto liberálnej vlády.

A práve toto, začali „citlivo vnímať“, občania tohto štátu. Mnohí vidia, že ten papalášizmus na Slovensku zaviedli práve protekčné detičky bývalých komunistických papalášov, ktorí po Zamatovom prevrate rozpredali štát.

Štát, na ktorom doslova parazitujú a ktorý svojím konaním vedú ku krachu a bankrotu.

Žiaľ neuvedomujú si, že svojou parazitickou chamtivosťou nezabíjajú len tento štát, ale seba samotných.

Z chudoby miliónov Slovákov sa vysmievajú. Prečo? Pretože oni samotní sú postihnutí oveľa horšou biedou, duševnou a morálnou.

Nie, status poslanca Tarabu nie je problém. Problémom je otvorený výsmech tejto vlády a médií občanom tohto štátu. Problémom je parazitizmus a chamtivosť. Problémom je papalášizmuz, rodinkárstvo, protekčné správanie. Problémom je pľuvanec pani prezidentky do tvárí všetkých matiek a otcov, ktorí už teraz zápasia s chudobou,

Prečo naše médiá nepíšu o tom, že česká vláda už prijala opatrenia proti zvyšujúcej sa chudobe? Asi zatiaľ nemajú až takých géniov vo vláde, ktorí radia chudobným ľuďom vyšrobovať žiarovku, alebo poradiť tým najchudobnejším požiadať o splátkový kalendár, keď nebudú mať na zaplatenie energií, vody a tepla…

Žiaľ naša vláda sa v súčasnosti správa presne tak,  ako ruskí oligarchovia, keď chceli zastaviť hnev ubiedeného ľudu počas VOSR. Stepan Georgievič Liazonov – „ruský Rockefeller“ tej doby, chcel pozvať na likvidáciu vlastných občanov cudzie vojská  a milionár Rjabušinskuj chcel ľudí trestať  a vyhladovať „kostnatou rukou hladu a biedy“.

Áno, toto je skutočný problém Slovenska a nie Tarabov status o novej slovenskej modelke.

Rozklad štátu a narastajúca bieda  a neistota Slovákov…

 

Hodina býka

22.11.2022

„Čo sa nám to všetkým stalo? Chceme ešte ostať ľuďmi? Chceme vôbec prežiť, alebo sa stať zabudnutou mŕtvou civilizáciou a planétou?“ boli moje prvé myšlienky po prečítaní si jedinečnej knihy Ivana Antonoviča Jefremova „Hodina býka“. Hneď v prvých okamihoch, keď som sa začítala do jej slov, zaplavil ma zvláštny a dôverne známy pocit. Pochopila [...]

Som iba tuláčka…

19.11.2022

Som iba tuláčka, ktorá sa túži vrátiť späť domov, do hviezdnej pavučiny osudu nehľadiac na smútok hmlistých rán utekajúceho života… Som iba tuláčka, utekajúca sama pred sebou v záplave lístia opadaných snov, keď túžim odložiť ťarchu svojich smútkov do tepla Tvojich dlaní… Som iba tuláčka hľadajúca Ťa v hĺbke času a vždy keď Ťa [...]

Ľudia bez cieľa…

18.11.2022

Oficiálne oslavy výročia „Nežného a zamatového prevratu“ sa skončili. Organizátori a pamätníci „revolúcie“ dorečnili v televíziách. Bežným ľudom skončil deň pracovného voľna a dnes sa bývalé Československo opäť ponorilo do „slobody a demokracie“, ktorú priniesol 17. november…. Deň pred výročím osláv „slobody a demokracie“ som [...]

Rusko, Ukrajina

ONLINE: Príď na Ukrajinu. Zelenskyj vyčíta Muskovi, že hovorí o tom, čo nevidí

01.12.2022 06:00

"Ak chcete pochopiť, čo tu Rusko urobilo, príďte na Ukrajinu a uvidíte to na vlastné oči," odkázal Zelenskyj Muskovi.

Ukrajina Rusko Vojna Invázia Buča UARUS

Správa z Charkova: Keď zapnú prúd, bojím sa, že vyhoríme

01.12.2022 05:45

Pred desiatimi minútami nabehla elektrina, nemali sme ju šestnásť hodín. Hádajte, čo som urobila ako prvé?

30november2022 Vlada Podpis Lekari 4919703u

Lekári si presadili vyššie platy, Matovič ich naďalej urážal. Kríza ešte nie je úplne zažehnaná

30.11.2022 22:38

Hoci sa vláda dohodla s lekármi, potlesku sme sa nedočkali. Memorandum je síce podpísané, realita v nemocniciach ešte môže prekvapiť.

Maroš Žilinka

Ako vziať Žilinkovi paragraf 363? Po zmene volá prezidentka, aktivisti aj politici

30.11.2022 20:00

Okrem prezidentky, neziskových organizácií a množstva poslancov chce zmenu aj expremiér Igor Matovič. Generálneho prokurátora Maroša Žilinku obvinil, že nesleduje spravodlivosť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,287
Celková čítanosť: 4876465x
Priemerná čítanosť článkov: 3789x

Autor blogu