Založ si blog

Nie som pokusné zviera, som Človek. . .

Som cítiaca ľudská bytosť  a odmietam sa stať pokusným zvieraťom nenažrancov, ktorým nikdy nešlo o ľudské zdravie a životy, ale iba o naplnenie si chorých, egoistických ambícií  zarobiť a získať čo najviac na ľudskom utrpení a nešťastí.

 

Zdroj: Getty Images

 

Odmietam ich totalitné a sadistické praktiky, ktorými chcú ľudí prinútiť k poslušnosti. Poslušnosti plniť ich príkazy, ktorými sa snažia ľudí čoraz viac zotročiť, postaviť ich do úlohy poslušných biorobotov, ktorí budú ochotní kvôli ich mamonárskym chúťkam zabíjať, ale aj sa nechať dobrovoľne zabiť.

Odmietam sa dať očkovať  neznámou vakcínou, za ktorej vedľajšie účinky odmietajú farmafirmy, ktoré očkovacie látky vyvíjajú a vyrábajú, niesť zodpovednosť. Zodpovednosť, ktorú majú prebrať vlády. Vlády, ktoré doteraz za svoje konanie nikdy neniesli žiadnu zodpovednosť. Zodpovednosť, ktorú tieto vlády automaticky prenášajú na štát. Štát, ktorým sme my všetci.

Odmietam sa podriadiť svojvôli politikov a takzvaných „odborníkov a lekárov“, ktorí sú v skutočnosti lobistami  farmaceutických koncernov a lokajmi ich majiteľov a plnia ich rozkazy. Až do takej miery, že chcú siahnuť ešte aj na naše deti.

Som Človek a  mám slobodnú vôľu rozhodnúť sa, ako naložím so svojim životom  a zdravím. Mám  svoje práva, ktoré títo dobre platení lokaji porušujú hrubým nezákonným spôsobom, aký sa používa len vo vojnových časoch, alebo pri totalitnom spôsobe vládnutia.

Som Človek a preto sa zamýšľam nad mnohým. Napríklad aj nad tým, čo v skutočnosti je Covid 19, keďže v poslednej dobe sa ukazujú ako pravdivé slová tých „konšpirátorov“, ktorí tvrdili, že je to umelo vytvorený vírus, ktorý unikol z laboratórií vo Wu-chanu. Verím, že onedlho výjde najavo aj pravda o tom, kto toto laboratórium vlastní a financuje.

A práve samotný Covid 19, jeho pôvod, ale aj to čím v skutočnosti je sa dostáva do úzadia kvôli očkovaniu. Masívnemu očkovaniu miliárd ľudí vo svete. Informácie sú podávané útržkovito a mainstreamové média zahmlievajú a zámerne zamlčujú dôležité informácie, najmä o nežiaducich vedľajších účinkoch vakcín, ktoré boli vyvinuté v „rekordnom čase“. Naopak, zapredali sa na masívnu očkovaciu reklamnú kampaň a dávajú priestor na  šikanovanie, prenasledovanie a verejné lynčovanie ľudí s iným názorom.

Preto sa ako mysliaca bytosť pýtam, ako je možné že všetci kompetentní odmietajú niesť zodpovednosť za vedľajšie účinky  vakcín a snažia sa ju preniesť na nás všetkých,  ktorí tvoríme štát?

Pýtam sa, ako je možné, také hrubé porušovanie ľudských práv a medzinárodných  dohôd vysokými štátnymi predstaviteľmi na čele s prezidentkou a vládou?

Pýtam sa, ako je  možné  násilné presadzovanie totalitných spôsobov vládnutia a vytváranie „covidového apartheidu“, ak žijeme v slobodnom a demokratickom štáte?

Pýtam sa, koľko ľudí si uvedomuje, že všetko to, čo sa okolo nás deje sú príznaky vojnového stavu, pretože vojny proti ľudstvu  a štátom sa v súčasnosti vedú najmä hybridnými spôsobmi boja?

Pýtam sa, vedia občania nášho štátu, že toto masívne očkovanie je klinickou štúdiou tak, ako bolo aj celoplošné testovanie, ku ktorému bola väčšina občanov tohto štátu prinútená hrubým vydieraním a porušovaním zákonov ústavnými činiteľmi a predstaviteľmi štátnej moci, ktorí týmto spôsobom zdehonestovali Ústavu SR?

Pýtam sa, koľkí občania dobrovoľne a vlastným podpisom súhlasili s tým, že sa stanú pokusnými objektmi klinickej štúdie, či už pri celoplošnom testovaní a teraz pri očkovaní?

Pýtam sa, uvedomujú si občania, aké  vážne zdravotné následky môžu zanechať tieto vakcíny, za ktoré nikto z kompetentných nechce niesť zodpovednosť na ich zdraví o pár rokov, keď už teraz vykazujú až také  závažné vedľajšie účinky s následkom smrti, že očkovanie by malo ihneď prestať?

Nie som pokusné zviera, som Človek. Preto nebudem hazardovať so svojím životom. A práve preto, že som Človek,  odmietam byť len číslom v tabuľke, či štatistike a poslušným otrokom vlády a farmaceutických firiem.

 

S úctou Devana

 

Zdroje:

Po stopách pôvodu Covidu

Tajná správa z USA pripúšťa…

 

Vonku sa zotmelo a trochu premýšľam. .

28.07.2021

Premýšľam, aký je toto vlastne svet, keď sú muži bezmocní a ženy potajomky plačú, pretože nevidia nádej poraziť Zlo, ktoré sa šíri rýchlejšie ako mor… Na Slovensko príde pápež, následník Boha na zemi, ale stretnúť sa s ním môžu len očkovaní… Akého Boha? Netuším… Kedysi som deti v nedeľnej škole učila o Kristovi, ktorý sa [...]

Čas svetla. ..

25.07.2021

Včera večer som chvíľočku pozorovala ako nad obzorom ponad horu vychádza mesiac. Mäkké svetlo zasvietilo do večernej tmy a presvetlilo ju. Ráno nočnú temnotu úplne vyhnalo slnko a rozospievalo svojím jasom Zem. Áno, aj v životoch ľudí často býva tma. Tma beznádeje, neistoty, strachu, alebo smútku, nechuti žiť. Tma dní ťažká a hustá ako desivé [...]

Celoplošné AG testovanie nebolo iba klinickou štúdiou

20.07.2021

Pár týždňov po vlaňajšom „úspešnom nepovinnom, ale nanútenom testovaní“ vyšla najavo skutočnosť, že toto testovanie bolo medicínskym experimentom, ktorý bol vykonaný na občanoch tohto štátu bez ich vedomia a súhlasu. Po čase vychádza najavo, o čom som písala v článku „Stali sme sa účastníkmi sociálneho experimentu?“, a to, že na občanoch nášho [...]

NAKA

Národnej kriminálnej agentúre bude šéfovať Eva Kurrayová

30.07.2021 16:31

Miesto riaditeľa NAKA sa uvoľnilo po rezignácii Branislava Zuriana, ktorý odišiel na vlastnú žiadosť v polovici mája.

vrbetice výbuch munícia sklad

Českí poslanci schválili odškodnenie za výbuchy vo Vrběticiach

30.07.2021 16:11

Necelých 700 miliónov korún (27,44 milióna eur) by si mali rozdeliť Zlínsky kraj a sedem obcí.

martin pavelka

Epidemiológ Pavelka: V budúcnosti bude potrebná aj tretia dávka očkovania

30.07.2021 15:31

Pripomenul, že delta variant koronavírusu je vysoko infekčný a každý s ním príde do styku.

protest hodžovo  prezidentský palác

Vyjadrenie názoru nemôže prerásť do agresie, reaguje na protesty prezidentka

30.07.2021 14:35

Hlava štátu konštatuje, že prijaté opatrenia zo strany vlády sa niekomu môžu zdať ako predčasné a zbytočne tvrdé, s nástupom tretej vlny sa ale podľa nej ukáže ich opodstatnenie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,182
Celková čítanosť: 3961192x
Priemerná čítanosť článkov: 3351x

Autor blogu