Založ si blog

Letel Matovič do Ruska iba kvôli Sputniku?

O tom, že sa Slovensko stalo laboratóriom Západnej demokracie, v ktorom  skúšajú rôzne druhy majdanov a sociálnych experimentov, som už párkrát písala. Tieto experimenty prebiehajú v spolupráci s veľkou časťou médií a najmä  s tými, ktoré si hovoria „mienkotvorné a verejnoprávne“, ktoré tieto experimenty podporujú mohutnou propagandou, ale aj cieleným dezinformovaním širokej verejnosti. V posledných mesiacoch sa občania nášho štátu dokonca stali účastníkmi medicínskych experimentov  a vedeckých štúdií.

Igor Matovič Zdroj: TASR/AP

Dlhodobo si všímam bulvarizáciu informovania médiami a tento trend začínajú preberať už aj alternatívne médiá, ktoré  tiež podľahli mediálnej hre s informáciami. A občania? Tí sú zavalení množstvom nepodstatných správ, ktoré majú za úlohu ešte viac vyvolávať vášne, hnev a nepokoj medzi nimi. V dôsledku takejto účelovej mediálnej manipulácie väčšina občanov ani len netuší, čo sa okolo nich v skutočnosti deje.

Riešia sa  napríklad statusy europoslanca Štefanca, ale málokto si uvedomuje, že Európska únia je de facto mŕtva a nefunkčná. Svedčí o tom aj slepá podpora našich vládnych politikov mocenským ambíciám USA. To, že EÚ je v hlbokom mocenskom rozklade je výsledkom servilnosti európskych nazvime ich „podpindosníkov“, ktorí sa snažia spolu s predstaviteľmi NATO rozpútať vojnu proti Rusku. Možno veria, že USA znova vytvorí niečo ako „Druhý, či Západný front“ počas II. svetovej vojny, pomocou ktorého bol zabezpečený odchod mnohých nacistických pohlavárov, ale aj  inžinierov a vedcov, ktorí pracovali na vývoji zbraní do bezpečia USA a oni si tak zachránia životy.

To, že svet okolo nás sa mení je zrejmé. Lenže drvivá väčšina Slovákov, ktorá je mocenskými reštrikciami našich slovenských podpindosníkov  zatvorená doma a kŕmená médiálnym balastom a odpadom, ostáva mimo tohto diania. Mnohí si myslia, že všetko to, čím ich  „kŕmia politici a médiá“, ale aj špáranie a očkovanie, je len pre ich dobro. Opak je pravdou. Je životne dôležité, aby si občania Slovenska uvedomili, aké veľké geopolitické zmeny prichádzajú. Rinčanie amerických a spojeneckých zbraní na východnej hranici Ukrajiny a v pobaltských štátoch je posledné napínanie svalov spoločnosti, ktorá je už dávno mŕtvou bažinou. Močiarom, ktorý môže ešte stiahnuť na svoje dno a  zničiť  a zabiť veľa dôverčivých ľudí, ktorí veria, že pod vrstvou umelej trávy, ktorá má maskovať smrad a rozklad, je pevná pôda.

Dôkazom sú napríklad oficiálne návštevy  ruského ministra zahraničných vecí  Sergeja Lavrova v Indii, kde sa „náhodou“,  neformálne stretol s J. Kerrym. Kvôli čomu toto stretnutie  v skutočnosti  prebehlo ukáže čas, aj keď médiá priniesli správy o klimatických rozhovoroch.

O čom sa veľmi málo v našich médiách informovalo bolo, že Sergej Lavrov navštívil aj Pakistan. Možno si mnohí pomyslia: A čo to má spoločné so Slovenskom?  Aj to ukáže čas. Presne tak, ako sa dozvieme, prečo letel Matovič do Ruska. Len kvôli Sputniku V, to nebolo.

Čo má zmysel. . .

05.05.2021

Pred chvíľou som vybehla na pár minút von… Búrka sa skončila a už len ticho prší. Pes lenivo vyšiel zo svojho kráľovstva a ticho sa ku mne posadil. Vzduch sa vyčistil a trochu sa ochladilo. Pred dvomi hodinami som bola ešte na záhrade a rýchlo som dokončovala rozrobenú prácu. Všetky semienka sú už v zemi, a zemiaky tiež a spolu so skorou zeleninkou, ktorá vzišla aj [...]

Aké je jednoduché obviňovať, súdiť a odsudzovať bez dôkazov. . .

29.04.2021

Mnohých ľudí strasie nepríjemným pocitom a hnusom, keď sa niekde spomenie hon na čarodejnice, inkvizícia, alebo novšie praktiky prenasledovania a vraždenia, ktoré boli požívané napríklad v druhej svetovej vojne nacistami a fašistami. Áno, cítia odpor a hnus z ľudského správania, ktorého výsledkom bolo bezprávie a utrpenie nevinných ľudí. Ale koľkí z týchto [...]

Iba na chvíľku. ..

28.04.2021

Iba na chvíľku, dlhú ako večnosť v nás som zatvorila oči, aby som cítila svetlo Tvojej lásky, ktoré ma pod privretými viečkami šteklilo ako teplo slnka v prvých jarných dňoch rodiacich sa v srdci… Iba na chvíľku, krátku ako život sám som sa nadýchla, aby som cítila nehu Tvojich bozkov, ktorými ma hladil vietor po tvári a perách rozpálených túžbou [...]

stoltenberg

Nové spoločné jednotky rýchleho nasadenia nemajú podporu v EÚ

06.05.2021 20:50

Bojové skupiny EÚ už má. Existujú od roku 2004 a odvtedy neboli ani raz nasadené.

vrbetice výbuch česko

Kremľu nie je známe, že by pre neho pracovali agenti z kauzy Vrbětice

06.05.2021 19:34

Obom agentom Vladimir Putin udelil najvyššie vyznamenanie Hrdina Ruskej federácie.

Vladimír Pčolinský

SIS za šéfovania Pčolinského odpočúvala výrazne viac

06.05.2021 18:16

Podľa Juraja Krúpu dôvody nárastu počtu žiadostí o odposluchy nikdy nebudú známe.

Peter Visolajský

Situácia s nedostatkom personálu je naozaj kritická, upozorňujú lekári

06.05.2021 17:42

Ak by sme chceli dosiahnuť priemer Európskej únie, teda 8,4 sestry na tisíc obyvateľov, potrebovali by sme o 14-tisíc sestier viac.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,159
Celková čítanosť: 3795804x
Priemerná čítanosť článkov: 3275x

Autor blogu