Založ si blog

O čom mainstream mlčí. .. Alebo o úlohe pätolízačov a iných. .. .. .

O čom mainstream mlčí a dlhodobo? O tom, čo je skutočne dôležité pre náš štát a jeho občanov, pre nás všetkých…

Prečo?

Pretože je jednoduchšie byť pätolízačom, ako pravdivo informovať…

Pár týždňov mám možnosť sledovať správy a informácie aj  z iných častí sveta a iných médií ako sú tie naše mainstreamové. To, čo sa deje na Slovensku je umelo vyvolaná fraška na zakrytie veľmi vážnych skutočností, ktoré sa dejú vo svete, nielen v tom vzdialenom, ale priamo v susedných štátoch.

Celé týždne čítame a počúvame nielen o testovaní a očkovaní, ktorým sa budem venovať v niektorých z iných článkoch, ale  najmä  o umelo vyvolanej politickej kríze, ktorej úlohou je odvrátiť pozornosť  obyvateľov Slovenska od politického diania vo svete.

Úlohou pätolízačov a najmä tých politických je vyvolať problém, ktorý by odpútal pozornosť obyvateľstva od novodobých foriem zotročovania. Nemajú problém vytvoriť falošnú politickú krízu a spolu s maistreamovými médiami robiť všetko preto, aby ľudia prestali vnímať naozajstné nebezpečenstvo, ktoré im hrozí. Pretože vo vláde a v médiách, ale aj medzi občanmi nie sú iba pätolízači, ale aj riťolízači, ktorí sú veľmi vážnou hrozbou pre štát a jeho občanov.

Kým pätolízačí budú ochotne za tridsať strieborných slúžiť akémkoľvek pánovi, ktorý im hodí pomyselný mešec so zradcovskými peniazmi, tak riťolízači sa kvôli svojím pánom, stávajú nebezpečnými fanatikmi, ktorí zabúdajú na fungovanie zdravého ľudského rozumu a stávajú sa predĺženými rukami svojich pánov, ktorí sa kvôli vlastným egoistickým ambíciám a túžbe po moci neštítia žiadnej špinavosti, dokonca ani vraždenia.

Nedávna história z čias napríklad fašistickej a nacistickej diktatúry veľmi pekne ukazuje správanie sa pätolízačov a riťolízačov.

V posledných týždňoch sme sa stali účastníkmi scenáru tých, ktorým veľmi záleží na tom, aby bol  tento štát úplne rozbitý a zničený a jeho občania sa dobrovoľne stali iba číslami v rôznych medicínskych a vedeckých štúdiách, napríklad aj v sociálnom experimente, ktorý má  za úlohu zistiť, ako sa ľudia dokážu správať, keď sú nútení k otrockému podriadeniu sa tým, ktorí sú v skutočnosti ich zamestnancami a mali by pracovať pre ich blaho a prosperitu štátu…

Je zaujímavé sledovať a čítať, čím žijú občania tohto štátu, ktorí si prestali  všímať čo sa deje poza ich chrbát…

Nie milí, vážení… Igor bláznivý, Marek fanatik, Eduard chamtivý, Riško držbalónik, Veronika tlčhubová, či Boris inseminátor, alebo uvzdychaná Zuzka, ktorá sa ani nenamáha prečítať si  dopredu, čo jej napíšu poradcovia,  ale aj iní politickí  frajeri, ktorých sú plné médiá, sú len bábkami na špagátikoch, ktoré majú odpútať vašu pozornosť.

Čože to urobili Maďari, Poliaci a Taliani? Nuž maďarský premiér Orbán prišiel so založením  národne orientovanej politickej frakcie v EÚ, Zväzu pravicových síl Európy, pridali sa Poľsko a Taliansko a čo Slovensko?

Ľavica rozhádaná, myslí si, že ráno sa zobudí a urobí revolúciu, len nevie  s kým…

Pravica neexistuje, len spolok pätolízačov a riťolízačov Západu…

Národné sily si merajú pipíky kvôli egoizmu a na občanov  každý ser… z vysoka…

Ale inak  sa tu asi dobre máme…

Skutočne?

S úctou Devana

Nadýchla som sa a. ..

14.04.2021

Nadýchla som sa a cítila v ľadovom vetre smútku minulých dní, ktorý ma chladil tak, až zomierala vo mne láska, teplo Tvojho srdca a nádej v nežnosti dotykov našich životov stratených a znova nájdených v čase hľadania samých seba… Nadýchla som sa a cítila pohladenie Tvojho bozku na studených perách, chvejúcich sa strachom z budúceho rána, ktoré skončí skôr ako [...]

Pravý význam koronakrízy. . .

13.04.2021

Vždy keď vidím, čo sa deje v našej spoločnosti spomeniem si na dokumentárny seriál „Nacistický projekt“, ktorý ukazoval čo sa dialo v spoločnosti počas panovania fašizmu a nacizmu. Pravý význam koronakrízy spočíva v tom, že ukázala, v akom hlbokom rozklade je naša spoločnosť. Koronakríza však aj ukázala pravé ľudské charaktery. Keď som sledovala [...]

Malé zamyslenie. . . O úcte. . .

12.04.2021

Úcta je jedným zo základných prejavov ľudskosti Kedysi keď som bola dieťa, učil ma starý otec úcte voči ľuďom, zvieratám, stromom, rastlinám, pôde, ktorá samotná dáva život iným, vode… Svetu, ktorý poznáme a aj tomu, ktorý nepoznáme… Tieto myšlienky som vštepovala svojím deťom, ale aj deťom ktoré som roky učila v nedeľnej škole… Medzi [...]

Igor Matovič

Podľa opozície by mal Heger Matoviča odvolať. V politike by mal skončiť, mieni Nicholsonová

16.04.2021 14:49

Igor Matovič by mal zverejniť zmluvy o nákupe ruskej vakcíny Sputnik V, hovorí Michal Truban.

paksi, kováčik

Norbert Paksi priznal vinu a dohodol sa s prokurátorom na treste

16.04.2021 14:25

Bývalého vysokopostaveného policajného funkcionára NAKA zadržala spolu s Dušanom Kováčikom.

Národný bezpečnostný úrad

NBÚ zaznamenal sériu významných ransomvérových útokov na slovenské ciele

16.04.2021 14:24

Národný bezpečnostný úrad upozorňuje všetky firmy a inštitúcie v krajine, aby okamžite zabezpečili a zálohovali svoje systémy proti potenciálnemu útoku.

Zuzana Baťová

Baťová má dôveru ministra zdravotníctva, situáciu so Sputnikom podľa neho nepokazil ŠÚKL

16.04.2021 13:49

minister zdravotníctva Lengvarský avizoval, že o ďalšom osude vakcíny plánuje rozhodnúť na budúci týždeň.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,147
Celková čítanosť: 3751207x
Priemerná čítanosť článkov: 3270x

Autor blogu