Založ si blog

Prečo „lebo Fico“?

Posledných pár mesiacov máme možnosť vidieť prečo a kvôli čomu, bola nutná štvavá kampaň proti Róbertovi Ficovi a strane Smer, ktorá mala za cieľ zvrhnúť vládu R. Fica a rozbiť nielen politickú scénu na Slovensku, ale aj samotnú stranu Smer, aby oslabila jej vplyv.
Áno toto všetko sa podarilo. Tak, ako sa podarilo zlikvidovať posledné zbytky zvrchovanosti a samostatnosti nášho štátu. Podarilo sa zlikvidovať ekonomiku a sociálne istoty, následkom čoho budú občania uvrhnutí do jarma chudoby a ešte väčšieho dlhového otroctva, čo má zaistiť stratu schopnosti brániť sa a ich poslušnosť. Podarilo sa zlikvidovať právny štát a potlačiť ľudské práva občanov. V troskách nie je len ekonomika a sociálny systém, ale aj zdravotníctvo, školstvo a kultúra.
Ústavná väčšina, ktorú súčasná vláda má, dovoľuje likvidovať Ústavu SR a ohýbať a zneužívať právo spôsobom akým jej vyhovuje. Vďaka tomu sa ocitáme v stave bezprávia a totality, ktoré táto vláda používa ako spôsoby vládnutia a jej premiér sa správa ako diktátor.
Všetko toto vyvrcholilo záhadným zasamovraždením sa elitného policajného generála, ktorý dokázal rozložiť a dostať za mreže mafiu, ktorá terorizovala Slovensko.
A toto všetko sa deje vo „vyspelej Európe“ a v EÚ, ktorá sa pýši svojimi demokratickými hodnotami a dovolí si kritizovať a uvaľovať sankcie na všetkých politikov a štáty, ktoré vraj porušujú demokratické princípy a ľudské práva.
Prečo predstavitelia EÚ a vyspelého západného sveta mlčia, keď sa toto deje priamo im „pod nosom“?
Odpoveďou je napríklad to, že premiér Matovič bol referovať o celoplošnom testovaní najskôr pani Merkelovej, ktorá o ňom vedela takto skôr ako naša pani prezidentka a tá napriek tomu, že mala možnosť zastaviť toto bezprávie páchané na občanoch štátu, tak neurobila, dokonca ho podporila.
Stav chaosu, nespravodlivosti a totality na Slovensku vyhovuje predstaviteľom EÚ a dokazuje v akom postavení je SR voči EÚ a celému západnému svetu.
A odpoveďou je aj samotné vládnutie Smeru a R. Fica. Môžeme si o R. Ficovi myslieť čo chceme a mať na neho vlastný názor a nesúhlasiť s mnohými jeho rozhodnutiami.
Ale…
Počas jeho vlády sa zo Slovenska stával znova suverénny štát a politika jeho vlád bola zameraná na sociálne zlepšenie života občanov.
O tomto všetkom písal v marci Gustáv Murín v článku „Vďaka pán Fico“.
Žiaľ, je neprípustné, aby sa štáty, ktoré sú vo vyspelom západnom svete vnímané ako surovinové prívesky a kolónie rozvíjali nielen po sociálnej stránke a zvyšovali životnú úroveň svojich občanov, ale je vrcholne neprípustné, aby sa v týchto kolóniách znova budovalo a vytváralo národné povedomie a vlastenectvo.
Preto v našom štáte nastal mediálny lynč nielen vlády R. Fica, ale aj snaha kriminalizovať a prenasledovať všetkých tých, ktorí sa hlásia k vlastenectvu.
Posledné roky sme boli svedkami úporného boja proti vláde R. Fica a aj jemu samotnému a dnes vidíme výsledok zmeny, ktorú nám sľubovali po zvrhnutí jeho vlády.
R. Ficovi môžeme vyčítať čo chceme, ale mali by sme si uvedomiť, akého silného protivníka mal proti sebe. A aj napriek tomu, že sme v spolku, pre ktorý je SR len montážnou halou s lacnou pracovnou silou, dokázal sa v mnohom vzoprieť bruselskému diktátu a zabezpečiť občanom aspoň nejaké sociálne istoty a zvyšovať životnú úroveň.
Ľudia, ktorí podľahli tlaku mediálneho lynčovania a nenávisti docielili to, že sa k moci dostali tí, ktorí si svoju moc dokázali kúpiť a to aj pomocou tých, ktorým záleží na tom, aby sa zo Slovenska stal totalitný pracovný tábor, vedený tvrdou diktatúrou.
O úrovni demokracie na Slovensku svedčí napríklad to, že v médiách čítame, ako „slobodne“ protestujú občania v Bielorusku proti diktátorovi Lukašenkovi, kým v našom demokratickom a slobodnom štáte je zákaz vychádzania, navštevovania sa v rodinách, dokonca je aj zákaz „tvorenia rodinných bublín“ a počet ľudí na spoločných akciách nesmie presiahnuť šesť osôb a toto všetko si vláda zabezpečila podvodným a protiprávnym spôsobom, len na základe nejakých pofidérnych vyhlášok hlavného hygienika.
Takisto o úrovni právneho štátu svedčí to, že unikla lekárska správa o zraneniach generála Lučanskeho, ktorých pravosť dokázal svojím vyjadrením minister obrany Naď, čo usvedčilo z klamstiev ministerku spravodlivosti, ale aj samotné nabádanie ľudí k udavačstvu pánom ministrom a snaha prekryť a zahladiť to čo sa stalo, vládnou mocou.
O tom, čo sa skutočne deje v našom štáte dokazuje, že doteraz nebola ani len vyvesená čierna vlajka na budove ministerstva vnútra, ale aj úroveň informovania v zahraničných médiách o smrti generála Lučanského.
Žiaľ, ešte aj teraz mnohí obhajujú vládnutie súčasnej vlády frázou „lebo Fico“.

Článok bol pôvodne zverejnený na slovanskenoviny.sk

Zdroje:
Vďaka pán Fico
Šokujúci medzinárodný ohlas na smrť generála Lučanského
Mikulec: Lučanský nemal obmedzený styk s rodinou…

Hodina býka

22.11.2022

„Čo sa nám to všetkým stalo? Chceme ešte ostať ľuďmi? Chceme vôbec prežiť, alebo sa stať zabudnutou mŕtvou civilizáciou a planétou?“ boli moje prvé myšlienky po prečítaní si jedinečnej knihy Ivana Antonoviča Jefremova „Hodina býka“. Hneď v prvých okamihoch, keď som sa začítala do jej slov, zaplavil ma zvláštny a dôverne známy pocit. Pochopila [...]

Som iba tuláčka…

19.11.2022

Som iba tuláčka, ktorá sa túži vrátiť späť domov, do hviezdnej pavučiny osudu nehľadiac na smútok hmlistých rán utekajúceho života… Som iba tuláčka, utekajúca sama pred sebou v záplave lístia opadaných snov, keď túžim odložiť ťarchu svojich smútkov do tepla Tvojich dlaní… Som iba tuláčka hľadajúca Ťa v hĺbke času a vždy keď Ťa [...]

Ľudia bez cieľa…

18.11.2022

Oficiálne oslavy výročia „Nežného a zamatového prevratu“ sa skončili. Organizátori a pamätníci „revolúcie“ dorečnili v televíziách. Bežným ľudom skončil deň pracovného voľna a dnes sa bývalé Československo opäť ponorilo do „slobody a demokracie“, ktorú priniesol 17. november…. Deň pred výročím osláv „slobody a demokracie“ som [...]

Jaroslav Naď

Naď: Zmluva na pásovú techniku je vo finálnej fáze, cena vozidiel sa môže znížiť

10.12.2022 09:14

Za 152 pásových bojových obrnených vozidiel a pásových obrnených vozidiel by malo Slovensko zaplatiť vyše 1,688 miliardy eur.

Rusko, Ukrajina, vojna, vojak, Cherson

ONLINE: Putin sa podľa analytikov snaží očierniť Kyjev v očiach Západu. Vzdušná ochrana Ukrajiny je pre USA i Poľsko prioritou

10.12.2022 07:30, aktualizované: 09:45

Rokovania s ruským prezidentom Vladimirom Putinom sa môžu začať až po vyhnaní ruských vojakov z Ukrajiny, prízvukuje Poľsko.

Vladimir Putin

Putina sklamali Merkelovej slová o Ukrajine a minských dohodách

10.12.2022 07:00

Ruský prezident Vladimir Putin v piatok vyjadril sklamanie nad nedávnymi vyhláseniami bývalej nemeckej kancelárky Angely Merkelovej o Ukrajine.

Eduard Heger

Čo ukazuje minulosť o dôsledkoch pádu vlády. Pôjde Heger cestou Radičovej, Dzurindu a Mečiara?

10.12.2022 07:00

Ak vláda Eduarda Hegera nezíska v utorok podporu, zaradí sa za trojicu premiérov, ktorých vlády tiež predčasne skončili rozhodnutím parlamentu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,287
Celková čítanosť: 4885696x
Priemerná čítanosť článkov: 3796x

Autor blogu