Založ si blog

Preto všetci tak náhle ochoreli. ..

Už dáva zmysel, prečo naši vládni predstavitelia tak náhle ochoreli. Z viacerých dôvodov. Tá hnusoba im prekazila plány dať sa zaočkovať a oni tak veľmi chceli ukázať, aké je to fantastické a prospešné pre spoločnosť, ale hnusoba je hnusoba a tí, ktorí nákazu už prekonali sa nemusia dať očkovať.
Veľmi pozorne som si viackrát vypočula vyjadrenie pána profesora Krčméryho v v relácii TA3 „Pozrime na to“, kde hovoril o vakcinácii a o tom, že infektológ, profesor Jarčuška vytipoval skupiny obyvateľov SR, ktoré budú v prvej fáze zaočkované. Hovoril aj o tom, kto nebude očkovaný a prečo. Jednou zo skupín sú alergici, ktorí sú rizikovou skupinou, kvôli riziku nežiadúcich účinkov. Ďalšími skupinami sú deti a mladiství do osemnásť rokov a tehotné ženy a pán profesor veľmi jasne povedal prečo. Kvôli tomu, že na deťoch a tehotných ženách s nesmú vykonávať klinické štúdie. Pán profesor sa to snažil zahovoriť rečami o tom, ako videl pacientov, ktorí zomreli po podaní liekov, ale aj tým, koľko ľudí zomrie na vedľajšie účinky fajčenia a alkoholizmu.
Takže ako to v skutočnosti je?
Akým spôsobom sa bude zisťovať, kto prekonal nákazu bez príznakov a bez toho, aby o tom vedel?
Stanú sa vybrané skupiny občanov Slovenska „pokusnými králikmi“ na ktorých sa budú robiť klinické štúdie vedľajších účinkov po podaní vakcíny proti coronavírusu?
Vyzerá to tak, že áno. Najmä po informáciach, že Veľká Británia oficiálne priznala zmutovanú formu nového coronavírusu, ktorá je vraj nákazlivejšia ako tá predtým. Má v takom prípade očkovanie význam? Zastaví aj SR, tak ako iné štáty prílev ľudí z Veľkej Británie?
Je zaujímavé ako jednostranne robia médiá propagandu očkovaniu a nedávajú dostatok priestoru na vyjadrenie sa aj iným odborníkom a lekárom. A pritom otázok je veľmi veľa. A majú ich všetci tí, ktorým záleží na vlastnom zdraví a zdraví svojich blízkych.
Ide tu skutočne o zdravie ľudí?

Zdroje:Je vakcína proti COVID-19bezpečná?
Približne od 30. minúty
Hnusoba im skrížila plány…
Britská mutácia vírusu nie je pod kontrolou…

Hodina býka

22.11.2022

„Čo sa nám to všetkým stalo? Chceme ešte ostať ľuďmi? Chceme vôbec prežiť, alebo sa stať zabudnutou mŕtvou civilizáciou a planétou?“ boli moje prvé myšlienky po prečítaní si jedinečnej knihy Ivana Antonoviča Jefremova „Hodina býka“. Hneď v prvých okamihoch, keď som sa začítala do jej slov, zaplavil ma zvláštny a dôverne známy pocit. Pochopila [...]

Som iba tuláčka…

19.11.2022

Som iba tuláčka, ktorá sa túži vrátiť späť domov, do hviezdnej pavučiny osudu nehľadiac na smútok hmlistých rán utekajúceho života… Som iba tuláčka, utekajúca sama pred sebou v záplave lístia opadaných snov, keď túžim odložiť ťarchu svojich smútkov do tepla Tvojich dlaní… Som iba tuláčka hľadajúca Ťa v hĺbke času a vždy keď Ťa [...]

Ľudia bez cieľa…

18.11.2022

Oficiálne oslavy výročia „Nežného a zamatového prevratu“ sa skončili. Organizátori a pamätníci „revolúcie“ dorečnili v televíziách. Bežným ľudom skončil deň pracovného voľna a dnes sa bývalé Československo opäť ponorilo do „slobody a demokracie“, ktorú priniesol 17. november…. Deň pred výročím osláv „slobody a demokracie“ som [...]

Nemecko, pokus o prevrat, pokus o puč, krajná pravica, zatýkanie

The Guardian: Medzi podozrivými z prípravy puču v Nemecku je aj známy šéfkuchár

10.12.2022 09:55

Ďalšou podozrivou osobou je bývalý policajt, ktorý kedysi chránil židovskú komunitu pred teroristickými útokmi.

Jaroslav Naď

Naď: Zmluva na pásovú techniku je vo finálnej fáze, cena vozidiel sa môže znížiť

10.12.2022 09:14

Za 152 pásových bojových obrnených vozidiel a pásových obrnených vozidiel by malo Slovensko zaplatiť vyše 1,688 miliardy eur.

Rusko, Ukrajina, vojna, vojak, Cherson

ONLINE: Putin sa podľa analytikov snaží očierniť Kyjev v očiach Západu. Vzdušná ochrana Ukrajiny je pre USA i Poľsko prioritou

10.12.2022 07:30, aktualizované: 10:15

Rokovania s ruským prezidentom Vladimirom Putinom sa môžu začať až po vyhnaní ruských vojakov z Ukrajiny, prízvukuje Poľsko.

Vladimir Putin

Putina sklamali Merkelovej slová o Ukrajine a minských dohodách

10.12.2022 07:00

Ruský prezident Vladimir Putin v piatok vyjadril sklamanie nad nedávnymi vyhláseniami bývalej nemeckej kancelárky Angely Merkelovej o Ukrajine.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,287
Celková čítanosť: 4885797x
Priemerná čítanosť článkov: 3796x

Autor blogu