Založ si blog

Môže premiér Matovič nazvať svojich politických oponentov slovom „bastard“ ?

Vyhlásenie pána premiéra o tom, ako už nechce byť premiérom a sťažnosti o prenasledovaní jeho rodiny, už počulo, či čítalo mnoho ľudí.
Vyzerá to tak, že pán premiér len dostal ochutnať vlastnú medicínu, keď osočoval bez dôkazov rôznych politikov a najmä R. Fica. Mnohí z nás, si pamätajú mediálne vystúpenia bývalého premiéra, na ktorých vystupoval aj s manželkou, keď ho pán Matovič obviňoval, že má na Belize spolu s manželkou uložené milióny dolárov. A nezabudnuteľné sú aj jeho „Bonapárty“, pred bytom R. Fica.
Slová o tom, že pán premiér chce vyviesť Slovensko „ z prúseru“ by boli zaujímavé, keby ten „prúser“ v ktorom teraz Slovensko je, nespôsobil práve on aj s jeho vládou.
Druhá vlna „pandémie“ sa dala očakávať, ale ja osobne si z leta pamätám jeho infantilné statusy na zábradlí v jeho obľúbených teniskách a zabávanie sa na svadbe a všelijaké vyhlásenie nevestám a pod.
„Prúserom“ je aj velikášske testovanie takmer všetkých občanov Slovenska, z ktorého si vyrába akési referendum o tom, že účasť na tomto testovaní potvrdí dôveru občanov v jeho nadpozemské schopnosti. Žiaľ, toto testovanie sa zmenilo na akési podivné manévre celého štátu, ktoré riadi armáda a ľudia sa tohto „dobrovoľného testovania“ podľa pána premiéra musia zúčastniť pod hrozbou rôznych reštrikčných opatrení a nechutného vydierania sankciami.
Proti tomuto nezmyselnému testovaniu sa postavila nielen Slovenská komora lekárov, pred pár minútami politológ Ján Baránek na fb zverejnil Otvorený list Spoločnosti všeobecných lekárov adresovaný premiérovi Matovičovi a ministrovi zdravotníctva Krajčímu.
O to nechutnejšou šou, je verejná ponuka premiéra Matoviča 500 eurových odmien zdravotníkom a nazvanie šéfa Slovenskej lekárskej komory pána Kollára vlastizradcom a jeho konanie za sabotáž a vlastizradu. A ako by sa dalo nazvať konanie pána premiéra? Korupcia priamo pred kamerami?
Žiaľ, všetko toto konanie a ignorácia odborníkov svedčí len o obrovských egoistických ambíciách nielen premiéra Matoviča, ale aj ministra obrany Naďa.
Čerešničkou na torte tohto „prúseru“ ako to nazval pán premiér, je nazvanie svojich politických oponentov slovom „bastard“. Môže pán premiér používať takýto slovník?
Áno, pán Matovič počas celého svojho pôsobenia v politike vytváral z parlamentu lacný šantán, kde predvádzal svoje životné vystúpenia práve so slovníkom štamgasta štvrtej cenovej.
To, že pán premiér takto hrubo urazil svojich politických oponentov svedčí o tom, že sa z politickej scény stáva stoka. A preto, nesmieme dovoliť, aby sa presne taká stoka stala aj z celého nášho štátu.
Možno sa na jeho slovách aj niekto zasmial, alebo len nadával.
Lenže…
Tento štát je skutočne v obrovskom „prúsere“, ktorý bude len veľmi ťažko napraviť. A dôležité je, aby za to, čo sa teraz deje, niesli všetci tí, ktorí to zapríčinili plnú zodpovednosť.

Zdroje
Otvorený list Spoločnosti spoločnosti všeobecných lekárov…
Pán Matovič nechce byť premiérom…
Silné slová pána premiéra…
A pán premiér ešte raz…

Pani Radičová, a kto je za to zodpovedný?

02.12.2020

Vyjadrenia bývalej premiérky pani Radičovej o tom, že táto vláda nemá žiadnu politickú kultúru som si prečítala s veľkým záujmom. Ale… Napriek tomu, že sa pani Radičová vyjadruje veľmi kultivovane a zmierlivo a určite má o politickej kultúre svoje predstavy, nepovedala to podstatné a to, kto je zodpovedný za politickú nekultúru na Slovensku. Základy tejto [...]

Papalášizmus nie je najväčším problémom nášho štátu. ..

30.11.2020

Aj keď sa to tak v dnešných dňoch zdá. Správanie sa politikov je len demonštráciou arogancie moci. Demonštráciou moci napríklad aj človeka, ktorý prednedávnom tvrdil, že poslanci sú zamestnancami ľudu a ich pracoviskom je Národná rada SR. Moci, ktorú získali v „slobodných a demokratických voľbách“, v ktorých boli zvolení za zástupcov ľudu a vďaka ktorej sa [...]

Aktivista a biznisman Matovič, nikdy nebol a nebude politikom. ..

27.11.2020

Prečo? Pretože počas svojho pôsobenia na slovenskej politickej scéne sa nikdy nesprával ako politik. Ešte aj v súčasnosti, keď je na poste premiéra, sa neustále prezentuje ako nejaký občiansky aktivista, ktorý neustále s niekým a s niečím bojuje. Doteraz vystupoval v úlohe neúnavného bojovníka proti vláde Smeru a Robertovi Ficovi, voči ktorému používal nepodložené [...]

Arménsko / Azerbajdžan / Náhorný Karabach /

Pri poslednom konflikte o Karabach zomrelo vyše 5-tisíc ľudí, hlavne vojakov

03.12.2020 13:27

Boje o odtrhnutý región Náhorný Karabach medzi Arménskom a Azerbajdžanom mali tiež za následok desaťtisíce vysídlených.

matovič kollár remišová sulík

Za ľudí žiada pre otváranie škôl mimoriadnu koaličnú radu

03.12.2020 12:48, aktualizované: 13:55

Predsedníčka strany a vicepremiérka Veronika Remišová tvrdí, že deti nemôžu byť rukojemníkmi politických sporov.

Peter Žiga

Žiga: Nikdy som žiadne vyšetrovanie neovplyvňoval, som pripravený vypovedať

03.12.2020 12:46

Žigovho príbuzného, ktorý je syn jeho bratranca, mali podľa medializovaných informácií nedávno obviniť z karuselových podvodov.

požiar hasiči bratislava

V Ružinove horelo v bytovom dome, obyvateľom pomohla mestská časť

03.12.2020 12:15

Byt vyhorel zrejme od elektrického skratu. Nikto sa nezranil.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,087
Celková čítanosť: 3434293x
Priemerná čítanosť článkov: 3159x

Autor blogu