Založ si blog

Jediný správny názor. ..

Tak sme sa konečne dožili…
Konečne tu máme to, po čo sme všetci tak túžili. Nuž neviem či všetci, ale stále nám tvrdia, že je to naša voľba, pretože sme to chceli a sami zvolili.
V pozadí volebného divadla na spôsob hollywoodskej produkcie podporenej dokonalým marketingom, sme si zvolili totalitarizmus.
A aby sme sa upevnili a utvrdili v tom jedinom a správnom názore a nezotrvávali v poblúdení mysle, že si môžeme myslieť čo chceme, vládna strana nám bude posielať svoje propagačné materiály. Vlastné vládne noviny, pod heslom „Vládne noviny do každej rodiny!“ a bol by v tom čert, aby sme ostali tápať vo vlastnom nevedomí a dopúšťali takého neodpustiteľného zločinu, ako je mať svoj vlastný názor.
A ak by sme si aj zmysleli mať nejaký ten vlastný názor, tak oni nám ho už rýchlo vytlčú z hláv obmedzením slobody prejavu, ale hlavne obmedzením slobody po prejave. Už teraz máme dokonca vo vysokých štátnych postoch ľudí, ktorí sa venujú tejto totalitomilej činnosti, ako je sliedenie po ľuďoch, dopúšťajúcich sa „zločinu“ mať vlastný názor. Nuž a čo pomôže vynútiť si akceptovanie jediného správneho názoru? Prísny a exemplárny trest. Najlepšie v podobe trestného oznámenia, verejného lynčovania a prenasledovania vinníka a často aj jeho rodiny. Zničenie jeho dobrej povesti kompromitovaním a ohováraním a verejnou šikanou.
Jediný správny názor sa dá vynútiť aj likvidáciou médií, ktoré šíria iné názory a najmä vytvorením monopolu na masovokomunikačné prostriedky, ktoré šíria ten jediný správny názor…
Čo tam po nejakej slobode, či ľudských právach. Veď práve to je brzda k progresívnemu a transparentnému vytvoreniu totalitárnej spoločnosti, ktorá presadzuje len ten svoj jediný správny názor.

Zdroj:Totalitarizmus

Brieždenie lásky. ..

03.08.2020

Stekáš mi po nahej koži v malých pramienkoch túžby a dotykov. Hrejú aj chladia moju dušu a srdce jemnou nehou Tvojich bozkov a búrlivou vášňou nášho milovania, keď sa vnáraš do mojich myšlienok a ja sa prebúdzam zo smútku v tichom brieždení lásky… Slnovratovo 03.08. 2020

V súmraku dňa. ..

02.08.2020

Včera večer som si za súmraku dňa, unavená po ťažkom pracovnom týždni, sadla s pohárom vína na terasu. Pustila som si hudbu a pozorovala tmavnúcu oblohu. Mesiac už vyšiel, chýbal mu už len kúsok do splnu a vedľa neho, v jeho tieni sa ukázala malá hviezda. Spolu so súmrakom začal chladnúť aj vzduch a pofukovať ostrejší vietor. Konáre veľkej brezy sa pohybovali v jeho [...]

Tak toto je tá zmena. ..

31.07.2020

A ešte aká. Vyzerá to tak, že bude ako nebolo, ale čo už, keď Slováci sú nepoučiteľný národ, ktorý nie je schopný poučiť sa zo svojich vlastných chýb. Takže je všetko tak ako má byť a majú len to čo si zaslúžia. Kým sa Slovač bude zabávať na tom, čo im predhodí terajšia vláda spolu s médiami a tak sa ani nenazdajú, že tento štát bude kompletne rozpredaný a [...]

pezinok, specialny sud, majsky,

Majského v Prahe zadržala polícia

04.08.2020 16:24

Jozefa Majského, ktorého po dlhých rokoch právoplatne odsúdili v kauze nebankoviek, českí policajti našli na psychiatrii v Prahe.

národný futbalový štadión tehelné pole

Holý: Polícia začala trestné stíhanie vo veci Národného futbalového štadióna

04.08.2020 16:21

Vicepremiér Holý ešte v júli vyhlásil, že štát neodkúpi štadión od majiteľa spoločnosti NFŠ Ivana Kmotríka.

hasiči

V trenčianskom mäsokombináte unikal amoniak. Zranili sa dve osoby

04.08.2020 15:03

Pri udalosti zasahovalo desať príslušníkov Hasičského a záchranného zboru z Trenčína so štyrmi kusmi techniky.

drogy, polícia,

NAKA zadržala počas drogovej akcie "Korona" päť podozrivých

04.08.2020 15:03

V súčasnosti vykonávajú policajti štyri domové prehliadky a päť prehliadok iných priestorov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,008
Celková čítanosť: 3080354x
Priemerná čítanosť článkov: 3056x

Autor blogu