Založ si blog

Ale pán premiér, to snáď nie. . .

Tak ste sa nám zasa trošku posťažovali na soc. sieti, aké to máte ťažké a ako hnusne sa ku vám správajú médiá, ktoré vlastnia oligarchovia.
Ale no tak, pán premiér, ktoré médiá myslíte? Snáď nie tie, ktoré ste chceli verejne korumpovať, pardón, poskytnúť im finančnú pomoc 10 miliónov zo štátneho?
Alebo ste mysleli tie médiá, ktoré si vás celé roky hýčkali, keď ste im vyrábali kauzy na počkanie a bojovali ste proti Smeru a bývalej vláde?
Tie médiá, ktoré vám neustále dávali priestor, keď ste obviňovali bez dôkazov mnohých ľudí a oni mohli zarábať na ľudskej naivite?
Alebo ste mysleli tie médiá, ktoré vás podporovali vo vašej snahe o prevrat a prevzatie moci a spolu s vami verejne prenasledovali a lynčovali nepohodlných ľudí?
Lenže pán premiér, vy ste vyhrali tie voľby a zvíťazili nad Ficom a mnohé médiá stratili hlavné témy, na ktorých mali založenú mediálnu stratégiu. A predstavte si, aj „novinári“ potrebujú z niečoho žiť.
Doteraz mali o čom písať a tvárili sa ako investigatívci, ktorí odhaľujú tie najväčšie škandály politikov. Ale vyzerá to tak, že tých 10 miliónov držhubného je veľmi málo na to, aby si všetci omočili zobáčik podľa vlastných predstáv a písali o vás v superlatívoch.
Takže pán premiér, teraz máte moc, po ktorej ste tak veľmi túžili a možnosť ukázať, čo vo vás skutočne je. Viete, aby všetci tí „múdrosráči“, ako ste nazvali tých, ktorí vám neveria a poukazujú na každý váš prešľap a majú tú drzosť vás kritizovať, boli konečne ticho.
Nuž pán premiér, môžete sa posťažovať, môžete si zanadávať, poobviňovať všetkých naokolo.
Ale…
Sú to presne tie isté spôsoby mediálnych útokov, ktoré ste používali vy sám voči iným…

Povzdych pána premiéra…

Hodina býka

22.11.2022

„Čo sa nám to všetkým stalo? Chceme ešte ostať ľuďmi? Chceme vôbec prežiť, alebo sa stať zabudnutou mŕtvou civilizáciou a planétou?“ boli moje prvé myšlienky po prečítaní si jedinečnej knihy Ivana Antonoviča Jefremova „Hodina býka“. Hneď v prvých okamihoch, keď som sa začítala do jej slov, zaplavil ma zvláštny a dôverne známy pocit. Pochopila [...]

Som iba tuláčka…

19.11.2022

Som iba tuláčka, ktorá sa túži vrátiť späť domov, do hviezdnej pavučiny osudu nehľadiac na smútok hmlistých rán utekajúceho života… Som iba tuláčka, utekajúca sama pred sebou v záplave lístia opadaných snov, keď túžim odložiť ťarchu svojich smútkov do tepla Tvojich dlaní… Som iba tuláčka hľadajúca Ťa v hĺbke času a vždy keď Ťa [...]

Ľudia bez cieľa…

18.11.2022

Oficiálne oslavy výročia „Nežného a zamatového prevratu“ sa skončili. Organizátori a pamätníci „revolúcie“ dorečnili v televíziách. Bežným ľudom skončil deň pracovného voľna a dnes sa bývalé Československo opäť ponorilo do „slobody a demokracie“, ktorú priniesol 17. november…. Deň pred výročím osláv „slobody a demokracie“ som [...]

Jaroslav Naď

Naď: Zmluva na pásovú techniku je vo finálnej fáze, cena vozidiel sa môže znížiť

10.12.2022 09:14

Za 152 pásových bojových obrnených vozidiel a pásových obrnených vozidiel by malo Slovensko zaplatiť vyše 1,688 miliardy eur.

Rusko, Ukrajina, vojna, vojak, Cherson

ONLINE: Putin sa podľa analytikov snaží očierniť Kyjev v očiach Západu. Vzdušná ochrana Ukrajiny je pre USA i Poľsko prioritou

10.12.2022 07:30, aktualizované: 08:42

Rokovania s ruským prezidentom Vladimirom Putinom sa môžu začať až po vyhnaní ruských vojakov z Ukrajiny, prízvukuje Poľsko.

Vladimir Putin

Putina sklamali Merkelovej slová o Ukrajine a minských dohodách

10.12.2022 07:00

Ruský prezident Vladimir Putin v piatok vyjadril sklamanie nad nedávnymi vyhláseniami bývalej nemeckej kancelárky Angely Merkelovej o Ukrajine.

Eduard Heger

Čo ukazuje minulosť o dôsledkoch pádu vlády. Pôjde Heger cestou Radičovej, Dzurindu a Mečiara?

10.12.2022 07:00

Ak vláda Eduarda Hegera nezíska v utorok podporu, zaradí sa za trojicu premiérov, ktorých vlády tiež predčasne skončili rozhodnutím parlamentu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,287
Celková čítanosť: 4885667x
Priemerná čítanosť článkov: 3796x

Autor blogu