Založ si blog

Ale pán premiér, to snáď nie. . .

Tak ste sa nám zasa trošku posťažovali na soc. sieti, aké to máte ťažké a ako hnusne sa ku vám správajú médiá, ktoré vlastnia oligarchovia.
Ale no tak, pán premiér, ktoré médiá myslíte? Snáď nie tie, ktoré ste chceli verejne korumpovať, pardón, poskytnúť im finančnú pomoc 10 miliónov zo štátneho?
Alebo ste mysleli tie médiá, ktoré si vás celé roky hýčkali, keď ste im vyrábali kauzy na počkanie a bojovali ste proti Smeru a bývalej vláde?
Tie médiá, ktoré vám neustále dávali priestor, keď ste obviňovali bez dôkazov mnohých ľudí a oni mohli zarábať na ľudskej naivite?
Alebo ste mysleli tie médiá, ktoré vás podporovali vo vašej snahe o prevrat a prevzatie moci a spolu s vami verejne prenasledovali a lynčovali nepohodlných ľudí?
Lenže pán premiér, vy ste vyhrali tie voľby a zvíťazili nad Ficom a mnohé médiá stratili hlavné témy, na ktorých mali založenú mediálnu stratégiu. A predstavte si, aj „novinári“ potrebujú z niečoho žiť.
Doteraz mali o čom písať a tvárili sa ako investigatívci, ktorí odhaľujú tie najväčšie škandály politikov. Ale vyzerá to tak, že tých 10 miliónov držhubného je veľmi málo na to, aby si všetci omočili zobáčik podľa vlastných predstáv a písali o vás v superlatívoch.
Takže pán premiér, teraz máte moc, po ktorej ste tak veľmi túžili a možnosť ukázať, čo vo vás skutočne je. Viete, aby všetci tí „múdrosráči“, ako ste nazvali tých, ktorí vám neveria a poukazujú na každý váš prešľap a majú tú drzosť vás kritizovať, boli konečne ticho.
Nuž pán premiér, môžete sa posťažovať, môžete si zanadávať, poobviňovať všetkých naokolo.
Ale…
Sú to presne tie isté spôsoby mediálnych útokov, ktoré ste používali vy sám voči iným…

Povzdych pána premiéra…

Čo má zmysel. . .

05.05.2021

Pred chvíľou som vybehla na pár minút von… Búrka sa skončila a už len ticho prší. Pes lenivo vyšiel zo svojho kráľovstva a ticho sa ku mne posadil. Vzduch sa vyčistil a trochu sa ochladilo. Pred dvomi hodinami som bola ešte na záhrade a rýchlo som dokončovala rozrobenú prácu. Všetky semienka sú už v zemi, a zemiaky tiež a spolu so skorou zeleninkou, ktorá vzišla aj [...]

Aké je jednoduché obviňovať, súdiť a odsudzovať bez dôkazov. . .

29.04.2021

Mnohých ľudí strasie nepríjemným pocitom a hnusom, keď sa niekde spomenie hon na čarodejnice, inkvizícia, alebo novšie praktiky prenasledovania a vraždenia, ktoré boli požívané napríklad v druhej svetovej vojne nacistami a fašistami. Áno, cítia odpor a hnus z ľudského správania, ktorého výsledkom bolo bezprávie a utrpenie nevinných ľudí. Ale koľkí z týchto [...]

Iba na chvíľku. ..

28.04.2021

Iba na chvíľku, dlhú ako večnosť v nás som zatvorila oči, aby som cítila svetlo Tvojej lásky, ktoré ma pod privretými viečkami šteklilo ako teplo slnka v prvých jarných dňoch rodiacich sa v srdci… Iba na chvíľku, krátku ako život sám som sa nadýchla, aby som cítila nehu Tvojich bozkov, ktorými ma hladil vietor po tvári a perách rozpálených túžbou [...]

stoltenberg

Nové spoločné jednotky rýchleho nasadenia nemajú podporu v EÚ

06.05.2021 20:50

Bojové skupiny EÚ už má. Existujú od roku 2004 a odvtedy neboli ani raz nasadené.

vrbetice výbuch česko

Kremľu nie je známe, že by pre neho pracovali agenti z kauzy Vrbětice

06.05.2021 19:34

Obom agentom Vladimir Putin udelil najvyššie vyznamenanie Hrdina Ruskej federácie.

Vladimír Pčolinský

SIS za šéfovania Pčolinského odpočúvala výrazne viac

06.05.2021 18:16

Podľa Juraja Krúpu dôvody nárastu počtu žiadostí o odposluchy nikdy nebudú známe.

Peter Visolajský

Situácia s nedostatkom personálu je naozaj kritická, upozorňujú lekári

06.05.2021 17:42

Ak by sme chceli dosiahnuť priemer Európskej únie, teda 8,4 sestry na tisíc obyvateľov, potrebovali by sme o 14-tisíc sestier viac.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,159
Celková čítanosť: 3795820x
Priemerná čítanosť článkov: 3275x

Autor blogu