Založ si blog

Ale pán premiér, to snáď nie. . .

Tak ste sa nám zasa trošku posťažovali na soc. sieti, aké to máte ťažké a ako hnusne sa ku vám správajú médiá, ktoré vlastnia oligarchovia.
Ale no tak, pán premiér, ktoré médiá myslíte? Snáď nie tie, ktoré ste chceli verejne korumpovať, pardón, poskytnúť im finančnú pomoc 10 miliónov zo štátneho?
Alebo ste mysleli tie médiá, ktoré si vás celé roky hýčkali, keď ste im vyrábali kauzy na počkanie a bojovali ste proti Smeru a bývalej vláde?
Tie médiá, ktoré vám neustále dávali priestor, keď ste obviňovali bez dôkazov mnohých ľudí a oni mohli zarábať na ľudskej naivite?
Alebo ste mysleli tie médiá, ktoré vás podporovali vo vašej snahe o prevrat a prevzatie moci a spolu s vami verejne prenasledovali a lynčovali nepohodlných ľudí?
Lenže pán premiér, vy ste vyhrali tie voľby a zvíťazili nad Ficom a mnohé médiá stratili hlavné témy, na ktorých mali založenú mediálnu stratégiu. A predstavte si, aj „novinári“ potrebujú z niečoho žiť.
Doteraz mali o čom písať a tvárili sa ako investigatívci, ktorí odhaľujú tie najväčšie škandály politikov. Ale vyzerá to tak, že tých 10 miliónov držhubného je veľmi málo na to, aby si všetci omočili zobáčik podľa vlastných predstáv a písali o vás v superlatívoch.
Takže pán premiér, teraz máte moc, po ktorej ste tak veľmi túžili a možnosť ukázať, čo vo vás skutočne je. Viete, aby všetci tí „múdrosráči“, ako ste nazvali tých, ktorí vám neveria a poukazujú na každý váš prešľap a majú tú drzosť vás kritizovať, boli konečne ticho.
Nuž pán premiér, môžete sa posťažovať, môžete si zanadávať, poobviňovať všetkých naokolo.
Ale…
Sú to presne tie isté spôsoby mediálnych útokov, ktoré ste používali vy sám voči iným…

Povzdych pána premiéra…

„Dežo plní plán…“

07.03.2024

Pomyslela som si, keď som si prezerala nový cestovný poriadok, pretože mi v prvom momente pripomenul starý vtip o Dežovi, ktorý behal po stavbe s prázdnym fúrikom. Keď chlapi videli, že doň nič nenakladá, ani nevykladá, len s ním pojašene behá po stavenisku, začudovane na neho pozerali a keď sa ho spýtali čo to robí odpovedal: „Plním plán!“ Presne takto [...]

Na čom záleží?

06.03.2024

Dnes, v deň 549. výročie narodenia Michelangela Buonarrotiho, génia nielen doby minulej, ale aj tej súčasnej som premýšľala nad tým, kým človek môže byť a kým v skutočnosti je. A pred chvíľou, keď som z mojej obľúbenej zbierky Michelangelových básní Som ako mesiac vyberala báseň na zverejnenie, som si pri jej čítaní uvedomila, na čom záleží [...]

Župan Majerský cielene likviduje Prešovský samosprávny kraj…

06.03.2024

A začal verejnou autobusovou dopravou. V decembri som písala o tom, komu by mala slúžiť verejná autobusová doprava. V tom období nastali prvé problémy s autobusovou dopravou, ktorá minimálne dvadsať rokov ako tak slúžila občanom kraja a zabezpečovala im možnosť cestovať . Ku dňu 3.3. 2024, keď bol do praxe uvedený nový cestovný poriadok, sa situácia [...]

India, hory, Himaláje, Dharmsala

Telá americkej horolezkyne a jej nepálskeho sprievodcu zniesli zo Šiša Pangmy

19.05.2024 06:12

Tím horolezcov zniesol telá americkej horolezkyne a jej nepálskeho sprievodcu, ktorí vlani zahynuli v lavíne na hore Šiša Pangma v Tibete.

ŠTS, Kaliňák

Prísne opatrenia a sľub atentátnika. Súd ho poslal do väzby: Fica čakajú kľúčové hodiny, politici sa hádajú

19.05.2024 06:00

Premiér je pri vedomí a Kaliňák od neho dostal inštrukcie, vláda funguje ďalej. Atentátnika poslal súd do väzby, no rozhodnutie nie je právoplatné.

Ukrajina, Anulia

Bol taký hladný, že žul ešte živú krysu, a Rusi ho bili. Ukrajinský vojak opísal peklo v zajatí

19.05.2024 06:00

Ukrajinský vojak Oleksij Anulia strávil v ruskom väzení takmer 10 mesiacov a bolo to ako stupňujúce sa peklo na zemi.

Benjamin Netanjahu / Benny Ganc /

Ganc dal Netanjahuovi ultimátum, požaduje do 8. júna plán pre Gazu

18.05.2024 22:05

Premiér jeho návrhy označil za eufemizmy, ktoré predznamenávajú porážku Izraela.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,395
Celková čítanosť: 5517600x
Priemerná čítanosť článkov: 3955x

Autor blogu