Založ si blog

Ako sa Vám cestovalo pán Matovič?

Dnes som videla jedno z Vašich vystúpení, kde ste brýzgali na minulú vládu ohľadom nákupu ochranných pomôcok na boj proti koronavírusu.
A kedy to boli tie voľby?
Jáááj, no predsa 29. februára 2020!
A tá pľuha nákaza sa objavila v Európe práve vtedy, keď ste si robili výlety po Francúzsku a natáčali údajnú Počiatkovu vilu. Ako sa Vám cestovalo? Verím tomu, že fajne. Taký výlet do Francúzska, alebo na Cyprus nie je na zahodenie, však? Hlavne ak nazberá politické body vo voľbách, ktoré prebiehali práve v dňoch, keď sa nákaza začala šíriť nebezpečným tempom.
A dnes? Dnes populisticky obviňujete bývalú vládu z toho, že už vtedy, keď Vy ste veselo cestovali po Európe, mala nakupovať rúška.
Celú predvolebnú kampaň nebolo od Vás počuť nič o hrozbe koronavírusu .
Prečo? Veď aj Vy ste boli poslancom parlamentu. Blaho občanov Vám malo ležať na srdci. Teraz sa ukázalo ako, pretože predvolebná kampaň a získanie moci bolo pre Vás dôležitejšie ako hrozba nejakého vírusu a pandémie.
Takže teraz to, čo predvádzate je len pózerstvo a ukážka toho, že nemáte nielenže dostatok odbornej spôsobilosti viesť štát, ale ani dostatok zodpovednosti a sebareflexie, práve kvôli Vašej honbe po moci.
A len tak na okraj. Chcete monitorovať a sledovať ľudí, kde sa nachádzajú, ale Vy sám ste nevyviedli žiadne dôsledky z Vášho cestovateľského nadšenia. Dali ste si urobiť vyšetrenia, či náhodou nerozširujete koronavírus?
Alebo ste až tak bohorovný, že si myslíte, že nejaký ten koronavírus sa Vás netýka?

Slúžia verejnoprávne médiá verejnosti, alebo sú trafikou pre „osobnosti“?

06.04.2020

Priznám sa, verejnoprávnu televíziu sledujem veľmi sporadicky, ak len, tak zopár relácii a to z dôvodu neobjektívnosti a jednostrannosti. Pred pár rokmi, keď sa konal 50. ročník BHS, bol jedným z účinkujúcich hostí svetoznámy dirigent Valery Gergiev, ktorý na festivale viedol londýnsku filharmóniu. Vo večernom spravodajstve zaznela namiesto prezentácie jeho umeleckých [...]

Už vládnu dva týždne a. ..

05.04.2020

A mnoho ľudí vidí, že je to vláda hochštaplerov, diletantov a egoistov. Po počiatočnej eufórii z víťazstva nad Ficom, som počula prvé názory práve od tých ktorí frfľali, že ten Fico nakoniec nebol až taký zlý a ten Pellegrini bol taký „dobri ku ľudzom, aj ku tim dochodcom“… Ale ľudia si zvolili a majú čo chceli. Pána premiéra, ktorý sa správa ako [...]

Nezmyselné nariadenie o „Vyhradenom čase na nákup pre seniorov“.

03.04.2020

Pri všetkej úcte k našim seniorom, chcem poukázať na jedno z najnezmyselnejších nariadení, ktoré získalo účinnosť 30.3. 2020 a platí až do odvolania a tým je „Vyhradený čas na nákup pre seniorov“. Je veľmi dôležité, že sa nová vláda, aj takýmto spôsobom snaží ochrániť zdravie starších ľudí pred nákazou koronavírusom, ale už po pár dňoch je zrejmé, že [...]

kuciak kušnírová SNP spomienka výročie

Mlynarčíka, ktorý sledoval Jána Kuciaka, vyhodili z Policajného zboru

07.04.2020 12:35

Sledovaciemu komandu velil bývalý príslušník SIS Miroslav Kriak.

Igor Matovič

Naživo: Matovič po stretnutí so zamestnávateľmi informuje aj o výsledkoch testovania

07.04.2020 12:11

Pozrite si tlačovku premiéra po rokovaní so zamestnávateľmi.

veľká noc, veľkonočný strom, kraslice, šibačka,

Šibačka iba doma a drahšie potraviny. Podľa analytičky nás čaká Veľká noc, aká tu ešte nebola

07.04.2020 10:46

Šibačka iba doma, drahšie potraviny a namiesto návštev komunikácia online.

Boris Kollár / NR SR

Kollár otvoril piatu schôdzu, poslancov čaká viacero vládnych opatrení

07.04.2020 10:27, aktualizované: 12:44

Poslancov tiež čaká presunuté hlasovanie o opatreniach v pôsobnosti rezortu vnútra.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 933
Celková čítanosť: 2603013x
Priemerná čítanosť článkov: 2790x

Autor blogu