Založ si blog

Ako sa Vám cestovalo pán Matovič?

Dnes som videla jedno z Vašich vystúpení, kde ste brýzgali na minulú vládu ohľadom nákupu ochranných pomôcok na boj proti koronavírusu.
A kedy to boli tie voľby?
Jáááj, no predsa 29. februára 2020!
A tá pľuha nákaza sa objavila v Európe práve vtedy, keď ste si robili výlety po Francúzsku a natáčali údajnú Počiatkovu vilu. Ako sa Vám cestovalo? Verím tomu, že fajne. Taký výlet do Francúzska, alebo na Cyprus nie je na zahodenie, však? Hlavne ak nazberá politické body vo voľbách, ktoré prebiehali práve v dňoch, keď sa nákaza začala šíriť nebezpečným tempom.
A dnes? Dnes populisticky obviňujete bývalú vládu z toho, že už vtedy, keď Vy ste veselo cestovali po Európe, mala nakupovať rúška.
Celú predvolebnú kampaň nebolo od Vás počuť nič o hrozbe koronavírusu .
Prečo? Veď aj Vy ste boli poslancom parlamentu. Blaho občanov Vám malo ležať na srdci. Teraz sa ukázalo ako, pretože predvolebná kampaň a získanie moci bolo pre Vás dôležitejšie ako hrozba nejakého vírusu a pandémie.
Takže teraz to, čo predvádzate je len pózerstvo a ukážka toho, že nemáte nielenže dostatok odbornej spôsobilosti viesť štát, ale ani dostatok zodpovednosti a sebareflexie, práve kvôli Vašej honbe po moci.
A len tak na okraj. Chcete monitorovať a sledovať ľudí, kde sa nachádzajú, ale Vy sám ste nevyviedli žiadne dôsledky z Vášho cestovateľského nadšenia. Dali ste si urobiť vyšetrenia, či náhodou nerozširujete koronavírus?
Alebo ste až tak bohorovný, že si myslíte, že nejaký ten koronavírus sa Vás netýka?

Hodina býka

22.11.2022

„Čo sa nám to všetkým stalo? Chceme ešte ostať ľuďmi? Chceme vôbec prežiť, alebo sa stať zabudnutou mŕtvou civilizáciou a planétou?“ boli moje prvé myšlienky po prečítaní si jedinečnej knihy Ivana Antonoviča Jefremova „Hodina býka“. Hneď v prvých okamihoch, keď som sa začítala do jej slov, zaplavil ma zvláštny a dôverne známy pocit. Pochopila [...]

Som iba tuláčka…

19.11.2022

Som iba tuláčka, ktorá sa túži vrátiť späť domov, do hviezdnej pavučiny osudu nehľadiac na smútok hmlistých rán utekajúceho života… Som iba tuláčka, utekajúca sama pred sebou v záplave lístia opadaných snov, keď túžim odložiť ťarchu svojich smútkov do tepla Tvojich dlaní… Som iba tuláčka hľadajúca Ťa v hĺbke času a vždy keď Ťa [...]

Ľudia bez cieľa…

18.11.2022

Oficiálne oslavy výročia „Nežného a zamatového prevratu“ sa skončili. Organizátori a pamätníci „revolúcie“ dorečnili v televíziách. Bežným ľudom skončil deň pracovného voľna a dnes sa bývalé Československo opäť ponorilo do „slobody a demokracie“, ktorú priniesol 17. november…. Deň pred výročím osláv „slobody a demokracie“ som [...]

Nemecko, pokus o prevrat, pokus o puč, krajná pravica, zatýkanie

The Guardian: Medzi podozrivými z prípravy puču v Nemecku je aj známy šéfkuchár

10.12.2022 09:55

Ďalšou podozrivou osobou je bývalý policajt, ktorý kedysi chránil židovskú komunitu pred teroristickými útokmi.

Jaroslav Naď

Naď: Zmluva na pásovú techniku je vo finálnej fáze, cena vozidiel sa môže znížiť

10.12.2022 09:14

Za 152 pásových bojových obrnených vozidiel a pásových obrnených vozidiel by malo Slovensko zaplatiť vyše 1,688 miliardy eur.

Rusko, Ukrajina, vojna, vojak, Cherson

ONLINE: Putin sa podľa analytikov snaží očierniť Kyjev v očiach Západu. Vzdušná ochrana Ukrajiny je pre USA i Poľsko prioritou

10.12.2022 07:30, aktualizované: 10:15

Rokovania s ruským prezidentom Vladimirom Putinom sa môžu začať až po vyhnaní ruských vojakov z Ukrajiny, prízvukuje Poľsko.

Vladimir Putin

Putina sklamali Merkelovej slová o Ukrajine a minských dohodách

10.12.2022 07:00

Ruský prezident Vladimir Putin v piatok vyjadril sklamanie nad nedávnymi vyhláseniami bývalej nemeckej kancelárky Angely Merkelovej o Ukrajine.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,287
Celková čítanosť: 4885789x
Priemerná čítanosť článkov: 3796x

Autor blogu