Založ si blog

Priznanie pána Sulíka?

Keď som dnes čítala a pozerala niektoré správy, premýšľala som, aké hlboké je dno našej politickej scény a spomenula som si na jeden absurdný prípad, ktorý sa udial pred nejakým časom, keď jeden pán podal trestné oznámenie na iného pána, ktorý zverejnil na soc. sieti vtip, v ktorom sa žalobca spoznal, aj keď to bol anonymný vtip a boli v ňom spomenuté mená a koza.
Súd samozrejme žalobu zamietol.
Dnes som čítala podobnú absurdnosť, že pán Sulík podal trestné oznámenie na pána Blahu, za niekoľko mesiacov starý status na FB, v ktorom p.Blaha kritizoval správanie sa pani Zlatice Kušnírovej, ktorá sa snažila dostať spolu s liberálnymi novinármi na oslavy MDŽ organizované Smerom.
Podľa slov p. Blahu, pán Sulík na neho podal žalobu preto, lebo ho vraj v statuse spájal s objednávateľmi vraždy J. Kuciaka a M. Kušnírovej, keďže pán Blaha v statuse spomínal liberálnu mafiu a liberálnych fašistov.
Skutočne mi to pripadá ako v tom bláznivom prípade a vtipe o zdochnutej koze a vyťahaných priateľových ušiach.
Lenže v tomto prípade sa pán Sulík spoznal nie vo vtipe, ale vo vyjadreniach týkajúcich sa spomínaných výrazov.
Poslanec Blaha vo svojom videu povedal, že zverejní obsah žaloby, ale povedal aj meno obhajcu, ktorý pána Sulíka zastupuje.
Takže sa môžeme tešiť na frašku, ako sa pán Sulík priznal a k čomu.
V SaS to vrie ako v hrnci s fazuľovicou. Vyjadrenia pána Mihála a iných bývalých straníkov na adresu pána Galka, ktorý už cíti dokonca aj tlaky, dúfajme že len tie v strane, sú predzvesťou poriadneho politického smradu, ktorý sa zasa vyvalí na občanov SR.
A tí sa môžu len spýtať: „Pane bože, čo nás to len čaká?“
Ale nebudú mať pri tom šťastné výrazy ako grófka Erdödy vo filme Pacho, hybský zbojník.

Zdroje:
https://www.noviny.sk/politika/470766-sulik-podal-zalobu-na-lubosa-blahu-ziada-od-neho-25-000-eur-za-facebookovy-status
https://www.noviny.sk/politika/470766-sulik-podal-zalobu-na-lubosa-blahu-ziada-od-neho-25-000-eur-za-facebookovy-status
https://www.noviny.sk/krimi/325560-zazaloval-ho-za-vtip-v-ktorom-sa-nasiel-sud-mal-pre-vtipkara-pochopenie

Pokrytecké princípy tzv. Demokracie. ..

14.08.2020

Dnes ráno som chvíľu sledovala správy na spravodajskej stanici čt24, kde komentátor hovoril o diktátorskom režime prezidenta Lukašenka v Bielorusku, o zmanipulovaných voľbách, ale aj tvrdom potláčaní protestov proti zmanipulovaným voľbám. Zanietene rozprával, kto všetko podporuje demokratické zmeny za ktoré protestujúci bojujú. Spomenul známeho moderátora verejnoprávnej [...]

V tej chvíli. ..

13.08.2020

V tej obyčajnej chvíli, v zrode tmavého večera, keď nebo mení svoje farby, ako had svoju kožu, a vrýva sa pod tú moju, znova Ťa vidím v každom záblesku hasnúceho slnka a cítim túžbu v Tvojich očiach skrotiť vo mne plaché zviera, ktoré sa ticho vzpiera životu, aj dotyku smrti. V tej obyčajnej chvíli a možno len v jej okamihu, keď meníme svojou láskou to, čo je [...]

Cítiš?

11.08.2020

Cítiš to chvenie vzduchu, keď sa láska usmieva a my sa môžeme nadýchnuť vône nádeje? Cítiš v ústach chuť času, keď sa zhmotnil v bozku nášho hladu po večnosti, ktorú si nevieme sľúbiť? Cítiš moju lásku, tak ako ja Tvoju, keď sa ráno túžby mení na deň nežnosti? Cítiš? Nie, nebudem sa viac pýtať to, čo viem od stvorenia sveta a čo sa skrýva v našich [...]

Donald Trump

Hospitalizovali mladšieho brata Donalda Trumpa

14.08.2020 19:50

Mladšieho brata amerického prezidenta Donalda Trumpa hospitalizovali v nemocnici v New Yorku.

Lukašenko, demonštrácia

Som živý a doma, hovorí Lukašenko. Opozícia chce odovzdanie moci

14.08.2020 19:19

Lukašenko sa snaží hasiť vlnu protestných štrajkov aj poukazovaním na to, že zastavenie výroby hrá do karát iným štátom.

bielorusko protest

Slovenskí poslanci chcú nové voľby v Bielorusku, Korčok hovorí o sankciách

14.08.2020 19:05

Ministri zahraničných vecí EÚ sa zhodli, že začnú pracovať na presne cielených sankciách voči predstaviteľom režimu Alexandra Lukašenka.

Virus Outbreak-No-Mask Weddings

Chorvátsko červenie, nad Jadranom sa zmráka

14.08.2020 18:36

Pre Rakúšanov, Talianov a Srbov, ktorí by chceli dovolenkovať v Chorvátsku, už na koronavírusovom semafore svieti červená, Slovinsko podobný krok zvažuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,011
Celková čítanosť: 3101467x
Priemerná čítanosť článkov: 3068x

Autor blogu