Založ si blog

Kočnerománia – obraz doby, ktorý šokuje. . .

Na úvod jeden z vtípkov, ktorý v rôznych obmenách koluje po nete. „Kočner prefackal Chucka Norrisa“…
Vtipné, trápne, smutné, alebo trpká realita toho, čo sa na Slovensku deje?
Áno, pani prezidentka mala pravdu, keď vo svojom vyhlásení k aktuálnej politickej situácii povedala: „Obraz doby, ktorú sme žili, a ktorú stále žijeme, nás v posledných dňoch stále viac šokuje.“
Áno pani prezidentka, mnohých ľudí šokuje, že sa v tomto štáte hrubo porušujú demokratické princípy, ktoré najviac porušujú ľudia, ktorí chcú v tomto štáte za každú cenu prevziať moc. Opozícia spoločne s vybranými médiami nerešpektuje a neakceptuje slobodné a demokratické voľby a vládu, ktorá z nich vzišla. Takisto ľudí šokuje snaha zvrhnúť túto vládu všetkými možnými spôsobmi, keď opovrhnutia hodným spôsobom zneužíva vraždu dvoch mladých ľudí.
Ľudí šokuje mnoho vecí, napríklad aj to, akým spôsobom vybrané médiá hrubo zasahujú do vyšetrovania vraždy, ale najmä to, že disponujú utajenými faktami z vyšetrovania a snažia sa takýmto spôsobom vyvolávať v štáte nepokoje. Áno, ľudí šokuje, že médiá spolu so skupinou politikov, lynčovaním, beztrestným ohováraním, prenasledovaním a opľúvaním nepohodlných osôb, vedú v skutočnosti druh hybridnej občianskej vojny, proti obyvateľom Slovenska.
Súčasná Kočnerománia, ktorou média bombardujú Slovensko, je dôkazom toho, že v našom štáte, je možné aj nemožné, tak ako v tom vtipe. Opozícia aj médiá vyťahujú rôznu, ničím neoverenú špinu na každého, kým by mohli poškodiť súčasnej vláde možno aj preto, aby sa zakryli ich vlastné kauzy „Sasanka“ a „Lipšicove stádo“, ktoré súvisia priamo s M. Kočnerom a ktoré on sám mediálne prezentoval vo vlastných tlačových besedách, ktoré nie je problém dohľadať si v archívoch.
Áno, pani prezidentka, ľudí šokuje, akým spôsobom je odpútavaná pozornosť od káuz, ktoré sprevádzajú novovzniknuté strany, ktoré majú v tomto štáte prevziať moc za každú cenu.
Ale určite ich zaujíma aj to, čo v skutočnosti za týmto všetkým je. Pred pár rokmi boli priamymi účastníkmi „bicyklového majdanu“, do ktorého bolo investovaných 20 miliónov dolárov a až po ňom ľudia pochopili, že to nebolo o nich a o sľubovaných dvojnásobných platoch a mečiarizme, ale o totálnom výpredaji štátneho majetku a strategických podnikov a vytvorení nesebestačnej, podriadenej kolónie, s lacnou pracovnou silou. A v prvom rade išlo o peniaze, v tej dobe veľké peniaze.
Aký je v skutočnosti záujem tých, ktorí financujú vznik nových strán, činnosť opozície a médií, ale aj posledných prezidentských volieb?
Vytvoriť z tohto štátu nielen ekonomickú kolóniu, ale aj úplne podriadenú vojenskú kolóniu, kde bude právo iného štátu, nadriadené právu nášho štátu? A znova ide o veľké peniaze?
Áno, žili sme v dobe a žijeme v dobe, ktorá šokuje mnohých ľudí tým, čo sa deje v našej republike.
Napríklad aj tým, že v skutočnosti chcú prevziať moc amorálni ľudia, ktorí majú za sebou mnoho káuz.
Ale toto zjavne pani prezidentku nešokuje, keďže doteraz nevydala žiadne vyhlásenie ku kauzám jej straníckeho kolegu a v súčasnosti predsedu strany PS, M. Trubana kvôli jeho drogovým kauzám, či daňovým a majetkovým kauzám pána A. Kisku, minulosti pána Beblavého, ktorého bývalú stranu SDKÚ pán Kočner v minulosti finančne podporoval, alebo pána Hlinu, ktorý sa tak triase za mocou, až chce prekrúcať kresťanské morálne zásady.
A čo najviac ľudí šokuje je to, že stali rukojemníkmi vo vlastnom štáte a zriadení, ktoré sa nazýva „demokracia“ a v poslednej dobe, už nemá so skutočným pojmom demokracia nič spoločné.
Pretože občania tohto štátu už v skutočnosti nerozhodujú o tom, kto bude riadiť tento štát. Rozhoduje o tom moc peňazí a mediálnych drábov a lokajov.
Presne taký je význam Kočnerománie a obraz doby, ktorá šokuje….

Zdroje:
https://focus.hnonline.sk/politika-s-spolocnost/clanok/1878799-kauza-sasanka

https://focus.hnonline.sk/politika-s-spolocnost/clanok/1878804-lipsicovo-stado

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/523720-nazivo-prezidentka-zuzana-caputova-sa-vyjadruje-k-aktualnej-politickej-situacii/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox

https://www.teraz.sk/slovensko/kocner-poprel-zhotovenie-videa-z-rozhov/119-clanok.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=jTzf4opWy4c

https://www.cas.sk/clanok/149482/financovanie-sdku-dzurindov-najsmutnejsi-den/

Semienko skazy

16.05.2023

Vždy na jar sa teším na chvíľu, keď si na záhrade naberiem do dlane čerstvo rozdrobenú hlinu a privoniam k nej. Vonia pradávnou históriou zrodu Zeme, súčasnosťou a aj budúcnosťou o ktorú pomaly prichádzame. Vonia teplým jarným slnkom, silou dažďa a najmä životom. Dnes, pár dní po prečítaní knihy F. Williama Engdahla Semienko skazy viem, že [...]

„Symfónia života“…

15.05.2023

Nočný dážď vrátil život záhrade, ktorá bola umorená suchom a ostrým vetrom. A aj napriek chladnejšiemu počasiu sa všetko zazelenalo novými odtieňmi a krehké lístie lipy a brezy sa chvelo v prudkom vetre, ktorý ohýbal ich konáre. Chvíľu som len tak stála zababušená v hrubej bunde s kapucňou a obdivovala som zázrak života, ktorý som [...]

„Meníme hru“…

09.05.2023

Ešte nebola vyhlásená oficiálna predvolebná kampaň a Slovensko zaplavujú billboardy s tvárami politikov a novými predvolebnými sloganmi. Cestou naprieč Slovenkom som si všimla, že najviac reklamy majú tí, ktorí tento štát priviedli na úplne dno. Najvýstižnejším sloganom, ktorý som videla je ten, ktorý zdobí vysmiatu tvár pána Sulíka, pretože priamo [...]

Volodymyr Zelenskyj

Členstvo Ukrajiny v NATO je nemožné pred ukončením ruskej invázie, uznal Zelenskyj

02.06.2023 21:20

Ide o zriedkavé priznanie zo strany Zelenského, ktorý od začiatku ruskej invázie zintenzívnil tlak na NATO a EÚ, aby Ukrajine otvorili svoje dvere.

Boris Berezovskij

Francúzsko dáva do predaja zámok zosnulého Putinovho protivníka Berezovského

02.06.2023 20:53

Berezovskij bol považovaný za šedú eminenciu v čase vlády prvého postsovietskeho prezident Borisa Jeľcina.

William Burns

Riaditeľ CIA navštívil v tajnosti Čínu. Washington sa má obávať zhoršenia vzťahov s Pekingom

02.06.2023 20:00

Program šéfa americkej tajnej služby a exdiplomata Williama Burnsa bol tajný a CIA ani Biely dom udalosť oficiálne nekomentovali.

Vlak

Zrážka vlakov v Indii si vyžiadala najmenej 50 mŕtvych a 300 zranených

02.06.2023 19:33

Počty obetí a zranených budú podľa indických oficiálnych činiteľov s najväčšou pravdepodobnosťou stúpať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,309
Celková čítanosť: 5091038x
Priemerná čítanosť článkov: 3889x

Autor blogu