Založ si blog

Niečo na tom Ficovi je. . .

Pomyslela som si, keď som si prečítala nový komentár pána Vagoviča, ktorého pôvodný titulok znel „Fico je vystrašený na smrť“.
V posledných dňoch nabralo šírenie nielen Kočnerohystérie, ale aj mediálne lynčovanie R. Fica na obrátkach.
Nuž áno, veď kopnúť si do Fica, je také in a cool, úplná módna záležitosť, ktorej podliehajú najmä ľudia, ktorí sú úplne odtrhnutí od reality života bežných ľudí v našom štáte a ktorí zabúdajú na to, že Slovensko sa nekončí pri Pezinku.
Nedávno sme sa dozvedeli hlavne to, ako predstavitelia nových strán idú bojovať s „ficioizmom“ a upratovať Slovensko.
Mnohí si pamätajú boj proti mečiarizmu, ale aj verejné priznanie pána Šimečku, kto im tento boj a koľkými miliónmi eur zafinancoval.
Zaráža ma však to, akým spôsobom média a predstavitelia strán, ktoré chcú prevziať moc v tomto štáte, R. Fica neustále napádajú a koľko špiny sú schopní na neho nakydať.
Ak chce niekto, niekde a s niekým robiť poriadok, tak by si mal v prvom rade urobiť ten poriadok doma.
Daňové kauzy a pozemkové podvody, či právoplatne odsúdená úžera sú silnou motiváciou vyhnúť sa trestnoprávnej zodpovednosti. Dokonca aj bezočivé správanie sa voči občanom a zneužívanie právomocí, či nehanebné porušovanie Ústavy SR.
Drogové kauzy a klamstvá v priamom prenose a výsmech z ľudí, ktorí sa živia prácou svojich rúk.
Hrubý politický kalkul a stranolezctvo, egoizmus a túžba po moci tak silná, že morálne zásady sú na obtiaž.
Áno, to sú tie najdôležitejšie atribúty na post čističov Slovenska a bojovníkov proti ficoizmu.
Preto každý deň mainstreamové média prinášajú „zaručené“ správy o Ficovi, ktorými len dokazujú, že na Slovensku prevzali do rúk „spravodlivosť“ novinári, ktorí sa stali policajtmi, prokurátormi, sudcami a dokonca aj katmi, vykonávajúcimi rozsudky.
Nikoho z týchto ľudí nezaujíma nič pozitívne, čo Ficove vlády priniesli pre tento štát.
Kvôli túžbe po moci a jej prevzatiu, bolo potrebné vytvoriť verejného nepriateľa, na ktorého sa dá hodiť toľko špiny, koľko sa dá, len aby bola prekrytá ich vlastná, ktorej je toľko, že sa nečudujem každodennej hystérii, ktorá už bežných ľudí začala unavovať a sú zhnusení zo všetkých samozvaných čističov Slovenska.
Niečo na tom Ficovi asi je… Keď ho tak veľmi nenávidia.
Nuž možno aj preto, lebo sami prekročili všetky hranice, ktoré sa dali prekročiť a je možné, že keď nevyhrajú voľby, tak sa začne skutočné čistenie Slovenska od daňových podvodníkov a úžerníkov, drogových dílerov, ale aj od rôznych platených poskokov.
Moc a politika sú založené na vzostupoch a pádoch a tí, ktorí sa snažia vyrobiť z R. Fica vinníka pomaly aj za výbuch nejakej supernovy v neznámej galaxii, by na to mali pamätať.
História už neraz ukázala, že aj tí najväčší mocichtivci, ktorí kvôli svojim egoistickým chúťkam dokázali a neváhali ničiť a vraždiť, boli nakoniec porazení, často ich vlastnými zbraňami.
A nenávisť, ktorej sme v dnešných dňoch svedkami, je dvojsečnou zbraňou.
Tým, ktorí ňou žijú a šíria ju, zastiera zdravý úsudok a reálne myslenie.
Niečo na tom Ficovi je, keď sa ho tak veľmi snažia zničiť…
Zdroje:
https://www.aktuality.sk/clanok/717122/komentar-mareka-vagovica-kto-ma-najvacsi-strach-z-kocnera/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-new2

Danko „gate“. ..

29.01.2020

Tak a máme novú aféru, ktorú média predhodili publiku lačnejúcemu po lacnej zábave. Ale je to skutočne lacná zábava? Dozvedeli sme sa, že pán Danko si telefonoval so slovenskou Žužou Hari, viac »

Chcela by som. ..

26.01.2020

Chcela by som... Mnoho a takmer nič, smiať sa, plakať, pobozkať Ťa, jednoducho iba žiť... Chcela by som... Málo a pritom veľa, unavená milovaním zaspávať nahá vedľa Tvojho tela... Chcela viac »

Tak ako to vlastne je?

23.01.2020

Čítala som správy v mainstreamových médiách o utorkovom proteste „antifašistických bojovníkov“ v Levoči, ktoré organizovali strany pána Kisku a Trubana. A potom som si pozrela video, ktoré viac »

tehotná žena, žena pred pôrodom

Rakúšanky budú chodiť rodiť do Bratislavy

29.01.2020 20:47

Rodičky, ktorých pôrod sa skomplikuje, by mali začať voziť z rakúskeho Hainburgu do bratislavských nemocníc.

Andrea Kalavská

Kalavská: Slovenské zdravotníctvo je starý tanker

29.01.2020 18:51

Bývalá ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská to povedala na konferencii tieňových ministrov zdravotníctva.

kia

Žilinskej Kii hrozí zastavenie výroby

29.01.2020 18:15

Štrajk autodopravcov zašiel už do krajností. Blokáda hraníc vyústila do obmedzenia automobiliek, na ktoré je odkázané slovenské hospodárstvo.

pocasie 30 1 2020

Zmrzneme vo februári? Počasie poriadne prekvapí

29.01.2020 17:39

Končí sa druhý zimný mesiac a čoskoro sa začne tretí. Už najbližšie dni naznačia, aký bude. Február často volajú studený - bude naozaj taký, akú má povesť?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 889
Celková čítanosť: 2213678x
Priemerná čítanosť článkov: 2490x

Autor blogu