Založ si blog

Niečo na tom Ficovi je. . .

Pomyslela som si, keď som si prečítala nový komentár pána Vagoviča, ktorého pôvodný titulok znel „Fico je vystrašený na smrť“.
V posledných dňoch nabralo šírenie nielen Kočnerohystérie, ale aj mediálne lynčovanie R. Fica na obrátkach.
Nuž áno, veď kopnúť si do Fica, je také in a cool, úplná módna záležitosť, ktorej podliehajú najmä ľudia, ktorí sú úplne odtrhnutí od reality života bežných ľudí v našom štáte a ktorí zabúdajú na to, že Slovensko sa nekončí pri Pezinku.
Nedávno sme sa dozvedeli hlavne to, ako predstavitelia nových strán idú bojovať s „ficioizmom“ a upratovať Slovensko.
Mnohí si pamätajú boj proti mečiarizmu, ale aj verejné priznanie pána Šimečku, kto im tento boj a koľkými miliónmi eur zafinancoval.
Zaráža ma však to, akým spôsobom média a predstavitelia strán, ktoré chcú prevziať moc v tomto štáte, R. Fica neustále napádajú a koľko špiny sú schopní na neho nakydať.
Ak chce niekto, niekde a s niekým robiť poriadok, tak by si mal v prvom rade urobiť ten poriadok doma.
Daňové kauzy a pozemkové podvody, či právoplatne odsúdená úžera sú silnou motiváciou vyhnúť sa trestnoprávnej zodpovednosti. Dokonca aj bezočivé správanie sa voči občanom a zneužívanie právomocí, či nehanebné porušovanie Ústavy SR.
Drogové kauzy a klamstvá v priamom prenose a výsmech z ľudí, ktorí sa živia prácou svojich rúk.
Hrubý politický kalkul a stranolezctvo, egoizmus a túžba po moci tak silná, že morálne zásady sú na obtiaž.
Áno, to sú tie najdôležitejšie atribúty na post čističov Slovenska a bojovníkov proti ficoizmu.
Preto každý deň mainstreamové média prinášajú „zaručené“ správy o Ficovi, ktorými len dokazujú, že na Slovensku prevzali do rúk „spravodlivosť“ novinári, ktorí sa stali policajtmi, prokurátormi, sudcami a dokonca aj katmi, vykonávajúcimi rozsudky.
Nikoho z týchto ľudí nezaujíma nič pozitívne, čo Ficove vlády priniesli pre tento štát.
Kvôli túžbe po moci a jej prevzatiu, bolo potrebné vytvoriť verejného nepriateľa, na ktorého sa dá hodiť toľko špiny, koľko sa dá, len aby bola prekrytá ich vlastná, ktorej je toľko, že sa nečudujem každodennej hystérii, ktorá už bežných ľudí začala unavovať a sú zhnusení zo všetkých samozvaných čističov Slovenska.
Niečo na tom Ficovi asi je… Keď ho tak veľmi nenávidia.
Nuž možno aj preto, lebo sami prekročili všetky hranice, ktoré sa dali prekročiť a je možné, že keď nevyhrajú voľby, tak sa začne skutočné čistenie Slovenska od daňových podvodníkov a úžerníkov, drogových dílerov, ale aj od rôznych platených poskokov.
Moc a politika sú založené na vzostupoch a pádoch a tí, ktorí sa snažia vyrobiť z R. Fica vinníka pomaly aj za výbuch nejakej supernovy v neznámej galaxii, by na to mali pamätať.
História už neraz ukázala, že aj tí najväčší mocichtivci, ktorí kvôli svojim egoistickým chúťkam dokázali a neváhali ničiť a vraždiť, boli nakoniec porazení, často ich vlastnými zbraňami.
A nenávisť, ktorej sme v dnešných dňoch svedkami, je dvojsečnou zbraňou.
Tým, ktorí ňou žijú a šíria ju, zastiera zdravý úsudok a reálne myslenie.
Niečo na tom Ficovi je, keď sa ho tak veľmi snažia zničiť…
Zdroje:
https://www.aktuality.sk/clanok/717122/komentar-mareka-vagovica-kto-ma-najvacsi-strach-z-kocnera/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-new2

Semienko skazy

16.05.2023

Vždy na jar sa teším na chvíľu, keď si na záhrade naberiem do dlane čerstvo rozdrobenú hlinu a privoniam k nej. Vonia pradávnou históriou zrodu Zeme, súčasnosťou a aj budúcnosťou o ktorú pomaly prichádzame. Vonia teplým jarným slnkom, silou dažďa a najmä životom. Dnes, pár dní po prečítaní knihy F. Williama Engdahla Semienko skazy viem, že [...]

„Symfónia života“…

15.05.2023

Nočný dážď vrátil život záhrade, ktorá bola umorená suchom a ostrým vetrom. A aj napriek chladnejšiemu počasiu sa všetko zazelenalo novými odtieňmi a krehké lístie lipy a brezy sa chvelo v prudkom vetre, ktorý ohýbal ich konáre. Chvíľu som len tak stála zababušená v hrubej bunde s kapucňou a obdivovala som zázrak života, ktorý som [...]

„Meníme hru“…

09.05.2023

Ešte nebola vyhlásená oficiálna predvolebná kampaň a Slovensko zaplavujú billboardy s tvárami politikov a novými predvolebnými sloganmi. Cestou naprieč Slovenkom som si všimla, že najviac reklamy majú tí, ktorí tento štát priviedli na úplne dno. Najvýstižnejším sloganom, ktorý som videla je ten, ktorý zdobí vysmiatu tvár pána Sulíka, pretože priamo [...]

SR Bratislava nehoda zastávka HaZZ polícia BAX

Dědeček sa čoskoro postaví pred súd. Tragédia opitých za volantom neodradila

02.06.2023 09:00

Nehôd spôsobených pod vplyvom alkoholu neubudlo. Nepomohlo ani pobúrenie spoločnosti po tragédii na Zochovej.

vojna na Ukrajine

Výroba ruských zbraní sa fantasticky zvýšila, len tankov je 600, tvrdí Medvedev

02.06.2023 06:45

Ukrajinský generálny štáb tvrdí, že Rusko od začiatku vojny vlani vo februári prišlo už o 3 804 tankov.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Nočné útoky hlási ukrajinský Kyjev aj ruský Kursk

02.06.2023 06:00, aktualizované: 09:20

V Kyjeve boli v noci opäť počuť výbuchy a paľba protivzdušnej obrany. Kursk hlási prílet dronov.

vláda, heger,

Remišová, Krajniak, Mikulec aj Heger idú naspäť do parlamentu. Osem mien bývalej vlády si najalo 11 asistentov za 100-tisíc eur

02.06.2023 06:00

Administratívne služby pre čerstvých členov Národnej rady pre štát budú stáť 100-tisíc eur.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,309
Celková čítanosť: 5090637x
Priemerná čítanosť článkov: 3889x

Autor blogu