Založ si blog

Svet podľa Trubana. . .

Nejako nám ten pán Truban zvoldemortel, pomyslela som si po prečítaní jeho vyhlásení na adresu „robošov“, ale aj o tom, čo si myslí o demokracii a kto by mal mať podľa neho volebné právo.
Nuž, niekto by sa mohol spýtať na čom ten pán Truban fičí, pretože ľudské práva a demokraciu má niekde v…
Našťastie sa k tomu priznal sám…Hm, drogy sú sviňa… A LSD poriadna…
Nečudujem sa, že tento pán žije vo svojom „fantasy svete“, kde by „roboši“ mali byť na úrovni škriatkov z fantasy ságy o čarodejníckom svete Harryho Pottera, s povinnosťou robiť na svojich pánov, bez akýchkoľvek práv na sociálne istoty, ľudské práva, budúcnosť.
Ľahko zarobené peniaze a moc za ne kúpená, sú tiež silnými drogami. Psychedelické stavy z nich, spôsobujú úplné odtrhnutie od skutočnej reality života a diania vo svete a spoločnosti. Dávajú pocit vlastnej výnimočnosti a nadradenosti nad ostatnými. Pocit moci, ukázať tým podradným „robošom a muklom“, kto je tu vlastne pánom.
Pán Truban, ale aj ostatní mocichtivci, by si mali uvedomiť, že zatiaľ nežijeme v totalite liberálneho fašizmu, ktorú sa tu snažia presadiť a rovnako pre všetkých platí Ústava SR, ktorá zaručuje obyvateľom ľudské práva.
Je smutné sledovať, akým spôsobom sa títo ľudia snažia prevziať moc v krajine. Skutočne to pripomína fantasy svet, kde je možné aj to nemožné…
Takže je potrebné občanom SR pripomenúť 32. článok Ústavy v ktorom sa píše: Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.
Inak tu skutočne budeme mať „fantasy svet podľa Trubana“, kde bude vládnuť moc arogancie peňazí a totalita bezprávia.

Zdroje:https://www.zakonypreludi.sk/zz/1992-460#hlava2

Psia dušička. . .

15.10.2019

Psia dušička je niečo, čo ma nikdy neprestane prekvapovať. Ale aj snaha psíka, prekabátiť ma, či ochraňovať pred všetkými. Vždy ma rozosmeje, keď vidím nášho beťára ako sa snaží značkovať viac »

Sú politici nadľudia?

14.10.2019

Žiaľ, mnohí uverili tomu, že sú niečo viac, ako ich voliči. Zachutila im moc a finančná odmena za to, že vôbec nemusia niesť zodpovednosť za svoje konanie. Moc a peniaze v mnohých vyvoláva viac »

Duní Dunaj a špina za špinou sa valí. ..

10.10.2019

Celých tridsať rokov na tento náš maličký štátik v srdci Európy. A posledných pár rokov je tej špiny toľko, že normálny človek – občan tejto republiky postupne stráca ešte aj tie posledné viac »

vodovodný kohútik, pohár vody

Z novostavby pri Žiline tečie kontaminovaná voda

15.10.2019 22:47

Kontamináciu by mali podľa zistených informácií spôsobovať dve neskolaudované žumpy.

Most Strazske

Padajúci most v Strážskom možno zbúrajú

15.10.2019 22:09

Okamžite bol uzatvorený pre automobilovú dopravu a odborníci musia zistiť rozsah jeho poškodenia. Vylúčené nie je ani jeho zbúranie a postavenie nového.

Sýria / vojak / vojaci /

Putin a Erdogan diskutovali o situácii v Sýrii

15.10.2019 21:44, aktualizované: 23:19

Telefonát medzi ruským a tureckým prezidentom sa uskutočnil z iniciatívy tureckej strany.

Ukrajina / vojak /

Plán na stiahnutie ťažkých zbraní na východe Ukrajiny zostal na mŕtvom bode

15.10.2019 20:28

Zástupcovia separatistov, Ukrajiny a Ruska v kontaktnej skupine totiž nenašli na utorňajšom kole rozhovorov v bieloruskej metropole Minsk spoločnú reč.