Profesionálni výrobcovia problémov. . .

Naše „osobnosti“ sú zasa v plnej pohotovosti. Tentokrát si za objekt pozornosti vybrali Nočných vlkov a vyrobili z nich pomocou spriatelených médii problém „číslo 1“ na Slovensku.
Hneď na začiatku tohto nového mediálneho honu na čarodejnice som sa pýtala, či u nás nie sú dôležitejšie problémy, ktoré by týchto ľudí mohli zaujímať. Zjavne nie.
Pretože všetky tie naše „osobnosti“ dlhodobo žijú mimo realitu bežného života, nás normálnych ľudí. Žijú v ilúzii vlastnej dôležitosti a nenahraditeľnosti, ktorú im pomáhajú znásobovať média, ktoré im dávajú veľký priestor, ale aj finančné ohodnotenie, ktoré poberajú za svoju záslužnú činnosť, dokonca niektorých podporuje aj tento štát…
Mnohí z nich ani len netušia, aké problémy majú normálni občania tohoto štátu, vlastne ich to ani nezaujíma.Väčšina z nich netuší, čo je to poctivá práca, bežný život a každodenné starosti.
Dalo by sa povedať, že sú to takí profesionálni disidenti, ktorí sa ešte stále vezú na vlne Havlovej predstavy disidentu.
Aj v minulosti bola práve táto skupina disidentov odtrhnutá od reality bežného života. Ono sa to veľmi dobre bojovalo proti nenávidenému režimu s peniazmi a chlastom zo Západu. Tí, ktorí boli za svoje názory prospechárskymi kolaborantmi, ktorí sa vydávali za komunistov perzekuovaní a zatváraní, ich nezaujímali.
Presne tak je to aj teraz.
Naši profesionálni výrobcovia problémov a veční disidenti majú za úlohu vytvárať zástupné problémy, aby sa prekrylo bašovanie ich mecenášov na Slovensku a postupné preberanie moci.
Ich úlohou prenasledovať a mediálne lynčovať všetkých tých, ktorí vidia to, čo sa tu v skutočnosti deje a neboja sa nahlas o tom hovoriť.
„Noční vlci“ sú pre nich obrovským problémom a bezpečnostným rizikom, aj keď sú silne protifašisticky zameraní, ale nikde som nepočula, aby kritizovali napríklad nárast počtu tzv. „Ríšskych občanov“ v Nemecku, alebo rozpínavosť NATO, vojny, ktorými USA a NATO šíria slobodu a demokraciu po celom svete.
Podporujú a prezentujú rôzne skupiny ľudí, ktorí sa tiež hrajú na disidentov a robia tak „záslužnú prácu“ v iných krajinách.
Rozprávajú o ľudských právach a pritom nehanebne porušujú ľudské práva iných, stalkovaním, ohováraním, mediálnym zosmiešňovaním a kopaním do pre nich nepohodlných ľudí.
Tým, že podceňujú normálnych ľudí a dá sa povedať, že nimi opovrhujú, len dokazujú, aký charakter má sloboda a demokracia, za ktoré tak bojujú…

Čas svetla nádeje…

23.12.2025

Podvečerné šero, ktoré sa vznášalo nad krajinou ako vtáčie krídla vystriedala mäkká nočná tma a ukryla všetko vo svojom mäkkom objatí. V predsviatočnom čase sa začali rozsvecovať prvé vianočné svetielka a postupne začali tmu presvetľovať svojimi drobnými plamienkami nádeje. Prajem všetkým nám, aby láska, ktorá sa v tomto čase znova vrátila medzi nás, [...]

Iba áno. . .

07.12.2025

V jeden obyčajný deň, povieme iba áno a nájdeme všetko to, čo sme v nás dvoch hľadali už od stvorenia prvých svetov a času nekonečnosti vo večnosti... V jeden obyčajný deň, povieme iba áno a zobudíme naše duše, otvoríme dokorán oči života, aby sme uvideli dokonalosť lásky ukrytej pred hlukom ticha v nás samotných... Devana Slnovratovo 7. 12 2025 Báseň bola [...]

Dospeli ľudia ku skutočnému poznaniu a pochopeniu podstaty Boha?

30.11.2025

Pred pár dňami jedna z televízií uviedla starší americký film „Egypťan Sinuhe“ natočený podľa svetoznámeho rovnomenného románu fínskeho spisovateľa Miku Waltariho. Odvtedy premýšľam nad mnohými paralelami Starého Egypta so súčasným svetom. Premýšľam nad mocenským bojom, nad neslobodou ľudí, ale najmä premýšľam o tom, či ľudia v súčasnosti [...]

Metro v Paríži, Francúzsko

Útočník v metre v centre Paríža pobodal tri ženy

26.12.2025 19:50

Tri ženy v piatok bodnou zbraňou zranil útočník vo viacerých staniciach metra v centre Paríža.

Poprad ZSSK Tatry Električky vlak

Mimoriadna udalosť. Vlak v Tatrách vyštartoval skôr, výpravca zasiahol včas

26.12.2025 18:53

Jeden z vlakov v Tatrách vyštartoval zo stanice skôr ako mal, pričom do stanice mal o chvíľu prísť druhý.

babiš

Babiš telefonoval s Trumpom, hovorili o migrácii, vojne či Európe

26.12.2025 16:23

Babiš uviedol, že rozhovor sa pripravoval niekoľko dní.

Somaliland, voľby

Izrael ako prvá krajina sveta uznal nezávislosť Somalilandu - odštiepeneckého regiónu Somálska

26.12.2025 16:02

Izrael ako prvá krajina sveta formálne uznal nezávislosť Somalilandskej republiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,445
Celková čítanosť: 6228622x
Priemerná čítanosť článkov: 4310x

Autor blogu