Agenti provokatéri. . .

Bez vetra sa ani lístok nepohne…
Včera bola takým lístkom vo vetre správička o tom, že Martin Poliačik, bude „možno“ kandidovať na funkciu ombudsmana.
Ako bolo uvedené v správe, on sám túto informáciu ani nepotvrdil, ani nevyvrátil…
Nuž, pán poslanec Poliačik je známy svojimi názormi…
Práca poslancov a poslankýň v našom parlamente je veľmi zaujímavá, ale aj tak si myslím, že si väčšina z nich zmýlila povolanie.
Každý deň sa dozvedáme rôzne „pikošky“, ako ťažko títo naši zvolení zástupcovia pracujú pre tento národ a pre blaho krajiny.
Až tak, že musela byť vytvorená novela rokovacieho poriadku, pretože si poslanci zmýlili parlamentnú pôdu s putikou najnižšej cenovej skupiny.
Podaktorí sa nám cez leto zmenili na organizátorov letných párty pre širokú verejnosť. Iní zase na ľudových zabávačov, či šantánových playboyov.
Jedna pani poslankyňa sa nám dobre vydala do cudziny, iná si dala zriadiť detský kútik a leto nám vyvrcholilo šťastnou udalosťou. Verím tomu, že nabudúce to už bude v priamom prenose zo zasadania parlamentu.
Dokonca vznikla komisia na boj proti fašizmu
V posledných dňoch sme sa dozvedeli výsledky ťažkej a náročnej práce našich poslancov, schválenie „jasličkového zákona“ či novelu „zákona o potravinách“. Musíme veriť tomu, že sú to veľmi potrebné a dôležité zákony.
Ale aj tak mi konanie našich pánov poslancov pripadá tak, ako keby skúšali, koľko toho ľudia na Slovensku znesú.
Neustále provokujú národ svojimi výčinmi priamo v parlamente, ale aj mimo neho.
Stali sa z nich agenti provokatéri, ktorí sa smejú svojim voličom do tvárí.
Veď ako inak by sa dala nazvať, aj keď zatiaľ len „údajná kandidatúra“ p. poslanca Poliačika na post ombudsmana, ak nie provokácia…

Dehumanizácia človeka Róberta Fica nie je recesiou…

16.05.2025

Včera som si prečítala krátky článok v ktorom sa písalo o tom, že na soc. sieťach sa objavila pozvánka na recesistické podujatie „Pif-paf fest Handlová“, ktorý sa mal konať včera v deň výročia atentátu na premiéra R. Fica. Pri čítaní programu tohto „recesistického“ podujatia som pochopila, že na Slovensku je situácia oveľa horšia ako si ľudia [...]

„Pfizergate“ nie je iba „megaškandál“ EÚ…

15.05.2025

Po včerajšom rozhodnutí Súdneho dvora EÚ, v ktorom súd skonštatoval, že Európska komisia pochybila, keď odmietla zverejniť textové správy predsedníčky EK Ursuly von der Leyen, ktoré si vymieňala so šéfom farmaceutickej spoločnosti Pfizer Albertom Bourlom. Sprístupnenie týchto správ žiadala novinárka z The New York Times Matina Stevisová. EK jej žiadosť [...]

Padli posledné masky „demokracie“…

09.05.2025

Pobaltské štáty a Poľsko nepovolili prelet slovenského vládneho špeciálu na ktorého palube bola delegácia s premiérom Róbertom Ficom a snažili tak zmariť účasť slovenského premiéra na oslavách 80. výročia konca 2. svetovej vojny v Moskve. Týmto činom padli posledné masky „demokracie“, ktorou sa zaštiťuje celá EÚ a bruselský režim ukázal svoju [...]

Izrael, Palestína, Pásmo Gazy

Izrael je podľa Netanjahua ochotný prijať dočasné prímerie v Gaze

21.05.2025 21:15

Ak sa naskytne príležitosť dočasného prímeria za účelom výmeny rukojemníkov, Izrael bude ochotný ju prijať.

heslo, password, hacker, prihlasovanie, údaje, formulár, bezpečnosť

Západné tajné služby spoločne varujú pred ruskou rozviedkou: Sleduje logistické a technologické firmy, 'napichli' kamery aj na Slovensku

21.05.2025 20:18

Západné tajné služby vydali varovanie pred ruskými kybernetickými útokmi proti spoločnostiam zapojeným do pomoci Ukrajine.

štvorylka, Zvolen

Historický tanec vyvolal v centre Zvolena ošiaľ. Stovky mladých aj seniorov pri ňom vytvorili neskutočnú náladu

21.05.2025 20:00

Štvorylka, či zastarano kvadrila, ovládla zvolenské námestie. Jej čaro si naplno užili stovky ľudí.

petr pavel

Pavel: Ak summit NATO prinesie zhodu na zvýšení výdavkov k 5 % HDP, ČR to podporí

21.05.2025 16:00

Rutte označil Česko za silného podporovateľa Ukrajiny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,429
Celková čítanosť: 5895993x
Priemerná čítanosť článkov: 4126x

Autor blogu