Parlamentní cirkusanti. . .

Už pár dní počúvam o návrhu nového parlamentného rokovacieho poriadku A.Danka  a aj citové výlevy opozičných poslancov o ohrozovaní „demokracie“, sem tam zaznelo aj slovo gulag…

To sme na Slovensku klesli tak hlboko, že predseda parlamentu je nútený vypracovať nejaký manuál pre neprispôsobivých poslancov, aby sa vedeli milostivo vpratať do kože?

Primárnej slušnosti učia deti rodičia. Ako to, že poslanci nevedia čo to je? To naozaj musíme trpieť tieto ich infantilné excesy?

Ak si myslia, že parlament je dobre platený cirkus, tak sú na veľkom omyle. Aj oni skladali poslanecký sľub, alebo je to pre nich len trápna formalita?

„Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike. Svoje povinnosti budem plniť v záujme jej občanov. Budem dodržiavať ústavu a ostatné zákony a pracovať tak, aby sa uvádzali do života.“

Robia vôbec títo ľudia niečo pre občanov, okrem toho, že si usporiadavajú trápne „bonapárty“ a pozývajú si na ne  skrachovaných „umelcov“ za peniaze daňových poplatníkov a snažia sa takýmto spôsobom zakryť vlastnú špinu?

Je hanbou týchto ľudí, že sa nevedia slušne obliecť do práce a ani nevedia ako sa tam majú správať.

Toto je „elita“, ktorá prezentuje túto krajinu?

No možno by sa tam slušnejšie dokázal správať nejaký ten Dežko z Vatriska ako oni…

Ak sú „demokraticky zvolení“ na to, aby pracovali pre občanov, a oni tak  nerobia, mali by sme im my občania spravodlivo a hlavne „demokraticky“ zaplatiť za ich prácu pre nás tak, aby už nikdy nerobili z parlamentu  „stoku a podnik štvrtej cenovej skupiny“.

Ako odmena za ich prácu ma napadá len jedno slovo : DEFENESTRÁCIA

V tmavomodrých snoch…

01.03.2026

V tmavomodrých snoch naše duše prepletené jemnými vláknami osudu hviezdnej pavučiny tancujú nekonečný tanec lásky ľahkosti bytia večnosti a náš smiech sa mení na tisíce pierok anjelských krídel rozosiatych ako hviezdny prach na nočnej oblohe... Devana Slnovratovo 27. 2. 2026 Báseň bola zverejnená na: Belobog.sk

Čo v skutočnosti odhaľujú Epsteinove spisy?

26.02.2026

Pred pár dňami som si pozrela film Miloša Formana „Goyove prízraky“ o živote slávneho maliara v čase španielskej inkvizície, ale aj Španielskej vojny o nezávislosť. Mnohí si v tomto momente položia otázku, kde vidím súvislosť medzi spomínaným filmom a „Epsteinovými spismi“. Film aj spisy ukazujú to najdôležitejšie a to, že hoci [...]

Myšlienky na nedeľu – Dobro a spravodlivosť…

15.02.2026

„Ty už neveríš v dobro?“, spýtal sa ma manžel, keď som skepticky komentovala jeden z článkov o „Epsteinových spisoch“ v tom zmysle, že aj tak nikto z tých, ktorí páchali obludné zvrhlosti neponesie za svoje zločiny zodpovednosť. „Verím, že dobro existuje, ale neverím svetskej spravodlivosti, pretože je to nástroj mocenských elít, ktoré ju vytvorili na [...]

Iceland / Island /

Škandinávska krajina sa ponáhľa do EÚ, je známy dátum referenda o vstupe

06.03.2026 12:57

Návrh uznesenia plánuje vláda predložiť parlamentu na budúci týždeň.

Robert Kaliňák

Kaliňák podľa matovičovcov klamal o cene letu premiéra do Košíc

06.03.2026 12:52

Náklady na let Bombardierom boli podľa nich 24-tisíc eur

nehoda

Ťažká nehoda pri Dunajskej Strede. Zasahujú všetky záchranné zložky

06.03.2026 12:49

Dopravu na mieste riadi polícia.

peskov

Peskov: Rozmiestnenie jadrových zbraní na území Fínska ohrozuje Rusko

06.03.2026 12:47

Fínsko plánuje podľa ministra obrany Anttiho Häkkänena zrušiť zákaz jadrových zbraní na svojom území.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,451
Celková čítanosť: 6318266x
Priemerná čítanosť článkov: 4354x

Autor blogu