Čo je satira vie snáď každý… Niekedy mám pocit, že permanentne žijeme v období „satiry“. Politici sa nám bezočivo vyškierajú do tvári a tvrdia nám, že robia všetko pre to, aby sme sa mali dobre. Médiá sa svojimi informáciami vysmievajú z našej hlúposti a skúšajú koľko toho ešte znesieme a kam až môžu vo svojej manipulácii zájsť… To, čo […]
Pokračovanie článku
