Zaujímavosti zo sveta migrantov. . .

Neustále množiace sa útoky vyvolávajú strach nielen v krajinách kde sa stali.

Prečo sa  zintenzívňujú už začali písať „múdre hlavy“ a dokonca sa objavila výzva na ich zatajovanie, vraj pre bezpečnosť a pokoj domáceho obyvateľstva.

Posledný útok v Ansbachu, ku ktorému sa vraj prihlásil Islamský štát, poukazuje na rôzne zaujímavé skutočnosti.

Samovražedný útok vykonal neúspešný žiadateľ o azyl, ktorému však bol už azyl udelený v Bulharsku a „mal“ tam byť deportovaný, čiže nelegálny migrant.

Ako potom vlastne funguje azylová politika v Nemecku, keď tento migrant dostal „vraj“ dva príkazy na vyhostenie a zostával aj naďalej  v Nemecku?

Ďalšou zaujímavosťou bol psychický stav. Zrazu sú všetci títo atentátnici považovaní za psychicky labilných, so sklonmi ku samovražde a drogám. Všetky tieto informácie sú len zastieraním neschopnosti úradov, presne tak, ako aj v tomto prípade.

Zaujímavou je aj správa, že polícia je na začiatku vyšetrovania a v médiach je prezentované množstvo informácii o útočníkovi.

Veľmi ma zaujala správa aj o tom, prečo mal byť vyhostený do Bulharska, vraj nevyhovoval azylovým podmienkam, kvôli psychickému stavu, drogovej závislosti a pod. Ešte si pamätáme na obrovské haló, kvôli povinným kvôtam. Po informáciach, ktoré boli uvádzané v médiach, som veľmi rada, že Slovensko túto politiku rázne odmietlo.Pretože všetci takíto „neúspešní žiadatelia o azyl“ v Nemecku by boli rovno vysielaní k nám a takéto prípady by sme tu mali na dennom poriadku my.

Zaujímavé je aj to, že útoky vykonali „emigranti“, ktorí už nejakú dobu v Európe žili…

Pred časom ich vítal dokonca pápež a dával nám kázanie o ľudskosti a slušnosti, už aj on zmiernil rétoriku.

Iným prípadom bolo odstránenie kríža z protestantského  kostola, vraj, aby to neurážalo emigrantov.

Keď sa ľudia začali ozývať, že toto nie sú vojnoví utečenci, boli vystavení ostrej kritike a označovaní za rasistov a extrémistov.

Prečo sa útoky množia? Nuž, mutti Merkelová im nasľubovala viac ako mala a tak sa začala prejavovať nespokojnosť z ich stran,  ale aj zo strany  obyvateľstva. A tak si migranti začali liečiť svoje komplexy z toho, že to nie je až taký raj ako si mysleli.

Iným prípadom sú spiace bunky Islamského štátu, ktoré čakajú na príležitosť, aby rozosievali smrť a hrôzu a to budú útoky úplne iného charakteru.

Osobne si myslím, že média tieto útoky prezentujú aj preto, aby sa ľudia pripravili na niečo horšie a po nútenom ututlávaní sexuálnych útokov a krádeží, prestali byť ticho. Pretože obyvatelia Nemecka, Rakúska či iných krajín sú bezmocní voči praktikám politikov, ktorí dostávajú inštrukcie z Bruselu.

Ak budeme ticho, a nevyjadríme svoj názor, že migranti patria do krajín odkiaľ prišli a nezačneme si chrániť vlastné krajiny, neprestaneme sa žrať a nenávidieť medzi sebou a nezomkneme sa voči zlu, ktoré nám tu bolo doslova nanútené, Európa v tej podobe, v ktorej je teraz už nebude. Zomrie.

Dehumanizácia človeka Róberta Fica nie je recesiou…

16.05.2025

Včera som si prečítala krátky článok v ktorom sa písalo o tom, že na soc. sieťach sa objavila pozvánka na recesistické podujatie „Pif-paf fest Handlová“, ktorý sa mal konať včera v deň výročia atentátu na premiéra R. Fica. Pri čítaní programu tohto „recesistického“ podujatia som pochopila, že na Slovensku je situácia oveľa horšia ako si ľudia [...]

„Pfizergate“ nie je iba „megaškandál“ EÚ…

15.05.2025

Po včerajšom rozhodnutí Súdneho dvora EÚ, v ktorom súd skonštatoval, že Európska komisia pochybila, keď odmietla zverejniť textové správy predsedníčky EK Ursuly von der Leyen, ktoré si vymieňala so šéfom farmaceutickej spoločnosti Pfizer Albertom Bourlom. Sprístupnenie týchto správ žiadala novinárka z The New York Times Matina Stevisová. EK jej žiadosť [...]

Padli posledné masky „demokracie“…

09.05.2025

Pobaltské štáty a Poľsko nepovolili prelet slovenského vládneho špeciálu na ktorého palube bola delegácia s premiérom Róbertom Ficom a snažili tak zmariť účasť slovenského premiéra na oslavách 80. výročia konca 2. svetovej vojny v Moskve. Týmto činom padli posledné masky „demokracie“, ktorou sa zaštiťuje celá EÚ a bruselský režim ukázal svoju [...]

požiar

Kanadu naďalej sužujú lesné požiare, väčšina z nich sa už vymkla kontrole

31.05.2025 21:54

Po provinciách Manitoba a Saskatchewan boli k evakuácii vyzvaní už aj obyvatelia Alberty a Britskej Kolumbie.

bulharsko

Bulharskí nacionalisti protestovali proti plánu prijať euro, žiadajú referendum

31.05.2025 21:01

Demonštrácie sa konali štyri dni pred očakávaným uvoľnením cesty k vstupu Bulharska do eurozóny.

matka, dieťa, lesba, homosexuálne zvävky

Historický verdikt v Taliansku: Matky lesby, ktoré nie sú biologickým rodičom, zapíšu do rodného listu dieťaťa

31.05.2025 20:17

Opozičné strany označili verdikt za „historický“, zvlášť v krajine, kde vládne premiérka Giorgia Meloniová.

Šéf MAAE Rafael Grossi

MAAE: Irán od februára zvýšil zásoby obohateného uránu takmer o polovicu

31.05.2025 19:28

Irán podľa MAAE k 17. máju tohto roka zhromaždil 408,6 kilogramu uránu obohateného na 60 percent.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,429
Celková čítanosť: 5907136x
Priemerná čítanosť článkov: 4134x

Autor blogu