Potrebuje Rusko vojnu s Ukrajinou?

12. februára 2022, devana, podoby demokracie

 

Nie nepotrebuje.

Aj keď sa masívna mediálna propaganda  snaží presvedčiť všetkých o opaku.

 

Ilustračný obrázok: Pixabay

 

Nie, Rusko nestojí o okupovaný, vypľundrovaný štát, v ktorom vládnu sfanatizovaní a   skorumpovaní politici a štátni úradníci, ktorých Západ upláca formou peňažnej pomoci a zbraní. A na čele ktorého stojí zabávač, známy ako „pianista“.

Nepripomína to niečo? Napríklad mnohých politikov na Slovensku? Alebo dokonca  hlavu štátu, ktorá si vylepšuje imidž váľaním sa po kobercoch v prezidentskom paláci?

Nie, Rusko nepotrebuje vojnu s nikým. So žiadny štátom. A prečo aj? Veď vlastní zdroje, prírodné bohatstvo, ale aj zbrane, o ktorých Západ iba sníva.

Kto skutočne potrebuje vojnu?

Pred pár dňami priniesli médiá správu , že agentúra Bloomberg vydala nepravdivé informácie o tom, že Rusko napadlo Ukrajinu. Neskôr sa za to síce ospravedlnili, ale je to ukážka toho, komu záleží na vojne.

Na vojne záleží aj tým slovenským politikom, ktorí sa podieľali na schválení Zmluvy o obrannej spolupráci medzi SR a USA.  O pár dní zavíta na Slovensko  americký vojenský konvoj, 1500 vojakov a 700 kusov bojovej techniky, v rámci cvičenia Saber Strike 2022.

Bola tzv. „obranná zmluva“, schválená tak narýchlo práve kvôli tomu, aby sa po našom území  mohlo presúvať tak veľké množstvo amerických vojakov, ktorí nás majú podľa zmluvy brániť.

Brániť pred kým?

Pred pár dňami vyšli najavo veľmi závažné informácie od bulharskej novinárky Dilyany Gaytandzhievy, ktorá je známa vyšetrovaním dodávok zbraní  pre teroristov z  Daesh a Al- Káidy, ktorí pôsobili v Sýrii, či Jemene.

článku bulharskej novinárky je popísané,  ako vyzerá „skutočná ochrana“, ktorú americká armáda uskutočňuje na Ukrajine a aj v Gruzínsku.

Vedia vojaci slovenskej armády, že  sa ukrajinskí a gruzínski vojaci  stali objektom biologického experimentu a testovali na nich pôsobenie smrtiacich vírusov ako sú napríklad: antrax, krymsko-konžská horúčka, brušný týfus, leptospiróza, hantavírus?

Tohto experimentu sa  podľa novinárky zúčastnili americkí vojenskí biológovia, zo špeciálnej vojenskej jednotky s názvom USAMRU-G a podľa výpisov z amerického federálneho registra zmluv, ktoré novinárka cituje, sa ich pôsobnosť má presunúť aj do Bulharska, Rumunska, Poľska a Lotyšska.

Nie, Rusko vojnu nepotrebuje. Tak, ako ju nepotrebuje ani Európa, ktorá by na ňu doplatila najviac.

Informácie bulharskej novinárky Dilyany Gaytandzhievy, však poukazujú na veľmi závažné skutočnosti, ktoré vlády a médiá zatajujú svojim občanom. Naopak, šíria oficiálnu propagandu, ktorá označuje Rusko ako „agresora, ktorý ohrozuje bezpečnosť Ukrajiny a sveta“.

Preto sa niet čo čudovať, že sa Dilyana Gaytandzhieva stala ihneď obeťou obrovskej diskreditačnej kampane.