Aký „Duch“ sa tentoraz prihovoril ministrovi Krajčímu?

5. februára 2021, devana, Zamyslenia z kuchyne

Včera mnohých šokovala správa o tom, že ministrom zdravotníctva bol bez udania dôvodu odvolaný dlhoročný generálny riaditeľ VÚSCH MUDr. František Sabol, ktorý viedol VÚSCH sedemnásť rokov.
Minister zdravotníctva ho nahradil Antonom Jurom, ktorý má podľa ministerstva „dlhoročnú špičkovú prax v riadení v prevažne priemyselných spoločnostiach na Slovensku, ale aj v USA a Kanade“.
Za profesora Sabola sa postavili mnohí. Zamestnanci ústavu, emeritný prednosta kliniky doc. MUDr. Pavol Török, CSc., ale aj primátor Košíc Jaroslav Polaček, či dekan Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach Daniel Pella. Doc. MUDr. Pavol Török, CSc. sa vyjadril, že na pracovisku V Košiciach sa vďaka unikátnej liečbe vitamínom C a následne ďalšími vitamínmi spolu s antibiotikami podávanými infúziami podarilo zachrániť až 85% ťažkých covidových pacientov. A takisto obhajoval liečbu Ivermektínom, ktorú vyskúšali na sebe priamo lekári…
Zajtra na Slovensku pokračuje ďalšie kolo „celoplošného dobrovoľného testovania“, určenému už „len“ pre rodičov školopovinných detí, učiteľov a zamestnancov škôl, pracujúcich občanov a všetkých tých, ktorí by si nebodaj zmysleli ísť na prechádzku do prírody ,takže v skutočnosti zasa pre všetkých…
Testovanie, ktoré neprináša žiadne pozitívne výsledky pre občanov. Nie je liekom a ani prevenciou, naopak ohrozuje zdravie a životy zdravých ľudí, ktorí sú prinútení porušovaním vlastným ľudských práv a dôstojnosti zúčastniť sa testovania. Hrubé vydieranie vládou, totalitné a diktátorské praktiky premiéra a členov vlády, namiesto riešení problémov zhoršujú nielen zdravotný stav občanov, ale aj celého štátu.
Premýšľam, aký „Duch“ sa tentoraz prihovoril ministrovi zdravotníctva Krajčímu, ale ten „Svätý“, to nebol. Odvolanie odborníka z riaditeľského postu tam, kde sa reálne venujú liečbe chorých ľudí, tam, kde reálne zachraňujú životy ťažkým pacientom a jeho nahradenie „hutníkom“, svedčí o tom, že tejto vláde a najmä premiérovi a ministrovi zdravotníctva v žiadnom prípade nejde o záchranu zdravia a životov občanov nášho štátu.
Ktovie aký „Duch“ radí ministrovi zdravotníctva hazardovať s našimi životmi?
Ktovie aký „Duch“ prikazuje ministrovi zdravotníctva a premiérovi nakupovať milióny nepotrebných testov namiesto účinných liekov a ruskej vakcíny?
Myslím si, že pánovi ministrovi sa prihovára „Duch“ boha Mamona, ktorý najradšej rozpráva rečou peňazí. A tie sú v dobe, keď je „Zisk“ za každú cenu novodobým náboženstvom veľkým lákadlom. Až takým, že ľudský život v našom štáte má už len hodnotu AG či PCR testu. Bez testu už neošetria ani malé dieťa s vážnymi zdravotnými problémami. Bez testu vás nechajú zomrieť ako zviera. Bez testu nesmiete ísť do práce, aby ste zabezpečili svoju rodinu. Bez testu prestávate byť pre lokajov boha Mamona človekom.
Áno, toto je tá zmena, za ktorú bojovali celé roky ľudia, ktorí sú teraz vo vláde…
Vytvoriť z nášho štátu kolóniu boha Mamona, kde ľudské práva nebudú nadradené tým obchodným a kruh diktatúry sa dnes uzatvára…

Článok bol pôvodne zverejnený na slovanskenoviny.sk

Zdroje:
Prečo skončil generálny riaditeľ Sabol?
Na vyšetrenie sa dnes bez testu nedostanú ani choré deti…
Krajčí vymenil profesora medicíny za hutníka…
Novým generálnym riaditeľom VÚSCH je Anton Jura…