Založ si blog

Niečo na tom Ficovi je. . .

Pomyslela som si, keď som si prečítala nový komentár pána Vagoviča, ktorého pôvodný titulok znel „Fico je vystrašený na smrť“.
V posledných dňoch nabralo šírenie nielen Kočnerohystérie, ale aj mediálne lynčovanie R. Fica na obrátkach.
Nuž áno, veď kopnúť si do Fica, je také in a cool, úplná módna záležitosť, ktorej podliehajú najmä ľudia, ktorí sú úplne odtrhnutí od reality života bežných ľudí v našom štáte a ktorí zabúdajú na to, že Slovensko sa nekončí pri Pezinku.
Nedávno sme sa dozvedeli hlavne to, ako predstavitelia nových strán idú bojovať s „ficioizmom“ a upratovať Slovensko.
Mnohí si pamätajú boj proti mečiarizmu, ale aj verejné priznanie pána Šimečku, kto im tento boj a koľkými miliónmi eur zafinancoval.
Zaráža ma však to, akým spôsobom média a predstavitelia strán, ktoré chcú prevziať moc v tomto štáte, R. Fica neustále napádajú a koľko špiny sú schopní na neho nakydať.
Ak chce niekto, niekde a s niekým robiť poriadok, tak by si mal v prvom rade urobiť ten poriadok doma.
Daňové kauzy a pozemkové podvody, či právoplatne odsúdená úžera sú silnou motiváciou vyhnúť sa trestnoprávnej zodpovednosti. Dokonca aj bezočivé správanie sa voči občanom a zneužívanie právomocí, či nehanebné porušovanie Ústavy SR.
Drogové kauzy a klamstvá v priamom prenose a výsmech z ľudí, ktorí sa živia prácou svojich rúk.
Hrubý politický kalkul a stranolezctvo, egoizmus a túžba po moci tak silná, že morálne zásady sú na obtiaž.
Áno, to sú tie najdôležitejšie atribúty na post čističov Slovenska a bojovníkov proti ficoizmu.
Preto každý deň mainstreamové média prinášajú „zaručené“ správy o Ficovi, ktorými len dokazujú, že na Slovensku prevzali do rúk „spravodlivosť“ novinári, ktorí sa stali policajtmi, prokurátormi, sudcami a dokonca aj katmi, vykonávajúcimi rozsudky.
Nikoho z týchto ľudí nezaujíma nič pozitívne, čo Ficove vlády priniesli pre tento štát.
Kvôli túžbe po moci a jej prevzatiu, bolo potrebné vytvoriť verejného nepriateľa, na ktorého sa dá hodiť toľko špiny, koľko sa dá, len aby bola prekrytá ich vlastná, ktorej je toľko, že sa nečudujem každodennej hystérii, ktorá už bežných ľudí začala unavovať a sú zhnusení zo všetkých samozvaných čističov Slovenska.
Niečo na tom Ficovi asi je… Keď ho tak veľmi nenávidia.
Nuž možno aj preto, lebo sami prekročili všetky hranice, ktoré sa dali prekročiť a je možné, že keď nevyhrajú voľby, tak sa začne skutočné čistenie Slovenska od daňových podvodníkov a úžerníkov, drogových dílerov, ale aj od rôznych platených poskokov.
Moc a politika sú založené na vzostupoch a pádoch a tí, ktorí sa snažia vyrobiť z R. Fica vinníka pomaly aj za výbuch nejakej supernovy v neznámej galaxii, by na to mali pamätať.
História už neraz ukázala, že aj tí najväčší mocichtivci, ktorí kvôli svojim egoistickým chúťkam dokázali a neváhali ničiť a vraždiť, boli nakoniec porazení, často ich vlastnými zbraňami.
A nenávisť, ktorej sme v dnešných dňoch svedkami, je dvojsečnou zbraňou.
Tým, ktorí ňou žijú a šíria ju, zastiera zdravý úsudok a reálne myslenie.
Niečo na tom Ficovi je, keď sa ho tak veľmi snažia zničiť…
Zdroje:
https://www.aktuality.sk/clanok/717122/komentar-mareka-vagovica-kto-ma-najvacsi-strach-z-kocnera/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-new2

„Večne spievajú lesy“. . .

19.11.2019

„Večne spievajú lesy“, je svetoznáma trilógia nórskeho spisovateľa a novinára Trygveho Gulbranssena. Je to jedna z mojich najobľúbenejších kníh. Prvý krát som ju čítala ako malé dieťa, viac »

O čom spievajú stromy. ..

18.11.2019

Stromy sú ako my, ľudia. Niektoré rastú osamote a svojou zvláštnou osamelosťou vytvárajú jedinečný charakter krajiny. Iné rastú v skupinách a tvoria malé i veľké spoločenstvá. Dopĺňajú viac »

Zabudlo sa na pôvodný význam 17. novembra?

17.11.2019

Celé dni sa píše a hovorí o tom, že 17. november je sviatkom víťazstva demokracie nad komunistickou totalitou. Všimla som si, že v našich médiách sa veľmi málo píše a hovorí o pôvodnom viac »

bicykle Bratislava zdieľanie

Prešovčanov rozhádali bicykle

20.11.2019 17:42

Pochybnosti vyvolali prístrešky na bicykle v Prešove.

Bratislava - doprava

Kauza mladíkov, ktorí v MHD zbili manželov. Svedkovia si protirečili

20.11.2019 17:38

Verdikt by mohol padnúť na začiatku budúceho roka.

Vladimir Putin

Putin veští začiatok rozpadu EÚ v roku 2028, odídu štáty východnej Európy

20.11.2019 17:37

V roku 2028 štáty východnej Európy podľa Putina budú také bohaté, že sa z príjemcov pomoci stanú platiteľmi. Vtedy sa môžu inšpirovať brexitom.

Co písala Pravda

Pravda pred 30 rokmi: Študenti diskutujú s pedagógmi

20.11.2019 17:00

Prečítajte si, čo písal denník Pravda pred tridsiatimi rokmi 20. novembra.