Založ si blog

Niečo na tom Ficovi je. . .

Pomyslela som si, keď som si prečítala nový komentár pána Vagoviča, ktorého pôvodný titulok znel „Fico je vystrašený na smrť“.
V posledných dňoch nabralo šírenie nielen Kočnerohystérie, ale aj mediálne lynčovanie R. Fica na obrátkach.
Nuž áno, veď kopnúť si do Fica, je také in a cool, úplná módna záležitosť, ktorej podliehajú najmä ľudia, ktorí sú úplne odtrhnutí od reality života bežných ľudí v našom štáte a ktorí zabúdajú na to, že Slovensko sa nekončí pri Pezinku.
Nedávno sme sa dozvedeli hlavne to, ako predstavitelia nových strán idú bojovať s „ficioizmom“ a upratovať Slovensko.
Mnohí si pamätajú boj proti mečiarizmu, ale aj verejné priznanie pána Šimečku, kto im tento boj a koľkými miliónmi eur zafinancoval.
Zaráža ma však to, akým spôsobom média a predstavitelia strán, ktoré chcú prevziať moc v tomto štáte, R. Fica neustále napádajú a koľko špiny sú schopní na neho nakydať.
Ak chce niekto, niekde a s niekým robiť poriadok, tak by si mal v prvom rade urobiť ten poriadok doma.
Daňové kauzy a pozemkové podvody, či právoplatne odsúdená úžera sú silnou motiváciou vyhnúť sa trestnoprávnej zodpovednosti. Dokonca aj bezočivé správanie sa voči občanom a zneužívanie právomocí, či nehanebné porušovanie Ústavy SR.
Drogové kauzy a klamstvá v priamom prenose a výsmech z ľudí, ktorí sa živia prácou svojich rúk.
Hrubý politický kalkul a stranolezctvo, egoizmus a túžba po moci tak silná, že morálne zásady sú na obtiaž.
Áno, to sú tie najdôležitejšie atribúty na post čističov Slovenska a bojovníkov proti ficoizmu.
Preto každý deň mainstreamové média prinášajú „zaručené“ správy o Ficovi, ktorými len dokazujú, že na Slovensku prevzali do rúk „spravodlivosť“ novinári, ktorí sa stali policajtmi, prokurátormi, sudcami a dokonca aj katmi, vykonávajúcimi rozsudky.
Nikoho z týchto ľudí nezaujíma nič pozitívne, čo Ficove vlády priniesli pre tento štát.
Kvôli túžbe po moci a jej prevzatiu, bolo potrebné vytvoriť verejného nepriateľa, na ktorého sa dá hodiť toľko špiny, koľko sa dá, len aby bola prekrytá ich vlastná, ktorej je toľko, že sa nečudujem každodennej hystérii, ktorá už bežných ľudí začala unavovať a sú zhnusení zo všetkých samozvaných čističov Slovenska.
Niečo na tom Ficovi asi je… Keď ho tak veľmi nenávidia.
Nuž možno aj preto, lebo sami prekročili všetky hranice, ktoré sa dali prekročiť a je možné, že keď nevyhrajú voľby, tak sa začne skutočné čistenie Slovenska od daňových podvodníkov a úžerníkov, drogových dílerov, ale aj od rôznych platených poskokov.
Moc a politika sú založené na vzostupoch a pádoch a tí, ktorí sa snažia vyrobiť z R. Fica vinníka pomaly aj za výbuch nejakej supernovy v neznámej galaxii, by na to mali pamätať.
História už neraz ukázala, že aj tí najväčší mocichtivci, ktorí kvôli svojim egoistickým chúťkam dokázali a neváhali ničiť a vraždiť, boli nakoniec porazení, často ich vlastnými zbraňami.
A nenávisť, ktorej sme v dnešných dňoch svedkami, je dvojsečnou zbraňou.
Tým, ktorí ňou žijú a šíria ju, zastiera zdravý úsudok a reálne myslenie.
Niečo na tom Ficovi je, keď sa ho tak veľmi snažia zničiť…
Zdroje:
https://www.aktuality.sk/clanok/717122/komentar-mareka-vagovica-kto-ma-najvacsi-strach-z-kocnera/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-new2

Ovplyvňujú „fake news“ politické dianie na Slovensku?

13.09.2019

Áno a veľmi hrubým a neprimeraným spôsobom. Fake news sú účelovo vytvorené dezinformácie, ktoré majú za úlohu ovplyvniť a manipulovať, či už verejnú mienku občanov a podvodným spôsobom viac »

Bránim sa. ..

11.09.2019

Bránim sa nehe v Tvojich očiach. Zatvorím tie svoje a cítim ju v každej slze, stekajúcej mi po lícach , keď na Teba myslím... Bránim sa teplu Tvojich dlaní, skrytom v každom lúči slnka, ktoré viac »

Je ešte futbal futbalom a šport športom?

10.09.2019

Včera večer som si na chvíľu sadla k televízoru, chcela som sledovať futbalový zápas Maďarsko – Slovensko, ale po chvíli som to vzdala. Nezvládnutá situácia v sektore pre hostí, ťažkoodenci, viac »

benzín, tankovanie, nafta, auto

Útoky dronov znížili ťažbu ropy v Saudskej Arábii o polovicu

15.09.2019 07:23

Sobotňajšie útoky na dve ropné zariadenia spoločnosti Saudi Aramco na východe Saudskej Arábie znížili produkciu ropy o 5,7 miliónov barelov denne.

Robert Fico

Má Fico rafinovaný plán, ako zostaviť aj ďalšiu vládu?

15.09.2019 06:00

Kto bude vládnuť po voľbách, ktoré budú koncom februára 2020? Čo znamenajú Ficove slová, že ak "použije rozum", bude vládnuť ďalej?

košice obchvat

Obchvat Košíc je takmer pred odovzdaním. Pozrite si najnovšie zábery

15.09.2019 06:00

Stavba D1 Budimír - Bidovce je jeden z mála úsekov, ktorý by mal byť odovzdaný v plánovanom termíne.

Čína, oslavy nového roka, čínsky lunárny nový rok, draky, masky, lampióny

Analytik: Čína vyhrá obchodnú vojnu, zbaví sa závislosti od technológií USA

14.09.2019 20:50

Čína už nikdy nebude dôverovať Spojeným štátom a v priebehu siedmich rokov dosiahne technologickú nezávislosť, predpokladá analytik.