Založ si blog

Nový strašiak v parlamente.

Nuž vážení, mali by sme sa začať báť. A to poriadne.
Prečítala som si jeden „zaujímavý komentár“ na nemenovanom „mienkotvornom“ portále a nestačila som sa čudovať.
Tak už majú médiá nového strašiaka, už nebude „lebo Fico, Putin, Kotleba“, proti ktorým bojovali do posledného dychu a vyčerpania síl, tentokrát to bude „lebo Blaha“.
To, že majú Česi v parlamente „komoušov“ vieme, ale my na Slovensku sme špeciálnejší, my máme dokonca jedného oportunistického, proruského trolla, ktorý vraj útočí na nášho pána prezidenta, médiá a liberálov a je dokonca aj populista a používa náckovské spôsoby na zaujatie ľudí.
Komentátor tohto pána nepomenoval, ale na úvodnej fotke bol poslanec Ľuboš Blaha s Eduardom Chmelárom.
Čítam vyjadrenia pána Blahu a súhlasím s ním. Je úplne normálne, že mu za jeho zmýšľanie a za to, že otvorene upozorňuje na problémy v našej krajine a dokáže ich pomenovať pravým menom, pôjdu maistreamové média po krku a budú na neho kydať špinu.
Oni si už toho svojho nepriateľa musia nájsť. A ak by nebol, umelo ho vyrobia. Ani sa nečudujem, je to ich živobytie. Snažiť sa presadiť nenormálne veci za normálne. Nenávisťou, kopaním do ľudí, urážaním a ohováraním, kydaním špiny a zosmiešňovaním, nálepkovaním a verejným lynčovaním.
Ako nazvať zvláštny druh demokracie a slobody, v ktorom je jednému dovolené všetko a druhý musí držať hubu? Ak to neurobí, nastáva mediálne lynčovanie a hon na čarodejnice a označovanie za extrémistov a trollov.
Ako nazvať spoločnosť, kde sú obchodné práva nadradené ľudským a tí, ktorí sa zastanú obyčajných občanov sa stávajú nepohodnými?
Naozaj je najväčším strašiakom pre nás normálnych ľudí nejaký „proruský troll“ v parlamente, alebo celkový úpadok a bieda nášho štátu?
Nie.
Najväčším problémom väčšiny Slovákov je prežiť, od výplaty k výplate.
Problémom je žiť v ustavičnom napätí a strese, či budú mať prácu a budú mať z čoho zaplatiť nevyhnutné výdavky na živobytie.
Problémom je to, že mnohí sú už po päťdesiatke zodratí od práce a stresu a trpia chorobami.
Problémom je masívne vymývanie mozgov ľudom klamstvami a bezduchou zábavou.
Ak na toto všetko niekto upozorní stáva sa tiež „problémom“, ale pre tých , ktorým tento režim vyhovuje.
A vtedy nastúpia totalitné praktiky, oproti ktorým boli tie komunistické z päťdesiatych rokov minulého storočia slabým odvarom.
A začne sa prenasledovanie „vernými režimu“.
Už viackrát som písala, že vždy sa nájdu ľudia, ktorí sú ochotní slúžiť každému režimu, aj teraz je to tak.
Tentokrát sa ich terčom stal aj Ľuboš Blaha, pre svoje názory, postoje, vyjadrenia…
Kto bude ďalší?
Môže to byť ktokoľvek z nás…

Čas slnečníc. . .

19.07.2018

Nedávno som cestovala autobusom do blízkeho mesta. Pri ceste bolo veľké pole rozkvitnutých slnečníc. Slnečnice sú spolu s ružami mojimi najobľúbenejšími kvetmi. Neovplývajú elegantnou krásou viac »

Západné hodnoty. . . Oslava víťazstva.

18.07.2018

Pozerala som tie veľkolepé oslavy víťazstva majstrovstiev sveta vo futbale, ktoré zachvátili Francúzsko. Rozbité ulice, výklady, zničené autá, domy... Dvaja mŕtvi, ťažko zranené deti, policajné viac »

Nemý výkrik. . .

14.07.2018

Nemý výkrik mojej duše sa rozliehal v tichu večnosti. Kričala som bez slov, plakala bez sĺz. Narážala do hrubých stien klietky života. Nie, už nepočítam pády, ani rany a jazvy. Sama bez svedkov, viac »

polícia, kukláči, pušky, zbrane, mafia, záťah, špeciálne jednotky, kriminalita, vražda, krádež, zločin, vyšetrovanie

Polícia vyšetruje brutálny útok v Žiline

23.07.2018 19:10

Ďalšia brutálna bitka na ulici, tentoraz v Žiline. Napadnutí mali byť až traja ľudia.

migranti, územie nikoho

Utečencov nebijeme, bráni sa chorvátska polícia

23.07.2018 19:01

Chorvátska polícia poprela informácie, že pohraničníci používajú násilie proti utečencom, ktorí sa pokúšajú do krajiny dostať z Bosny a Hercegoviny.

Afrín

Turecký súd potvrdil dlhé väzenie pre dvoch Čechov, na odvolanie môžu zabudnúť

23.07.2018 18:23

Turecký najvyšší súd potvrdil Čechom Markéte Všelichovej a Miroslavovi Farkasovi trest šesť rokov a tri mesiace väzenia za spoluprácu s kurdskými milíciami.

bitcoin

Kurz bitcoinu sa zotavuje, vyšplhal sa na dvojmesačné maximum

23.07.2018 18:16

Bitcoin sa zotavuje z víkendového výpredaja a jeho kurz, ktorý smeruje už k hranici 8000 USD (6828,27 eura), v pondelok vyskočil na 2-mesačné maximum.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 646
Celková čítanosť: 1129898x
Priemerná čítanosť článkov: 1749x

Autor blogu

Kategórie